Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk).Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) indir. Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) ücretsiz indir. Age of Dynasties: Medieval War (Offline Strategy) v3.0.2 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings

Medieval Dynasty: Game of Kings v3.0.2 (Mod Apk) Kral öldü! Kralım çok yaşa!

Majesteleri, üzülerek size Kral’ın öldüğünü bildirmek zorundayım. Şimdi tahtta oturma ve krallığı yönetme sırası sizde. Hanedanınızı hayatta tutabilir misiniz?

Medieval Dynasty, MS 476’dan 1492’ye kadar Orta Çağ’da geçen ve krallığınızı yönetmeniz gereken bir oyundur. Kalenizdeki tahtı farklı yöneticiler işgal edecek ve her birinin kendi erdemleri ve çılgınlıkları olacak. Bazen çılgın bir kral, bazen de bilge bir kral rolünü oynarken kararlar vermeniz gerekecek.

Her yıl krallığın istikrarını korumak için karar verici rolü oynamak zorunda kalacaksınız.

Vasal devletlerin sadakatini kazanmayı ve hanedanınızın yöneticilerini devirmek isteyen isyanları bastırmayı başarabilecek misiniz? Savaşın ve kıtlığın tebaanızı yok etmesini önleyebilecek misiniz?

Neye karar verirseniz verin, etkileri ve sonuçları olacaktır. Bu seçim oyununda hamlelerinizi akıllıca planlamanız gerekiyor!

Medieval Dynasty, rol yapma unsurlarının bir kombinasyonuna sahip bir ortaçağ sıra tabanlı strateji oyunudur: entrika, simülasyon ve macera.

Majesteleri, komuta edin ve sizi büyüklüğe götürecek yük ve onurlara karşı kendinizi ölçün:
– Konularınızın krallıktaki barışı koruma taleplerini karşılayın ve dinamik olarak birbirine bağlı bir dizi tarihi olayla kendinizi test edin.
– Her oyunda yeni içerikler keşfedin ve yeni zorluklarla yüzleşin: Bu orta çağ strateji oyununun 4.000’den fazla turuyla Orta Çağ’da saatlerce süren eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.
– Oyunun her turunda seçimler yapın, kaynakları biriktirin ve gerçek kararnameler yayınlayın. Ancak bunların hepsinin şu anda tahtta oturan kralın uzun ömürlülüğü ve geleceği üzerinde bir etkisi olacağını unutmayın.
– Konsey üyeleri ile kraliyet ailesi arasındaki çetrefilli siyasi meseleleri ve karmaşık kişiler arası ilişkileri yönetin.
– Muhteşem bir kale inşa edin, ittifaklar kurun, danışmanlardan yardım alın ve hanedanınızın tartışmasız efendisi olun!

Bu Game of Kings’te tacı takmaya ve Orta Çağ tarihini yeniden yazmaya hazır mısınız?
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings
Ortaçağ Hanedanı: Game of Kings

MOD:
Sınırsız XP
*Bir sonraki çeyrekte mevcut

Kurulum Adımları:
İndirmek
Düzenlemek

İNDİRMEK:

Medieval Dynasty: Game of Kings v3.0.2 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

Medieval Dynasty: Game of Kings v3.0.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.