Bike Life Hileli APK 1.2.1 (Sınırsız para)

İçeriğe Oy Ver

Bike Life Hileli APK ile şık bir şekilde bisikletinizi sürün ve sokaklarda arabalara ve yayalara çarpmaktan kaçının. Profesyonel bisikletçilere katılın ve dünyanın en yetenekli ve ünlü binicisi olun!

Bike Life Hileli APK
Bike Life Hileli APK

İçindekiler

Bike Life Hileli APK Hakkında

Birçok türde ilginç oyunlar yaratma görevini üstlenen birçok uygulama geliştiricisi sayesinde artık her türlü oyunu android telefonlarda oynayabiliriz. Google Play Store’daki bazı spor aktiviteleri oyunlarının oynaması basit ve çok ilginç oynanışa sahip.

Bugün oyuncular Bad Idea Studio tarafından sunulan Bike Life Hileli Apk ile bisiklet çılgınlığı ile heyecan verici bir oyun oynamanın keyfini çıkarabilirler. Burada bir profesyonel gibi bisiklete binecek ve yoğun şehir sokaklarında meydan okumaya başlayacaksınız.

Hem yavaşlamayacak hem de belirli bir oyun seviyesinde başarısız olmanıza neden olacak hızlı hareket eden araçlar tarafından yere serilmemeye özen gösterin. yayalara da çarpmaktan kaçının! Şimdi bu oyunu indirin ve çılgınlar gibi bisiklet sürmenin keyfini çıkarın, ancak bitiş çizgisine düşmeden ulaşın!

Tekerleği yüksek tutmanın ve modaya uygun bir tarzda sürmenin gerektiğine inanıyorsanız, şimdi Bike Life oyununu indirin. Oyun, gerçekçi ve şaşırtıcı olan çok renkli bir ortamda geçmektedir.

Bike Life Hileli Apk, ünlü motorcular tarafından gerçekleştirildiğini izlediğimiz akrobasi hareketlerine benzer bir bisiklet deneyimi getiriyor. Eğer gerçek hayatta akrobasi yapmaya cesaretiniz yoksa burada oynamayı deneyebilirsiniz. Oyun size her oyun seviyesini tamamlamak için kullanmanız gereken şık bir bisiklet sunuyor.

Oyun kontrolleri çok basittir ve oynamak için bir oyuncunun profesyonel bir oyuncu olmasını gerektirmez. Araçlara manevra yapmak için ekranı sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Bisikletler her dönüşte cırtlak sesler çıkaracak. Sürüş sırasında, bisikletin kontrolünü elinizde tuttuğunuzdan emin olun ve düşmekten veya pistten çıkmaktan kaçının. Düşme veya yoldan çıkma durumunda kaybeder ve yeniden başlarsınız!

Bike Life Hileli APK Özellikleri

Bu oyun, çeşitli özelliklerden oluşan ilginç bir oynanışla birlikte gelir. İşte bu oyunun en iyi özelliklerinden bazıları.

Oyun söz konusu olduğunda oyuncuların farklı tercihleri ​​vardır. Genellikle kendilerini aynı tür oyunları oynarken bulurlar. Bisiklete binme oyunlarını sevenler ve kazanmak için kısa mesafeler sürdükleri bir oyunu denememiş olanlar bu harika oyunu denemeliler.

Burada, her oyun seviyesini ön tekerlek havadayken tamamlayacak yetenekli bir binici olarak oynayacaksınız! Daha sonra, şaşırtıcı olan kısım, oyuncunun sokaklarda araçları manevra etmesini kolaylaştıran basit kontrollerdir.

Her seviyede meydan okumayı yendikten sonra kazanacak ve daha fazla puan biriktireceksiniz. Kazanılan her oyun seviyesi size daha fazla puan verir. Daha sonra, daha fazla bisikletin kilidini açmak için biriken puanları kullanabilirsiniz!

Gerçekçi araçlar, sokaklar ve binalar ile bir şehir ortamına dalmış durumdasınız. Bisiklete binmek de sorunsuz ve gecikmesiz! Karakterin, bisikleti bitiş çizgisine doğru her iki tarafa da zahmetsizce kontrol ettiğini görebilirsiniz.

Sokaklardaki diğer araçların hareketi de çok yumuşak! Oyunun en ilginç yanı, sürücülerin sokaklarda ‘dikkatsiz’ sürüş için sürekli olarak size doğru bağıracakları yer! Elbette, düşüncesiz bir binici olarak durmaya cesaret edemezsiniz.

Her seviyede, çeşitli zorlukların üstesinden gelmeniz ve zaferle çıkmanız gerekiyor. Yolda dikkatli olmanız ve diğer yol kullanıcıları tarafından size çarpmaktan kaçınmanız gerekir. Aksi takdirde oyun sona erecek ve seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. Daha fazla bisikletin kilidini açın ve bunları ileri seviyeleri tamamlamak için kullanın.

Bike Life Hileli APK Son Sürüm İndir – Sınırsız Para

Bike Life Hileli APK ile daha önce hiç görmediğiniz bir bisiklet oyununun keyfini çıkarabilirsiniz! Bike Life Son Sürüm uygulamasını indirin, daha fazla puan kazanın ve yeni bisikletlerin kilidini açın!

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

bike life hileli apk 1 2 1 1
Bike Life Hileli APK 1.2.1 (Sınırsız para) 4
bike life hileli apk 1 2 1 2
Bike Life Hileli APK 1.2.1 (Sınırsız para) 5