BattleStrike Gun Shooting Game v1.33 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

BattleStrike Gun Shooting Game, The Access Pvt Ltd’nin yaratıcılarından son derece canlı bir ilk perspektif nişancı oyunudur. Şu anda oyuncular sadece hikayeye göre oynayabilirler. Ancak, diğer oyun modları en erken güncellemede mevcut olacak. Bu oyun cep telefonlarında oldukça kolaydır, bu nedenle oyuncular tarafından kesinlikle iyi karşılanacaktır. Ayrıca gerçekçi birinci şahıs oynanış ve canlı grafikler, oyunculara birçok ilginç deneyim yaşatacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bize katılın!

Hikaye tabanlı oyun
Bu oyunda oyuncular, teröristlerle savaşan ve savaş alanındaki görevleri tamamlayan Kaptan James rolünü üstlenirler. Farklı görevleri tamamlamanız gereken hikayenin her bölümünü oynayacaksınız. Ayrıca aksiyon sekansları oldukça iyi ve görevin amacını gösteriyor. Bu yeni bir yöntem değil, ancak BattleStrike Gun Shooting Game, canlı grafikler sayesinde oyunun bir artı noktası olarak başarılı.

BİRİNCİ KİŞİ ATIŞ OYUNU
Birinci şahıs nişancı oyunları, uzun süredir oyun dünyasında en yüksek puanları alan ve her oyuncuya tanıdık gelen oyunlardır. Bu tür oyunlar genellikle video oyunları dünyasına atılan ilk adımlardır. Bu oyun size birinci şahıs FPS nişancı oyununun en iyisini getiriyor ve deneyimlemenizi bekleyen olağanüstü özelliklere sahip. Ana bağlam, düşmanın seçkinler ve büyük bir ordu olduğu kentsel alandır. Şimdi işgalcileri yenmek ve düşmanları tarafından harap edilen şehre barış getirmek için özel kuvvetlere katılacak ve onlara karşı savaşacaksınız.

BÜYÜLEYİCİ ARKA PLAN
Oyunda işgalcilere karşı onları şehirden kovmak için özel kuvvetler askerisiniz. Takım arkadaşlarınızla savaşacaksınız ama çoğunuz kahramana dönüşecek ve yolunuza çıkmak için birçok silah ve taktikle donanmış birçok düşmana karşı tek başınıza savaşacaksınız. Ana ayar, son derece modern bir kentsel ortamda savaş hissi veren harap ve son derece ıssız bir şehirde geçiyor. Tüm bunlar, oyunun amacını yerine getirmek için tüm zorlukları tamamlama konusunda size bir ilham kaynağı ve zevk vermek için bir araya geliyor.

MODERN CİHAZLAR
Oyundaki silahlar inanılmaz derecede çeşitlidir ve oyuncunun yaşadığı koşullara bağlı olarak birçok işlevi vardır. Ancak bu oyunla ilgili en sıra dışı şey, modern askeri teçhizatın oyuncular için son derece etkili ve özelleştirilebilir taktikler oluşturmasıdır. Algılama için dronların veya düşmanlara saldırmak için modern aletlerin kullanılması yalnızca filmlerde oldu, ancak şimdi bunları oyununuzda deneyimlediniz. Düşmanı yok etmek için saldırınızı olabildiğince çeşitli ve etkili kılmak için farklı silahlar ve benzersiz ekipman kullanın. Kazanan becerileri kullanır ve özel etkinliklerin hesaplanması farklıdır ve her durum için uygundur.

İlgini Çekebilir  Pixelcut v0.2.6 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK

Özellikler:

* Mükemmel Grafikler: BattleStrike Gun Shooting Game, son derece keskin sesle canlı 3D grafiklere dayanmaktadır. Oyuncular sadece birinci şahıs bakış açısıyla silahları ateşleyemezler, aynı zamanda benzersiz ağır çekim teknolojisini de deneyimleyebilirler. Her eylem aşamasında, savaş alanını en iyi şekilde kapsamak için birçok açıdan bir genel bakış elde edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz otomatik ateşleme modu (self-fire) yardımına da sahipsiniz. Aksi takdirde, oyunun başından itibaren seçim yapabilirsiniz.

* Silahları Özelleştir: Bu oyunun başında size oldukça basit bir silah modeli verilecek. İyi bir hızı var ama yine de birçok sınırlaması var. Birkaç oyundan sonra, belirli altın paraları toplayacak ve kendiniz için daha iyi bir silahın kilidini açacaksınız. Bu oyunun silahlarını satın almak ve özelleştirmek oldukça kolaydır. Bu, oyuncunun deneyimini daha keyifli hale getirir.

* Son kahraman olarak oyna: Düşmanla tek başına savaşmak için James olarak oynuyorsun. Deneyiminizi oldukça keyifli kılan ise karakterin “direnci”. Kahramanınız için ölmek oldukça zor. Ayrıca 2 kutuya kadar kan serumu da getirebilirsiniz. Bu, karakterinizi savaş alanında daha güçlü hale getirecektir. Ancak düşman birlikleri her yerde olduğu için oyuncular öznel olmamalıdır. Her an yenilebilirsin. Amacımız görevi mükemmel bir şekilde tamamlamak ve en yüksek ödülü almaktır.

BattleStrike Gun Shooting Game v1.33 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

battlestrike-v1.33-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-v1-25-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-v1-24-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-v1-20-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-v1-18-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-v1-16-mod.apk

MOD

battlestrike-gun-atış-oyunu-v1.11-mod.apk