Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk).Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) indir. Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) ücretsiz indir. Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Macera Yolu: Kahramanlar Yolu

Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk)

Adventure’s Road: Heroes Way sizi fantezi dünyasına davet ediyor: Büyük Kötü Adamlarla dolu bir ülkede, bir Işık krallığı inşa edin! 4X strateji oyunlarını deneyin, canavarlarla savaşın, medeniyet geliştirin, yeni enerji kaynakları arayın, mayın zanaatını öğrenin, krallık maceracılarını savaşa gönderin ve yeni bölgeleri ve olasılıkları keşfedin. Bütün gün inşa et ve savaş!

Bu eğlenceli sıra tabanlı stratejide köylü emeğini paraya dönüştürün: aptal maceracılar yetiştirin ve aldıkları hazineleri dağıtın! Bu topraklara barış, maden zanaatı, medeniyet ve makul bir vergi sistemi getirin.

Stratejik düşünmeye başlayın! Kendi fantezi krallığınızı yaratabilir ve onu en güçlü imparatorluğa dönüştürebilirsiniz. Çiftçilik, bina, savaş ve görevlerle sıra tabanlı strateji oyunlarının keyfini çıkarın.

• Savaşçılarınızı eğitin ve donatın
• Silah satın alın, yeni eşyalar üretin ve dövün
• Canavarlar ve düşmanlarla savaşın
• Kaleler, evler ve değirmenler inşa edin
• Altın ve değerli taşlar almak için görevleri tamamlayın
• Yeni bölgeleri keşfedin ve genişletin
• Akıllıca taktikler kullanın ve stratejik hamleler yapın
• Medeniyet geliştirin ve kahramanları yükseltin
• Bir sonraki krallık macerasına hazır olun

Çarkıfelekte günlük bonuslar ve ödüller alın, madenleri ve binaları yükseltin. İnşa etmeyi ve savaşmayı, zanaat geliştirmeyi veya her zaman fantezi uygarlıklarla eğlenceli bir strateji oyunları aramayı seviyorsanız, Adventure’s Road en iyi seçeneğinizdir. Taktik oyununu hemen şimdi aç ve yeni uygarlığın başlamasına izin ver!Macera Yolu: Kahramanlar Yolu
Macera Yolu: Kahramanlar Yolu
Macera Yolu: Kahramanlar Yolu
Macera Yolu: Kahramanlar Yolu
Macera Yolu: Kahramanlar Yolu

MOD Özellikleri*
1. Ücretsiz Kale Yükseltmesi
2. Ücretsiz Bina Yükseltmesi
3. Düşmanlar biraz daha zayıf

İNDİRMEK:

Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) – MEGA TR

Adventure’s Road: Heroes Way v0.5.44 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.