Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown Hileli Apk indir

Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown.Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown Hileli Apk İndir. Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown Sınırsız Para indir. Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown Son Sürüm indir. Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown indir. Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown ücretsiz indir. Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/No Skill Cooldown Para Elmas Hilesi indir.


Wushu Hanedanlığı Çağı

Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok Rakip okullar arasındaki kırılgan barış çökerken ve uzun süredir uykuda olan gerilimler patlak verdiğinde Jianghu’ya savaş gelir. Kahramanlar onurları için savaşır ve okullar yeni bir savaşla yüzleşmek için liderlerinin arkasında toplanır. Kaderinizi keşfetmek için okul savaşı ve entrika tarafından parçalanmış bir dünyaya doğru yola çıkın, ancak ağırlığın gerçekten tacı ağırlaştırdığına dikkat edin. Age of Wushu Dynasty’nin heyecan verici macerasının en son güncellemesinde güç kazanın ve kardeşlerinize intikam ve zafer için liderlik edin!

“Çok fazla şey doğru!” – Cep Oyuncusu
“E3’te En İyi Mobil Oyun” – OnRPG
“Mükemmel görseller ve estetik dövüş sanatları!” – Arcade’e dokunun
“Kesinlikle herkesin zevk alacağı muhteşem, aksiyon dolu bir oyun olacak!” – Uygulama Tavsiyesi

Antik Çin’de bir Stilize Dünya setine girin

Huzurlu şeftali çiçeği bahçeleri, hareketli şehir sokakları ve kavrulmuş savaş alanlarıyla dolu görsel olarak çarpıcı bir sanal dünyayı keşfedin! Tam 3D animasyonlar ve PC düzeyinde grafiklerle Age of Wushu Dynasty, kahramanları stilize çağ kıyafetleri ve gerçek mekanlarda modellenmiş otantik ortamlarla Ming Dynasty China’ya taşıyor!

4 Okulla Güç Mücadelesi

İçinizdeki gücü keşfetme yolunda katılmak için dört Dövüş Sanatları Okulu arasından seçim yapın! Her okul, derin bir karakter özelleştirme sisteminde benzersiz fırsatlar sunar – asil bir Wudang kahramanı olarak Taichi Kılıcında ustalaşın ya da kurnaz Tangmen olarak gölgelerden ninja ölümünü yağdırın. Bir okula katılın, sanatta ustalaşın ve kaderinizi keşfetmek için karşıt okullarla rekabet edin!

Yürek Çarpan Devrimci Savaş

Age of Wushu Dynasty’nin devrim niteliğindeki savaş sistemi ile gerçek bir dövüş sanatları ustası olun. Taktiksel gerçek zamanlı dövüş ile basit hack ‘n slash mekaniğinin ötesine geçin. Gelen saldırıları engelleyin, savuşturmaya zaman ayırın ve savunmaları kırmak ve rakibinizi yenmek için numaralar yapın. Bıçaklar, asalar, hançerler ve çıplak ellerle savaşmak için benzersiz beceri setlerinde ustalaşın! Güçlü Rage saldırılarıyla Kungfu ateşinizi ateşleyin ve düşmanlarınızı yok edin!

PvP’de Rakiplere Meydan Okuyun

Jianghu’nun nihai şampiyonu kim olacak? Oyuncular organize ve açık dünya PvP’de savaşırken, ninja suikastçılarının ve Kungfu kahramanlarının acımasız dünyasına girin. 1’e 1 Arena savaşlarında zirveye ulaşmak için savaşın. Spycraft ile düşman hatlarının arkasına gizlice girin ve PvP Lonca Baskınlarında üstünlük için savaşmak için Loncalarda bir araya gelin!

==Bağlan==
Age of Wushu Dynasty hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitemizi ziyaret edin: http://aowd.snail.com/en/
Age of Wushu Dynasty topluluğuna katılın ve Facebook’ta ve resmi Forumumuzda daha fazla bilgi edinin:
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ageofwushudynasty
Topluluk Forumu:

Wushu Hanedanlığı Çağı
Wushu Hanedanlığı Çağı
Wushu Hanedanlığı Çağı
Wushu Hanedanlığı Çağı
Wushu Hanedanlığı Çağı
Wushu Hanedanlığı Çağı

MOD:

1. Soğuma süresi yok
2. MP maliyeti yok

Mod açık dünyada çalışmıyor. Yapabileceğim pek bir şey yok

İNDİRMEK:

Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – RACATY BAĞLANTISI

Age of Wushu Dynasty v29.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – ZİPPYSHARE

OBB:

Age of Wushu Dynasty Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – RACATY BAĞLANTISI

(Diğer Sürüm MOD UPTADE Çok Yakında)

MOD:
1. Beceri Maliyetsiz
2. Beceri Soğuma süresi yok
*Açık dünya hariç

İNDİRMEK:

Age of Wushu Dynasty v19.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – RACATY BAĞLANTISI

Age of Wushu Dynasty v19.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – ZİPPYSHARE

Age of Wushu Dynasty v19.0.1 Apk Mod Mana/Beceri Dolum Süresi Yok – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.