Avakin Life v1.065.00 MOD APK

İçeriğe Oy Ver

Avakin Life, dikkat çekici bir yaşam süreceğiniz, birçok özgün aktiviteye katılacağınız ve diğer oyuncularla etkileşime gireceğiniz uçsuz bucaksız bir dünyada özgürlük sunuyor. Avakin Life, oyuncuların keşfedecekleri ve içinde hayatlarını inşa edecekleri sanal bir dünya oyunudur. Bu oyunda diğer birçok oyuncuyu kolayca bulacak ve onlarla birçok şekilde etkileşime gireceksiniz. Aynı zamanda, satın alabileceğiniz ürün sayısından kesinlikle etkileneceksiniz. Ek olarak, daha fazla jeton alabilmeniz ve beğendiğiniz öğelerin kilidini açabilmeniz için birçok etkinlik olacak.

Avakin Life dünyasında Noel ile ilgili etkinlikler olmaya başladı, bu yüzden bu etkinliklere katılmalısınız. İlk deneyimde oyuncular için heyecan yaratabilecek Festive Wonderlands adlı bir arazi bulacaksınız. Özellikle, oradaki ortam tamamen karla kaplıdır ve genel haritayı görmek için kolayca en yüksek konumda duracaksınız. Aynı zamanda, kesinlikle bu yere gelen tek kişi siz değilsiniz.

Avakin Life‘da oyuncular, moda yarışmalarına, oyunlara ve diğer sosyal etkinliklere benzer etkinlikler sunan, nihayetinde büyük ölçekli bir sanal dünyaya girecekler. Yani bu oyunda görünen karakter sayısını tamamen hayal edebilirsiniz. Bu oyun içinde yapabileceğiniz ilk adım, dilediğiniz gibi bir karakter yaratabilmenizdir. Aynı zamanda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok faktör olduğu için oldukça zaman alıcı olacaktır.

Oyuncular, Avakin Life‘da istedikleri kadar eşya satın alacaklar ve bu eşyalar tamamen çeşitlidir. Yeni kostümler, karakterler için harika animasyonlar ve diğer birçok öğe olabilir. Tabii ki, bu eşyaları satın almak için belirli bir miktarda jetona ihtiyacınız olacak. Madeni para toplamanın birçok yolu var ve bu oyunda görünen gerçek işlerin bir kısmını deneyimlemeye çalışacaksınız.

Avakin Life v1.065.00 MOD APK İndir

avakin life
avakin life
avakin life apk
avakin life apk
avakin life xp mod
avakin life xp mod
avakin life hile
avakin life hile
avakin life para hilesi
avakin life para hilesi

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.