Block Craft 3D Sınırsız Para Hileli indir v2.13.52

İçeriğe Oy Ver

Block Craft 3D, özel 3D bloklarla açık alanda en heyecan verici binaları inşa etmenizi sağlayacak. Block Craft 3D‘de deneyimlemek için zaman ayıracağınız heyecan verici bir dünya beliriyor. İstediğiniz her şeyi inşa edebilir ve oyundaki alanın tamamen daha az boş olmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece farklı binaları deneyebilir ve birçok heyecan verici ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca bir çok hayvan türü gelip onlarla oynamanız için sizleri bekliyor.

Block Craft 3D
Block Craft 3D

İçindekiler

Block Craft 3D Sınırsız Para Hileli indir

Oyuncular, enginliğini keşfetmek için çok zaman harcayacağınız büyük bir dünyaya girecekler. Bu oyunda çok fazla kuralla karşılaşmayacaksınız çünkü beğendiğiniz evin her tasarımında yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza imkan tanıyor. Yani oyunda istediğiniz binaları inşa etmek için çok fazla kaynağa sahip olacaksınız ve her binanın dikkatli bir şekilde üstesinden gelmeniz gereken zorlukları var.

Bu oyundaki ortam tamamen kare bloklardan Minecraft oyununa benzer bir his verecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak oyuncunun Block Craft 3D oynarken deneyimi tamamen binaya odaklanır. Ek olarak, ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize bağlı olarak en sevdiğiniz görüş açısını seçebilirsiniz. Spesifik olarak, her oyuncu tasarım sürecinde istediği zaman birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapabilir.

block craft 3d sinirsiz para hileli 1

Her görünümün tamamen farklı bir deneyimi ve işlevi vardır ve binanız için doğru yeri seçmek için bir şey inşa etmek üzereyken tüm araziyi görebilirsiniz. Ayrıca belirli bir seviyeye ulaştığınızda, belirli bir yüksekliğe uçmanıza yardımcı olan ikincil uçuş becerisinin kilidini açacaksınız ve bu oyunda bazı yüksek binalara ulaşabildiğinizde bu işlev heyecan verici.

Block Craft 3D’yi başlattığınızda, oyunculara bu oyunun içindeki bazı mekanikler konusunda rehberlik edilecek ve bu oyun içinde yaptığınız ilk iş bir bina inşa etmektir. Yukarıda bahsedildiği gibi bu evin konumunu belirlemek için daha geniş bir perspektife geçiş yapacaksınız ve yerleştirebileceğiniz pozisyonlar olacak. Yerleştirdikten sonra, ekranın alt kısmında kolayca görebileceğiniz karede kullanabileceğiniz malzemeleri göreceksiniz.

block craft 3d sinirsiz para hileli 2

Bu kareler birçok farklı malzemeden yapılmıştır ve yerleşimin tekdüzeliği nedeniyle, bunları blokların arasına tam ve bitişik olarak yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, her evin konumu, dikkat etmeniz gereken belirli bir bileşene ihtiyaç duyar. Zamanla, seviyenize bağlı olarak inşa edebileceğiniz daha fazla bina olacak. Alabileceğiniz ödüller, belirli bir binayı tamamladıktan sonra görünecektir.

Block Craft 3D’nin mekaniğini öğrendikten sonra birçok farklı bina inşa etmeye başlayacaksınız. Her bina ekranın sağ tarafında İnşa bölümünde görünür ve üzerine tıkladığınızda bazı binalar hemen inşa edilebilir, bazılarına ise seviyenizi yükseltmeniz gerektiği için ulaşamazsınız. Aynı zamanda, ödülleriniz altın, deneyim ve bazen yeşil taşlar gibi oldukça çeşitlidir.

block craft 3d sinirsiz para hileli 3

Deneyim kullanımı, seviyenizi artırmanıza ve oyundaki daha fazla öğeye erişmenize yardımcı olacak şekilde tahmin edilebilir olabileceğiniz için tamamen öngörülebilir. Aynı zamanda oyuncular, atanan işi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabileceğinden, değerli taşlar biriktirmek için zaman harcayacaklar. Senin işin sadece binayı doğru yere koymak. Ek olarak, oyundaki altın paralar, etkileyici evler inşa etmek için ücret ödeyebilmeniz için kullanılır.

Zamanla seviyeniz artacak ve farklı tiplerde birçok yeni bina bulabileceksiniz, bu da detaylarının giderek daha karmaşık hale geleceği anlamına geliyor. Onları tamamlamak için zamana ihtiyacın olacak ve onlar ulaşılması kolay olmayan uzun bir saat kulesi olabilirler. Bu nedenle, daha fazla para kazanmak için hayranlık uyandıran bir görünüme sahip binalar inşa ederken oyuncunun keşfetme ve fethetme arzusunu teşvik edecektir.

block craft 3d sinirsiz para hileli 4

Oyunda seveceğiniz bir diğer unsur ise oyundaki evcil hayvanlar için kafesleme yapmak. Bu öğeyi inşa etmek için bir arsa seçebilirsin ve her şey kare bloklardan oluştuğunda detayların hizalanması konusunda endişelenmene gerek yok. Yani, onu yaptıktan sonra, kafese birkaç hayvan koyabilir ve bu oyunun içinde özgürce hareket etmelerine izin verebilirsiniz. Oyunculara birçok heyecan verici unsur getirecek.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

Block Craft 3D’yi İndirin (MOD, Sınırsız Para)