Brawl Stars Para Hileli Apk indir v37.250 | Brawl Stars Sınırsız Para Hileli Apk

İçeriğe Oy Ver

Brawl Stars PARA Hileli Apk – Mod Apk, kendi aralarında iki ekibin savaşları ile çok oyunculu bir aksiyon oyunu. Brawl Stars PARA Hileli Apk  Oyuncular özel bir arenada rakibinin takımını yenmek ve konumdaki tüm kristalleri toplamak için arkadaşlarıyla bir takımda toplanabilir. Bu hedefe ulaşmak için, taktikler geliştirmelisin ve buna bağlı kalmalısın. Bunu yapmak için belirli yetenek ve özelliklere sahip kahramanlar seçmelisin. Tüm karakterler yükseltildi, böylece ekibinizi geliştirip yenilmez hale getirebilirsiniz. 

Brawl Stars Para Hileli Apk indir

Herhangi bir oyuncuyu çekebilecek ve takım arkadaşları arasında koordinasyon gerektiren birçok heyecan verici oyun moduna sahip bir oyun Brawl Stars’tır. Oyuncular bu oyunun oynanışına tam anlamıyla erişebilecek ve arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilecekler. Aynı zamanda, yeni güncellemelerde oyuncular, oyunda denemeniz için etkileyici yeni görünümler, eklenen mod ve bir savaş geçişi bulabilecekler.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Oyuncular, farklı şekil ve silahlara sahip karakterlerle tanışmak için keyifli bir tasarıma sahip bir dünyada ortaya çıkacaklar. Bu oyundaki ortam, oyuncuların saldırı taktikleri için yararlanabilecekleri birçok farklı çevresel unsurla oldukça çeşitlidir. Aynı zamanda bu oyunda yaşadıkları moda göre ortam boyutu da tamamen değişiyor. Bunun Brawl Stars’ın getirdiği oyun zenginliğinden kaynaklandığı söylenebilir.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Karakter 2.5D ortamının içinde hareket edecek ve diğer oyuncularla özgürce hareket etmek için joystick’i kullanacak. Aynı zamanda, her karakterin bazı durumlarda kullanması gereken bir temel saldırı ve özel bir saldırı vardır. Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla oyuncular, saldırılarını tamamen makul bir şekilde rakibe yönlendirmek için çevredeki ortamı gözlemleyerek zaman harcayacaklar. Kontrol mekanizmasının tamamen oyuncu tarafından erişilebilir olduğu söylenebilir.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Brawl Stars’ın başlangıcında, oyuncular bazı oyun mekaniklerini tanımak için bir eğitimden geçecekler. Temel ve kolay erişilebilir noktalar arasında hareket, normal saldırı ve özel becerilerin kullanımı yer alır. Aynı zamanda, karakterin normal saldırısı, öz-yönelim unsurunu içermeyecektir. Başka bir deyişle, silahınızı yönlendirmeniz gerekecek ve mermiler otomatik olarak ateşlenecek. En yakın düşmana saldırmak için ateş düğmesine de basabilirsiniz.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra diğer oyunculara karşı ilk seviyeye gireceksiniz. Spesifik olarak, her takımın ana oyun ekranında üç karakteri vardır ve iki taraf oyun ekranında değerli taşlar kazanmak için birbirlerini yenmeye çalışacaktır. Oyun ekranının amacı, her takımın mümkün olduğu kadar çok mücevher yakalamaya çalışması ve oyunun geri sayımı duyuracağı anı beklemesidir. Bu nedenle, bu, ekip üyelerinden koordinasyon gerektiren bir oyun şekli olarak görülebilir.

Her oyuncu belirli sayıda mücevher tutabilecek ve herhangi bir sınır yok. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey de, maçta ölürseniz daha önce topladığınız mücevherlerin düşeceğidir. Bu nedenle, bu unsur, iki tarafın da doğru taktiklere sahip olmasını ve hedeflerine ulaşmak için düşmanı yenmesini gerektirir. Bunu yapmak için silahın ve çevrenin özelliklerinden yararlanacaklar. Çimlere karıştığında karakterin zor görülmesi hoşunuza gidecek.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Brawl Stars’taki Mücevher toplama modu, oyuncuların ilk tanıştığı ana moddur ve giderek daha heyecanlı bir oyun gözlerinizin önünde açılacaktır. Getirdiği eğlenceyi yaşamak için zaman ayıracak ve bunları yaşarken kesinlikle sıkılmayacaksınız. Aynı zamanda oyun moduna bağlı olarak oyuncu sayısı da değişecek. Yani bazen arkadaşlarınızla oynayabilir veya hayatta kalma modunda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

Bu oyunu oynarken keyif alacağınız mod ise hesap açma modudur. Bu mod, oyuncunun çevreyi keşfedeceği ve bazen belirli düşmanlarla karşılaşacağı bir hayatta kalma oyununa benzer şekilde çalışır. İçindeki ortam da içinde özgürce hareket etmek ve belirli sayıda sandık bulmak için genişler. Amacı oldukça basittir: sahada kalan tüm düşmanları yenerek kazanan olmak.

Brawl Stars PARA Hileli Apk
Brawl Stars PARA Hileli Apk

Yeni bir model, futbola benzer kurallarla Brawl Ball olan bir sporla ilgili bir temayla güncellendi. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta ise oyundaki ortamın hala çok farklı olmaması ve düşmana saldırmak için silahınızın hala elinizde olmasıdır. Böylece, topu tutan kişi sizseniz ve takımınız için puan toplamaya çalışıyorsanız, rakibin kalesine ulaşmanın bir yolunu bulacaksınız. Tüm modlar, oyuncudan belirli beceriler gerektirir.

Oyun sırasında elde ettiğiniz temel karakterin yanı sıra, farklı özellik ve becerilere sahip 40’tan fazla karakterin kilidini de açabilirsiniz. Bunları açmanın şartı ise genellikle sandıklardan gelen belirli sayıda parçayı toplamaktır. Aynı zamanda, bir karaktere sahip olduğunuzda, yapmanız gereken bir sonraki şey, güçlerini yükseltmek ve birçok farklı sandık açmaya devam etmektir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.