BADLAND v3.2.0.91 MOD (Kilitsiz) APK + DATA

Açıklamalar :

BADLAND, mobil video oyun endüstrisinde ünlü bir oyun geliştiricisi olan Frogmind tarafından üretilen bir oyundur. Birçok kişi bu geliştiricinin birçok oyununu sever. Oyun, basit bir oynanışa sahip klasik bir şablona sahiptir, ancak telefonunuzda oynanabilecek daha basit bir oyun yoktur, ekrana dokunmak için sadece bir dokunuş. Ancak bu oyunun kolay olacağını ve sizi çabucak sıkacağını düşünmeyin. Oyun son derece engelleyicidir; sabrı olmayanlara oyun uyarısı yakışmaz. Herhangi bir oyunun oyun modunu öğrenmeye başlayalım.

Çevreyi ve doğayı yok eden insandır. Ağaçları kesiyorlar, ormanı yok ediyorlar ve ölümcül makinelerle tüm türleri uzaklaştırıyorlar. Yıkım her zaman bir şey inşa etmekten daha kolaydır ve bunu her gün yapıyoruz. BADLAND’ın ana hikayesi iki günlük Koloni macerasını kapsar. Yavaş yavaş ormanın değişimini hissedecek. Sabahın erken saatlerinden itibaren, komşular henüz uyanmadığında, öğlen güneşinde aniden bir şey onu ve tüm ormanı rahatsız eder. Akşama kadar o ölümcül karmaşadan çıkmak için mücadele etti.

Clony tek yaratık değil, ancak her seviyede bir değişiklik göreceksiniz. Hepsi bilimin yıkımında yavaş yavaş yok oluyor. BADLAND’in oynanışı ne kadar iyi olursa olsun, geliştirme ekibinin oyunculara iletmek istediği hikaye ve içerik çok değerli.

Sadece bu da değil, oyunu jenerik tarzda oynasanız bile BADLAND oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Doğal bir ortama sahip 2D grafikler bana Ori and the Blind Forest’ı hatırlatıyor. Ama biraz daha karanlık ve daha gizemli. Oyun da mevcut koşullara göre değişecektir. Makineler ormanı yok etseydi bu şarkının nasıl olacağını hayal edebilirsiniz. BADLAND sadece harika bir hikaye ve güzel grafikler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda oynanış da harika.

Oyunda sadece bir sabah, oyuncular sevimli Koloninin uçmasına ve tamircinin helikopterine göre hareket etmesine yardımcı olmak için üç gezinme düğmesi (yukarı, sol ve sağ) dahil kontrollere alışabilir. Senin işin, Colony’yi başlangıçtan varış noktasına taşımak. Teoride, her şey basittir. Ancak oyundaki zorluk her oyun seviyesinde artacaktır. Bunu bir dereceye kadar söylemek abartı olmaz. Oyuncular sürekli ölüm için makineyi yenmek gibi hissedecekler.

Genel Değerlendirmeler

Basit oynanışa sahip ama aynı derecede heyecan verici bir oyun arıyorsunuz. BADLAND sizin için doğru seçim olacaktır. Karaktere karanlık ormanda bir maceraya katılacaksınız, zorlukların üstesinden geleceksiniz, gizlenen tehlikeli tuzaklar. Bu makalede oyunla ilgili keşfedilecek başka birçok şey de var.

BADLAND’ın basit bir oynanışı var. Oyuncuların, oyunun zorluklarını ve engellerini aşmak için karakteri hareket ettirmek için ekrana dokunup basılı tutmaları gerekir. Oyuncular oyunu tek elle tamamen manipüle edebilir, bu da oyunu daha kolay ve daha eğlenceli hale getirir. Oynanış basit olsa da, oyundaki zorluklar hiç de basit değil. Oyuncunun görevi, Clony’nin ormandaki sayısız tehlikeli tuzağın üstesinden gelmesine yardım etmektir, zorluklar giderek artan zorluklara sahip olacak ve oyuncuların keşfetmesini bekleyen çok ilginç bir oyun var.

İlgini Çekebilir  Dan the Man v1.11.20 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Sadece tehlikeli tuzakların üstesinden gelmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncu Clone’u sabit bir hıza taşır. Oyuncu çok yavaş hareket ederse veya engelleri, tuzakları aşamaz ve geride kalırsa, oyuncu başarısız olur ve tekrar oynaması gerekir. Tehlikeli tuzaklar ve zorlu mücadeleler yaratan oyun yayıncıları, oyuncuları desteklemek için öğeler eklemeyi de unutmazlar. Öğeler, oyuncuların klonlamalarına, hızı artırmalarına, gücü artırmak için yakınlaştırmalarına veya dar yuvalardan sıyrılmak için küçülmelerine yardımcı olmak için yolculukta rastgele düzenlenir. Öğelerin akıllı ve rasyonel kullanımı, oyuncuların seviyeleri hızlı ve kolay bir şekilde geçmesine yardımcı olacaktır.

Oyun, oyuncuların seçebileceği Tek Oyunculu, İşbirliği ve Versus dahil olmak üzere üç farklı oyun modu sunar. Tek oyunculu mod ile oyuncular, farklı seviyelerdeki zorlukların üstesinden gelerek yolculuklarında ve maceralarında yalnız kalacaklar. Co-op modu, tehlikeli tuzaklar üzerinde arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla oynayabileceğiniz zaman yolculuğunuzun daha kolay ve eğlenceli hale gelmesine yardımcı olacaktır. Bu modda, oyun en fazla dört oyuncunun yer almasına izin verir. Bu dört oyuncunun sadece aynı makinede yer alması, farklı cihazlar bağlanırken birlikte oynamaması gibi bir eksi nokta var.

BADLAND’ın getirdiği ilginç şey ise Versus modu. Bu modda, oyuna en fazla dört kişi de katılacak. Ancak takım arkadaşları tarafından bir araya gelip birbirlerini desteklemek yerine kimin daha ileri gidebileceğini görmek için yarışacaklar. Sadece son hayatta kalanlar kaldığında oyun sona erecek. Oyuncuların seçebileceği birçok arazi var.

BADLAND basit 2D grafiklere sahiptir. Oyunun tuzakları için üretici, ana siyah renkte olanı kullanır. Oyuncu için gizemli bir sihir yaratır ve ormanla dolu, kaybolma ve karanlık hissi verir.

Özellikler :

* 100 gerçekten benzersiz seviye ve daha fazlasının güncellemelerle geldiği TEK OYUNCU kampanyası
* 23 seviyede aynı cihazda dört oyuncuya kadar MULTIPLAYER modu ve gelecekteki güncellemelerde daha fazla içerik
* Dört oyuncuya kadar KOOPERATİF modu – Değiştirilmiş tek oyunculu kampanyada arkadaşlarınızla hayatta kalın
* SEVİYE EDİTÖRÜ: Seviyeler oluşturun, paylaşın ve oynayın!
* SEVİYE DÜNYASI: Oynamak için her zaman yeni seviyeler
* Yenilikçi seviye tasarımıyla birleştirilmiş sezgisel tek dokunuşlu kontroller
* Oyun denetleyicileri için tam destek
* Son derece sürükleyici görsel-işitsel oyun deneyimi
* Android telefonlar, tabletler ve Android TV için tasarlandı

BADLAND MOD’un özellikleri:

Tümünün Kilidi Açık: Tüm seviyelerin kilidi açılır.

BADLAND v3.2.0.91 MOD (Kilitsiz) APK İndir + DATA Ücretsiz

MOD

badland-v3.2.0.91-mod.apk

MOD

badland-v3.2.0.81-mod.apk

MOD

badland-v3.2.0.79-mod.apk

OBB

com.frogmind.badland.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb