Aerofly FS 2022 Hileli APK 20.22.09.11 Sınırsız para

İçeriğe Oy Ver

Aerofly FS 2022 Hileli APK indirin Sınırsız para En son sürüm ve gerçekçi bir uçuş simülasyonunun tadını çıkarın. Avrupa’da ve ötesinde 700’den fazla havalimanını keşfedeceksiniz! Aerofly FS 2022 Hileli APK, IPACS tarafından sunulan bir uçuş simülatörüdür. Gerçek dünya manzarasının yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz bir uçak seçimi sunar.

Aerofly FS 2022 Hileli APK, pilot olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek için özgün bir yol sunuyor. Mobildeki en kapsamlı ve gerçekçi uçuş simülatörlerinden biridir. Daha da iyisi, işletim sistemlerinizde ağır değildir ve herhangi bir Android 8.0+ cihazla en iyi şekilde çalışabilir.

Aerofly FS 2022 Hileli APK indir

Uçak simülasyonu dünyası seçeneklerle dolu. Her gün, en iyisi olmayı vaat eden yeni bir oyun veya güncelleme var. Bunu akılda tutarak, Aerofly FS 2022 Hileli Apk neler sunabileceğine ve kendisini rakiplerinden nasıl farklılaştırdığına bakıyoruz.

Pek çok insanın gerçek hayattaki bir uçakla uğraşmadığını unutmamalısınız. Bu nedenle, bir sonraki en iyi şey, Aerofly FS gibi kapsamlı ve gerçekçi bir uçuş simülatörüne sahip olmak olacaktır.

Bu oyun, kokpitlerin ve ayrıntılı manzaranın eşsiz netliğini sunar. Yüksek çözünürlüklü dokular olağanüstü bir gerçekçilik düzeyi sağlar. Mevcut 700 havalimanından herhangi birinden kalkış yapabilir ve gideceğiniz yere kolaylıkla inebilirsiniz.

Aerofly FS, geniş bir uçak yelpazesine sahiptir. Ticari jetler, özel uçaklar, helikopterler ve planörler arasından seçim yapabilirsiniz. Her uçak, en özgün uçuş deneyimini sağlamak için titizlikle modellenmiştir.

Bir helikopterle başlayabilir ve daha sonra alıştıkça daha büyük uçağa geçebilirsiniz. Her uçak farklı davranır ve güvenle uçmadan önce kontrollerde ustalaşmanız gerekir.

Ayrıca kontrollerde size yardımcı olacak değiştirilebilir bir yardımcı pilota sahiptir. Bu, özellikle uçuş simülatörlerine yeni başlayanlar için harika bir özellik. Daha da iyisi, kontroller dokunmatik ekranlar için optimize edilmiştir.

Otomatik pilotu devreye alabilir ve ellerinizi kontrollerden çekebilirsiniz. Oyun, uçağı otomatik olarak en yakın havaalanına indirecektir. Uçuşlar arasında mola vermek istiyorsanız bu harika bir özellik.

Aerofly FS ayrıca gerçek dünya manzarasına sahiptir. Haritalar uydu verilerine dayanmaktadır ve son derece hassastır. Ünlü simge yapıların ve güzel manzaraların üzerinden uçabilirsiniz.

Ayrıca zorlu görevler üstlenebilirsiniz. Bu görevler, uçma becerilerinizi sınıra kadar test edecek. Örneğin zorlu hava koşullarında uçmayı veya kısa pisti olan bir havalimanına inmeyi tercih edebilirsiniz.

Genel olarak, otomatik navigasyon ayarları, iyi aydınlatılmış bir kokpit ve sorunsuz bir uçuş deneyimi bekleyebilirsiniz. Terapötik ve dingin olan yüksek çözünürlüklü hava görüntülerinin keyfine kesinlikle varacaksınız.

Airbus A320, Boeing 787, Boeing 777, Robinson R22 helikopteri, B747-400, Airbus A380, Dash-8 Q400, EC-135 helikopteri, Pitts S-2B çift kanatlı, Bücker Jungmeister olmak üzere toplam 26 uçak modeli bulunuyor. Bü 133, P-38 Lightning, Aermacchi MB-339, Learjet 45, Ju 52, Swift S1, CRJ-900, B737-500, Corsair F4U, Sopwith Camel, Baron 58, Extra 330, ASG 29, King Air C90 GTx, F-18, F-15E ve C172.

Tüm bu uçaklar, gerçek dünyadaki benzerlerine benzeyecek şekilde modellenmiştir. Kokpitlerde ve dış mekanlarda ayrıntılara büyük özen gösterilmesini bekleyebilirsiniz. 

Her uçağın ayrıca özel uçuş özellikleri vardır. Örneğin Airbus A320, uçması kolay, dengeli bir uçaktır. Öte yandan, Pitts S-2B çift kanatlı uçmak daha zordur. Bücker Jungmeister Bü 133 ve Aermacchi MB-339’un akrobatik uçaklar olduğunu da belirtmekte fayda var.

Bu uçaklarla harika stuntlar gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda ayrıca size uçmanın temellerini öğretecek bir uçuş eğitmeni de bulunuyor. Ayrıca size farklı manevraları nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda ipuçları verecektir.

Aerofly FS 2022 APK Diğer Özellikleri

 • 700+ Hava Limanı. Bu havalimanları çeşitliliği, diğer herhangi bir mobil uçuş simülatöründe rakipsizdir. Dünyanın neresinde olursanız olun bu havalimanlarından herhangi birine uçabilirsiniz.
 • Bilgisayar Tarafından Oluşturulan Trafik. Bu, oyunun gerçekçiliğini artıran harika bir özellik. Etrafta uçan diğer uçakları göreceksiniz ve onlardan kaçınmanız gerekecek. Oyunu daha zorlu hale getirmek için bulutları, rüzgarı ve türbülansı yapılandırabilirsiniz.
 • Gerçek Zamanlı Hava Koşulları. Oyun, uçuşunuzu etkileyebilecek gerçek zamanlı hava koşullarına sahiptir. Örneğin, uçarken rüzgar hızını ve yönünü göz önünde bulundurmalısınız.
 • Otomatik Navigasyon Ayarları. NDB, ILS ve VOR sistemleri tamamen işlevseldir. Otomatik pilotu istediğiniz zaman devreye sokabilir ve oyunun sizin için uçmasına izin verebilirsiniz.
 • Eşsiz Bir Kariyer Modu. Kariyer modu, diğer mobil uçuş simülatörlerinden farklıdır. Oyunda ilerlemek için farklı görevleri tamamlamanız ve farklı kilometre taşlarına ulaşmanız gerekecek.
 • Çeşitli Görünüm Modları. Birinci şahıs görünümü, üçüncü şahıs görünümü ve sanal kokpit görünümü dahil olmak üzere çeşitli görüntüleme modları arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Oynatma Sistemi. Oynatma sistemi, uçuşlarınızı kaydetmenizi ve daha sonra izlemenizi sağlar. Ayrıca kayıtlarınızı başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.
 • Üst Düzey Grafik ve Ses Sistemleri. Bu oyunla ilgili her şey, grafiklerden sese kadar birinci sınıf. Gerçekçi görsellere ve sürükleyici ses efektlerine hayran kalacaksınız.

Aerofly FS 2022 Hileli APK İndir

Aerofly FS’deki içeriğin kilidini açmak için uygulama içi satın alımları (ürün başına 0,99 $ – 1,99 $) kullanmak istemiyorsanız, Android için Aerofly FS 2022 Hileli APK indirebilirsiniz. İşte özellikleri:

 • Aerofly FS 2022 Hileli APK Sınırsız Para. Uçağınızı yükseltmek ve oyun içeriğinin kilidini açmak için sınırsız paranız olacak.
 • Aerofly FS 2022 Hileli APK Tüm Uçakların Kilidini Açtı. Tüm uçakların kilidi baştan açılacak. İstediğiniz uçağı deneyebilirsiniz.
 • Reklamsız. Bu Hileli APK, oyundaki tüm reklamları gizleyecektir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

Aerofly FS 2022 Hileli APK
Aerofly FS 2022 Hileli APK
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 1
aerofly fs 2022 mod apk download
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 2
aerofly fs 2022 mod apk unlimited money
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 3
aerofly fs 2022 mod apk unlocked all planes
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 4
aerofly fs 2022 mod apk latest version
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 5
aerofly fs 2022 mod apk for android
aerofly fs 2022 hileli apk 20 22 09 11 sinirsiz para 6
aerofly fs 2022 apk