Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod Hileli Apk indir

Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod.Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod Hileli Apk İndir. Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod Sınırsız Para indir. Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod Son Sürüm indir. Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod indir. Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod ücretsiz indir. Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod Para Elmas Hilesi indir.


Muz KongBanana Kong Apk v 1.9.8.04 Mod.Muz Kongo oyun denilen FDG eğlence GmbH & co.kgbir eylemdir oyun tasarlanmış itibaren ortaya çıkan. Sen rehberlik etmek maymun oyunda. ihtiyacın var toplamak muz ile beslemek onun karın. bu maymun ile muz toplamak koşmak, atlatmak, zıplamak ve dalmak içinde ile Yardım Edin serbest bırakmak. Ayrıca oyunda senin önünde timsahlar, piranalar, kayalar ve çıkacak içinde büyük lav. BT ayrıca ihtiyaçlar dikkat etmek engellere. Eğer sen oynamak istiyorum bu heyecan verici ve aksiyon dolu oyun içinde bizim oyun sen indirebilir aşağıdaki bağlantı. İyi eğlenceler.

Orman, mağaralar ve ağaç tepelerinde heyecan verici bir yolculuk.
Kong olarak oynayın! Muz Kong!

Banana Kong’un devasa bir muz çığını aşmasına yardım ederken sarmaşıkların üzerinde koş, zıpla, zıpla ve sallan! Son derece duyarlı tek parmakla dokunma ve kaydırma kontrolleriyle tam kontrol sizde olsun.

Dev kayalar, timsahlar, piranalar ve kaynayan lavlar gibi tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için yaban domuzuna binin veya tukanla uçun. Doğa acımasız bir düşman olabilir…

Ormanda hızla ilerlerken arkadaşlarınızı geride bırakabileceksiniz! Tam Oyun Servisleri entegrasyonu sayesinde, arkadaşlarınızın en iyi mesafesini oyun içinde görebilirsiniz. Oynama tarzınızı geliştirirken yüksek puanlarınızı karşılaştırın ve başarıların kilidini açın.

Son derece dinamik bir oyun motoru, bu bitmek bilmeyen koşuda sonsuz eğlence sağlayacaktır. Seviye anında rastgele oluşturulduğu için her oturum yeni bir meydan okumadır.

Enerji barınızı doldurmak için mümkün olduğunca çok muz toplayın. Engelleri yok etmek veya derin yeraltı mağara alanı veya ağaç tepeleri gibi alternatif rotaları kullanmak için güçlü bir çizgi kullanın. Oyundan en iyi şekilde yararlanmak için sırları bulun ve ekstraların kilidini açın.

Özellikler:

– Bulut Kaydetme
– HD Ekran desteği
– Tam Oyun Hizmetleri entegrasyonu
– Hayvanlara binmek
– Bir başparmak kontrolleri
– Oyunun başlatılmasından oynamaya kadar 10 saniye.

Muz Kong 1 Muz Kong 2 Muz Kong 3 Muz Kong 4 Muz Kong 5 Muz Kong 6 Muz Kong 7Video:

Oyun Adı: Hong Muz
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: Eylem
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 45.51 MB
geliştirici Şirket: FDG eğlence GmbH & co.kg
Dosya tipi: .apk

Mod Bilgisi:

1. Sınırsız Para,
2. Sınırsız Altın Kalp

İNDİRMEK:

Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod – RACATY BAĞLANTISI

Banana Kong Apk v1.9.8.04 Mod – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.