Age of Magic v2.0 Mod Apk Hileli Apk indir

Age of Magic v2.0 Mod Apk.Age of Magic v2.0 Mod Apk Hileli Apk İndir. Age of Magic v2.0 Mod Apk Sınırsız Para indir. Age of Magic v2.0 Mod Apk Son Sürüm indir. Age of Magic v2.0 Mod Apk indir. Age of Magic v2.0 Mod Apk ücretsiz indir. Age of Magic v2.0 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.

Büyü Çağı

Age of Magic v2.0 Mod Apk Gerçek Büyücülerin destansı savaşına katılın ve ölmekte olan fantezi dünyalarının kaderi için savaşın. Büyüleyici arenalarda hızlı tempolu savaşlara götürmek için efsanevi kahramanları toplayın ve seviye atlayın. Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Kızgın Rakun büyücüleri, Dragonkins, Ra’Archnes, Bataklık Cadıları – düzinelerce karakter bekliyor!
Karanlık, boşlukta yüzen dünyanın yıkık kalıntılarının üzerine çöküyor. Her gece, Lejyon’un durdurulamaz iblisleri tarafından yutulan gökyüzünde başka bir ışık söner. Yine de umut var. Ejderha Kehaneti, Gerçek Büyücülerden birinin Kara Kule’ye girip evrenin geleceğini seçeceğini söylüyor. O önceden bildirilen seçilmiş kişi sen olabilir misin?
=Sihir Çağı ÖZELLİKLERİ=
• HİKAYE KAMPANYALARI. Işığın ve karanlığın güçleriyle seyahat ederek Age of Magic dünyasına dalın. Efsanevi kahramanlarla tanışın, hayal edilemez düşmanlarla destansı savaşlarda savaşın. Gerçek Büyücü Roland’ın hikayesini ve Kara Kule arayışını öğrenin. Karanlığa adım atın ve istediğini elde etmek için her şeyi yapacak olan değişken suikastçı Sharazar ile tanışın.
• PVP. Her gün PvP Arena’da en büyük kahraman grubunu toplayın ve diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvaya katılın – zirveye ulaşmak için savaşın, şan ve destansı ödüller kazanın! En cesur savaşçı her şeye sahip olacak!
• EFSANEVİ KAHRAMANLAR. 50’den fazla destansı kahraman toplayın, onları seviyelendirin, güçlü silahlar ve zırhlarla donatın, yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Farklı stratejiler deneyin, dünyanın en güçlü partisini oluşturmak için benzersiz kahraman kombinasyonunuzu yaratın!
• HIZLI SAVAŞLAR. Partinizi, görsellerin çarpıcı olduğu ve seçimlerinizin önemli olduğu nefes kesici arenalarda hızlı ama taktik sıra tabanlı epik savaşlara götürün!
• VE BİRÇOK DİĞER MOD. Tomb of Horrors ve Valley of Treasures, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla, özel yeteneklere sahip yaramaz karakterlerle tematik etkinliklerle ve gücünüzü test etmek için çeşitli zorluklarla savaşırken sınırlarınızı test edecek!
Büyü Çağı
Büyü Çağı
Büyü Çağı
Büyü Çağı
Büyü Çağı
Büyü Çağı

MOD v2:

1. Menü/Hasar/Ölümsüz

Kurulum Adımları:
– Modu yükleyin
– Zevk almak

İNDİRMEK:

Age of Magic v2.0 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

Age of Magic v2.0 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –


önceki makaleMobil Efsaneler: Macera v1.1.302 (Mod Apk)


İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.