Brawl Stars MOD APK indir 36.270 (Sınırsız Para/Kristal/Bilet)

Brawl Stars MOD APK indir. Brawl Stars MOD APK nasıl kurulur. Brawl Stars MOD APK mega hileler ile karşınızdayız. Brawl Stars Hile Apk dosyaları arasında en güncel sürümdür. Brawl Stars Hile özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.
İçeriğe Oy Ver

Brawl Stars MOD APK indir. Brawl Stars MOD APK nasıl kurulur. Brawl Stars MOD APK mega hileler ile karşınızdayız. Brawl Stars Hile Apk dosyaları arasında en güncel sürümdür. Brawl Stars Hile özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Brawl Stars MOD APK, Supercell oyunları listesindeki en son oyundur. Sağlanan büyük miktarda para ile kolayca en sevdiğiniz oyun moduna geçecek ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar yapacaksınız!

Brawl Stars MOD APK indir
Brawl Stars MOD APK indir

Brawl Stars Hakkında

Clash of Clans , Hay Day veya Clash Royale gibi dünya çapında birçok ünlü oyunun yapımcılığını üstlenen yayıncı Supercell’i mutlaka tanıyorsunuzdur .

Hayatta kalma oyunlarına ek olarak, MOBA oyunları da her geçen gün sürekli artan dev oyuncu sayısıyla hala popülerliğini koruyor. Ve son olarak, Supercell kısa süre önce Brawl Stars adlı Clash Royale’a oldukça benzeyen bir MOBA oyunu piyasaya sürdüklerinde oyundan öne çıkmadı. Oyun daha önce iOS platformunu destekliyor ve Android platformunu da destekleyecek ve tamamen ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlayacak.

Oynanış

Brawl Stars, League of Legends veya Bomberman gibi oyunlara benzeyen yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur. Bir maça başlamadan önce, oyuncu sahip olduğunuz herhangi bir karakteri seçmelidir (bu oyunda Brawler olarak adlandırılır). Her Brawler’ın farklı silahları ve özel becerileri vardır, bu nedenle en güçlü takımı oluşturmak için takım arkadaşlarınızla eşleştirdiğinizden emin olmanız gerekir. Arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve şiddetli savaşı kazanın.

Brawl Stars, dünyanın her yerinden herhangi biriyle silah çekmenize izin veren gerçek zamanlı bir oyundur. İyi oyuncular, birçok benzersiz taktik oluşturduklarında oyunu daha ilginç hale getirir. MOBA, PC’den gelen, oynaması oldukça zor bir PC oyunudur, çünkü oyuncuların kapsamlı bir şekilde eğitim almasını ve öğrenmesini gerektiren çok fazla karmaşıklığa sahiptir, ancak bu oyun, mobilde eğlenceli bir MOBA oyunu oluşturmak için birçok ayrıntıyı kaldırmıştır. Oynamak ve tanışmak için fazla zaman ayırmamanıza yardımcı olur.

Üç ana şeritle sınırlı olan diğer MOBA oyunlarından farklı olarak, Brawl Stars’ın haritaları, oyuncuların oyun süresi boyunca sürekli olarak savaşmalarını sağlayan geniş bir arenadır. Ancak, savaşmak için çok tutkulu olmayın ve takımın büyük hedeflerini unutun, kuleleri yıkın ve hazineyi alın, rakiplerinize kazanma şansı vermeyin.

Brawl Stars MOD APK indir
Brawl Stars MOD APK indir

Brawler’ınızı seçin

Dövüşe katıldıktan sonra bir çok altın ve deneyim puanı alacaksınız. Oyunun mağazasında beğendiğiniz daha fazla kavgacının kilidini açmak için bu altını kullanın. Her Brawler’ın farklı bir silahı vardır, örneğin ilk karakter Shelly’dir. Mor saçlı güzel bir kız, silahı güçlü bir koni mermisi ateşleyebilen ve aynı anda birçok düşmana hasar verebilen bir silah.

Başka bir karakter Jessie, konik mermiler değil, sadece düz bir çizgi ateş ediyor. Bu biraz daha zorlaştırıyor, ancak yakındaki düşmanları ateşleyen otomatik silahlar yaratan başka bir yeteneği var (League of Legends’daki Heimerdinger gibi).

Ek olarak, Bull, Brock, Crow, Poco, Nita, vb. gibi keşfedilecek daha birçok kavgacı var. Güçlerini kullanabiliyorsanız zayıf karakter yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki Brawl Stars topluluğundaki diğer harika oyunculardan ipuçları öğrenebilirsiniz.

4 ana mod

  • Bounty: Süre bittiğinde takımların daha fazla topladığı yıldız toplama modu kazanan takım olacaktır.
  • Smash & Grab: Bounty’ye benzer şekilde, bu modda, haritada ilk bitiren kazanan 10 Kristal toplamanız gerekir.
  • Soygun: Dövüş modu.
  • Hesaplaşma: 10 oyuncunun tek bir haritaya düştüğü Hayatta Kalma modu, son kurtulan kim olursa kazanır.

Ayrıca arkadaşlarınızla 3v3 maçlarda oynayabilirsiniz. Oyun en iyi oyuncuları onurlandırır, oyunun sıralamasını kazanır ve fetheder.

Brawl Stars MOD APK indir
Brawl Stars MOD APK indir

Grafikler

Brawl Stars, önceki Supercell oyunlarına benzer bir tarza sahiptir. Bu şiddetli bir aksiyon oyunu olmasına rağmen, oyunun grafikleri çok parlak ve yumuşak bir animasyon tarzında geliştirilmiştir. Muazzam güce sahip savaşçılar olmalarına rağmen karakterler sevimli, eğlenceli. Bence bu oyunun grafikleri oldukça iyi, hafif oyunları sevenler için uygun. Sonuç olarak, oyun zayıf konfigürasyon cihazlarında kolayca çalışır ve birçok oyuncunun bunu deneyimlemesini sağlar.

Brawl Stars MOD APK indir
Brawl Stars MOD APK indir

MOD APK Sürümü Brawl Stars

Bu oyunun MOD APK sürümüne gelince, Para, Bilet ve Mücevher gibi birçok kaynak ile karşılaşacaksınız.

Not : Bu özel bir sunucu sürümüdür.

Android için Brawl Stars MOD APK’sını indirin

Şimdi Brawl Stars’ı indirebilir ve bu harika oyunu deneyimleyebilirsiniz. Bir MOBA oyunu olarak, her maç sadece 2 ila 3 dakika sürer, bu yüzden sadece beş dakikalık boş zamanınız olsa bile her yerde, her zaman oynayabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz. Bizi Facebook‘ta takip edebilir ve Discord kanalımıza katılabilirsiniz.