Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk).Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) indir. Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) ücretsiz indir. Be The Judge – Ethical Puzzles, Brain Games Test v1.5.18 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi v1.5.18 (Mod Apk) Sayın Yargıç! Hazırsanız başlayabiliriz. Mahkeme sizindir ve şüphelilerin kaderi sizin tarafınızdan belirlenecektir. Yargıç ol!

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları, beyin testi oyunlarının çok eğlenceli bir versiyonudur. Gizemini çözeceğiniz beyin bulmacaları ve bilmeceleri ile beyninizi patlatacak. Zeka oyunlarını Braindom 2 olarak oynuyorsanız bu oyunu seveceksiniz. Kanıtları bulun, kimin suçlu olduğunu ve kimin ne sebeple yaptığını bulun.

Bir dedektif olarak olayın ardındaki ana nedenleri araştırmaya ve gerçeğin izini sürmeye istekli misiniz? Suçun gizemini çözün, bu yasa ve mahkeme oyununda kimin suçlu ve masum olduğunu bulun ve davalara ışık tutun. Bu nesne avı oyununda bilmece ustası olun. Şimdi yargılayabilirsiniz!

Günlük hayatta herkesin şüphe duyabileceği pek çok olay ve kaza vardır. Her gün, her an birileri suç işlediği şüphesiyle tutuklanıyor ve hakim karşısına çıkıyor.

Ne yapacaksın? Onlarla empati yapıp, delillerin ışığında vicdanınız ve aklınız ile mi hükmedeceksiniz yoksa merhametsizce mi hükmedeceksiniz? Ama önce bir dedektif olarak kanıtları bulmalısın. İpucunu bulup gizemi çözdükçe, bu nesne avı oyununda yargılamaya hazırsınız.

Davaları aydınlatırken, bir ceza veya suçsuzluk kararı verme seçeneklerini göreceksiniz. Şüpheliler bankayı soydu, bir bisiklet çaldı, mülke zarar verdi ve kamu ahlakını bozdu. Gizemi kırmak için gizli nesneyi veya ipucunu bulun.

Kendinizi onların yerine koymanız için bonus seviyeleri var. Biri acı çekerken birini kurtarmak için harekete geçmeniz gereken durumlar vardır. Bu ikilemlerde etik davranacak mısınız?

Adil bir yargıç olacak mısın? Doğru olanı yapmaya hazır mısın?

Oyun özellikleri:

1. Orijinal Senaryolar
Her seviye sizi sahne arkasını çözmeniz gereken komik veya dramatik vakalara götürür.

2. Beyin Gücünüzü Test Edin
İpuçlarını bul, bilmeceleri çöz, gizemi çözerek gerçeğe ulaş.

3. Kendinizi Geliştirin
Olayların ilk bakışta göründüğü gibi olmayabileceğini göreceksiniz. Bu oyun empati, sağduyu ve etik yaklaşım yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

4. Rahatlayın ve Keyfini Çıkarın
Oynadığınız kadar eğlenmek için harika bir zaman öldürücü oyun. Bitmesini istemeyeceksin.

• Düşünme oyunları, kelime oyunları bu versiyonu ile kendinizi geliştirin!
• Yaratıcı ve havalı iq oyunları kimdir, kim yaptı sorgular.
• Zorlukları yenmek için gerçek hayattaki mantık bulmacalarını uygulayın.
• Bulmaca oyunlarında hayal gücünüzü ve mantık becerilerinizi test edin.
• Ayrıntılara odaklanın ve beyninizi güçlendirin!
• Bilmecelere çözüm bulun!
• Zor ve Akıllara durgunluk veren Zeka Oyunları
• Beyin testi için harika bir egzersiz.
• Herkes için kolay oyun, aptal testler, beyin oyunları ve yetişkinler için beyin bulmacaları
• Harika zaman öldürücü, beyin yıkama deneyimi için akıllı oyunlar var
• Kelime oyunları dahil zeka oyunları, Braindom 2 tür bulmacalar

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, beyin oyunlarının en iyisidir, Braindom 2’de oynarken farklı bilmeceler içeren bir tür beyin testidir. Beyninizi patlatacak ve bilmece ustası olacak.

Yargıç Ol, sağduyuyu kıran ve zeka oyunları kapsamında size mükemmel bir beyin yıkama deneyimi yaşatan en yeni zeka bulmaca oyunlarından biridir. Bu akıllı oyunlarda beyin fırtınası yapmaya hazır olun! Bu imkansız akıllara durgunluk veren oyunu deneyin, bir dedektif olarak gizemi ve suçu çözün, kimin suçlu ve masum olduğunu bulun ve bu mahkeme ve hukuk oyununda her seviyeyi ezin.

Bu oyun benzersiz, orijinal ve yaratıcıdır, sadece akıl oyunlarıyla kendinizi zorlamak için değil, aynı zamanda beyin yıkamak için de tasarlanmıştır. Beyin yıkamak için bu ücretsiz iq oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Bu kolay oyunda ne harika bir beyin testi ve zeka oyunları!

Çoklu zeka oyunları, zor bulmacalar, akıl ve zeka oyunları, mantık bulmacaları, bilmeceler, ayrıca harika akıllı oyunlar ve Braindom 2 tür bilmeceler ile tasarlanmıştır.

Kolay ve eğlenceli oynanışa sahip Be The Judge’ın çekici grafiklerini beğeneceksiniz!

Kendini eğlenceye adamış oyunun tadını çıkar!
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi
Yargıç Olun - Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi

MOD:
Sonsuz para;
Kaldırılan reklam ekranı.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi v1.5.18 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Yargıç Olun – Etik Bulmacalar, Zeka Oyunları Testi v1.5.18 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.