Angry Birds Friends MOD APK 10.3.4

İçeriğe Oy Ver

Angry Birds Friends Mod Apk, mobil eğlence dünyasındaki ünlü Angry Birds serisinin bir parçasıdır. Angry Birds Friends Mod Apk Tanıdık bir oyun tarzı var ve heyecan verici karakter kadrosu çok tanıdık. Ama bu sefer geri dönersek oynaması daha kolay, daha eğlenceli. Ayrıca, oyuncular Facebook arkadaşlarına kendileriyle oynamaları için meydan okuyabilir.

Angry Birds oyunlarının birçok farklı versiyonu var. Her birinin biraz farklı oynanışı vardır ve birçok harika ekstra özellik ile birlikte gelir. Arkadaşlarınızla Angry Birds’e meydan okuyacağınız bir oyun arıyorsanız Angry Birds Friends MOD APK tam size göre. 

Angry Birds Friends Mod Apk, Angry Birds’ün şiddetli öfkesi etrafında döner. Şef Domuz ve Kral Domuz, ormandaki kuşların yumurtalarını çalmak için şişman bir domuz göndermek için bir araya geldi. Sadece bu değil, aynı zamanda Angry Birds’ün bazı arkadaşlarını da kaçırdılar. Ne yazık ki, o kötü adamlar bulundu. Ancak şişko domuz, suç ortakları tarafından kıl payı kurtarıldı ve bir sıcak hava balonunda kayboldu. Kırmızı kuş sinirlendi ve yumurtalarını geri almak ve arkadaşlarını kurtarmak için tüm şişman domuzları öldürmeye gitti (Blues, Bomb, Mitilda… dahil).

Angry Birds Friends MOD APK
Angry Birds Friends MOD APK

Oynanış

Oynanış açısından, Angry Birds Friends Mod Apk daha fazla öğe eklendi, bu nedenle oynaması daha kolay ve kazanması daha kolay. Yine de koordinatlara dayalı çekim için, size renklere göre belirli sayıda kuş sağlanacaktır. Bu kuşlar savaşlara sırayla devam ediyor. Hepsi ekranın soluna odaklanacak. Sağda şişman domuz takımı var. Bu cephe hattında domuzlar, ahşap çubuklar, kareler ve yükselen bir mimari oluşturan üçgenler ile sağlam bir savunma oluşumu ile birlikte rastgele bir düzende düzenlenecektir. Göreviniz, domuzların oluşumunu ve yapısını yok etmek ve düşmelerini sağlamak için kuşları akıllı bir konumda vurmak için sapanı kullanmaktır. Yukarıdaki yapıda hiç şişman domuz kalmadığında kazanırsınız.

Oyun, serideki diğer bölümler kadar basittir. Sapanı uzatmak için ekrana dokunmanız ve sürüklemeniz yeterlidir. Ardından, atış kuvvetini özelleştirmek için sola ve sağa, biraz yukarı ve aşağı hareket eder, açıyı seçer ve kuşların kaçması için koordinatları uygun şekilde hizalarsınız. Bu kadar.

Seviyeyi süper hızlı ve ustalıkla geçerseniz dev bir altın yumurta alacaksınız. Bu yumurtaların her biri size çok şey getiriyor. Yumurta saklanma yerine daha hızlı yol açacaktır. Her seviyeden sonra toplam puanınız belirli sayıda yıldıza karşılık gelecektir. Ne kadar çok yıldız o kadar iyi, çünkü yeterince yıldızın varsa, daha çekici seviyeler açacaksın.

Angry Birds Friends MOD APK
Angry Birds Friends MOD APK

Zorlu

Diğer Angry Birds oyunlarında deneyimlediğiniz gibi, bu oyunun zorluğu, kuşu yapıya doğru fırlatmak için doğru açıyı nasıl hesaplayacağınızdır. Atışınızın yalnızca o yapı üzerindeki bir noktayı yok etmesi değil, aynı zamanda mümkün olan en az sayıda kuş atışı ile tüm yapının çökmesine neden olan Domino etkisini takip etmesi gerekecektir.

Ve her seviyede şişman domuzların olduğu mimari daha sofistike ve karmaşık hale gelecek. O mimari daha uzun, daha geniş olacak, sağlam ahşap kasalar, lezzetli bir kremalı pasta gibi daha egzotik öğelerle… Mimarinin yaygınlaşması, yıkım sürecini de parçalı ve yetersiz kılıyor. Tek bir atışla onu çökertme niyetin, sonra duman olacak. Bu, herhangi bir oyuncunun deneyimlemek için çok heyecanlı olacağı oyunun kademeli zorluk derecesidir.

Oyunu hiç durmadan ilginç kılan bir şey daha var: dizideki farklı kuşların sadece farklı renkleri değil, kendi özel yetenekleri olacak. Yavaş yavaş, bu kuşların gücünü keşfedeceksiniz. Red, Chuck, Bomb, Jay, Jake, Jim, Matilda, Hal, Bubbles, Terence, Stella’ya dikkat edin.

Kırmızı, oyunun başında her zaman sahip olduğunuz temel kuştur ve hoş bir kırmızı renk dışında neredeyse hiçbir özelliği yoktur. Chuck, ekrana dokunduğunuzda hızlanarak düşmanı yok etme şansını artırabilir. Bombalar o kadar büyük bir güçle patlayabilir ki, şişman bir domuzun yapısındaki büyük taş blokları bile kırabilirler. Jay, Jake, Jim, bu üçü aynıdır ve yıkımı birkaç kat artırarak üç satıra ayrılabilir. Diğer arkadaşlar da eşit derecede iyi, onlarla daha sonra tanışacaksınız.

Yarışma

Angry Birds Friends MOD APK oyununun önceki Seasons versiyonuna dayandığı söyleniyor ancak özellikle Facebook’taki etkileşim özelliği ile birlikte oynanışta birçok iyileştirme ile geliyor. Bu, Facebook arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz, oyunda kimin daha üst sıralarda yer alacağını görmek için onlara meydan okuyabileceğiniz anlamına geliyor. Bu Facebook etkileşim tabanlı çevrimiçi savaş özelliği, Angry Birds Friends oyununun başarısını ve popülerliğini getirmenin anahtarı olarak kabul edilir.

Angry Birds Friends MOD APK Oyun neredeyse çok tanıdık. Ancak arkadaşlarınızla yüksek sıralamalar için rekabet edebileceğiniz için başka bir çekici rekabetçi türe dönüşüyor. Gerçek çevrimiçi arkadaşlarla rekabet (diğer bazı PvP oyunları gibi rastgele oyuncular değil) sizi farklı ve yeni hissettirecek. Zafer her zamankinden daha görkemli ve heyecan verici hale geliyor.

Eğer rekabet etmek istemiyorsanız, oyunun sürekli güncellenen skor tablosunda puan toplamak ve sıralamada yükselmek için oynayabilirsiniz. Öldürülen domuz sayısı, her seviyede kalan kuş sayısı ve domuzun mimarisinin detayları size bonus puan kazandıran şeylerdir. Biriken puanlar, dünya sıralamasında nerede olduğunuzu bilmenizi sağlar.

Angry Birds Friends’in MOD APK sürümü

MOD özelliği

Sınırsız Güçlendirici

Not

Harcadığınızda güçlendiriciler azalmaz.

Angry Birds Friends MOD APK
Angry Birds Friends MOD APK

Angry Birds Friends MOD APK indirin

Hala hangi Angry Birds oyununu deneyeceğinizi merak ediyorsanız, farklı seviyelerde birçok turnuvaya katılabileceğiniz Angry Birds Friends MOD APK‘i denemelisiniz ya da dilerseniz oyunda üst sıralarda yer almak için Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Oynaması oldukça kolay, çeşitli kuş türlerine ve çekici zorluklara sahip güzel bir oyundur. Hemen oynayalım. İleride çok eğlenceli seni bekliyor!

Diğer APK Mod dosyalarına bakmak için APK İndir kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Güncellenen Mod ve Hilelerden anında haberdar olmak için bildirimlere abone olabilir ve Facebook Sayfamızı takip edebilirsiniz.