Bus Rush 2 v1.36.1 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Bus Rush 2 – Subway Surf benzeri klasik bir koşucu oyunu. Kullanıcılar, Rio sokaklarında unutulmaz bir yolculuğa davet ediliyor. Ana karakter araç olarak fütüristik kaykay kullanıyor. Şehirde hızlı hareket etmek için yardım karakteri ile bozuk para toplar ve engelleri aşar. Oyunda madeni para veya jetpack için mıknatıs şeklinde çeşitli bonuslar da kullanabilirsiniz. Yarışlar arasında ana karakteri başka bir karakterle değiştirebilir veya yeteneğini geliştirebilirsiniz.

İçindekiler

BUS RUSH 2 MOD APK SINIRSIZ PARA

atmosferine dalmanız gereken akıllı bir koşucu sizi bekliyor. Sonuçta, her yönden koşacaksınız. Ana göreviniz, kovalamacadan yalnızca ileri doğru koşarak mümkün olduğunca çok madeni para, ikramiye ve diğer öğeleri toplamaktır. Ama aynı zamanda daha dikkatli olmalısın çünkü toplantına gidecek tüm ulaşımı atlaman gerekiyor. Mümkün olduğu kadar uzağa gitmenizi sağlayacak renkli grafikler ve çok basit kontrolden memnun kalacaksınız.

Bus Rush, Android’de kesintisiz çalışan (Endless Runner) bir oyundur. Bu oyunda uçar gibi koşan ve hayatta kalmak için otobüs veya kamyondan kaçmaya çalışan bir karakter olarak oynayacaksınız. Subway Surfers, Temple Run, Hungry Shark Evolution, Despicable Me veya Agent Dash gibi bir dizi koşucu oyununun ortaya çıkmasından sonra, Endless Runner oyun türü, yaşı ne olursa olsun birçok oyuncu arasında giderek daha popüler hale geliyor. Hızlı tempolu, zorlu, eğlenceli ve son derece bağımlılık yapan, yeni başlatılmış olsun durmadan çalışan oyunlar, aynı zamanda rahatlamanız için harika seçeneklerdir. Ve bugün size koşucu oyun koleksiyonunuza ekleyeceğiniz bir süper ürün daha tanıtacağız, o da yarış oyunu Bus Rush.

BUS RUSH 2 MOD APK SINIRSIZ PARA İNDİRME

Oyuncular, on farklı benzersiz sanal karakterle oyun oluşturur. Her sanal karakter özel olarak tasarlanmıştır ve oyun sırasında bunların kilidini açabiliriz. Oyuncular oyun stratejilerini planlayabilir ve doğru karakteri seçebilirler.

Oyunu, oyuncuları oyuna dahil edecek şekilde tasarlarlar. Üreticiler, oyuncuların ellerini deneyebilecekleri üç farklı oyun modu ile yarattı. Her oyun modu, dinamik bir oyun ortamında belirli bir oyuncu becerisini test edecek. Oyuncular, ağaçlar ve hayvanlarla dolu ormanlar arasından seçim yapabilir. Ayrıca metrodan koşarak geçebilirler ve sonunda yaz eğlencesini kumsalda geçirebilirler. Oyuncular daha hızlı tırmanmak için günlük ödülleri kullanabilir. Oyunu oynamaya devam etmek ve mümkün olduğunca çok jeton toplamak için Bus Rush’ı indirin.

İlgini Çekebilir  Muslim PRO: Namaz Saat, Ezan v14.8 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Oyun kişiselleştirme avantajı sunuyorsa, oyun oyuncunun kalbinde bir isim yaratacaktır. Üreticiler yalnızca bunu tam olarak kullanır. Oyunu, oyuncuların oyunda kilidini açabilecekleri 14 benzersiz görünümle yarattılar. Kilidi açıldığında her cilt, sanal karakterin görünümünü değiştirebilir. Böylece oyuncular, tarzlarına ve tercihlerine göre sanal karakterler yaratabilirler.

OTOBÜS RUSH 2 HACK MOD APK

Bus Rush, mükemmel grafikleri ve basit kullanımıyla eğlenceli bir aksiyon parkur oyunudur. Oyunda harika binekler yok ama süper pratik kaykaylar, zıplayan ayakkabılar ve uçan sırt çantaları var. King Kong’un pençelerinden başarılı bir şekilde kaçmanıza yardımcı olacaklar. Bus Rush, güzel grafiklere sahip çevik bir parkur oyunudur. Oyun, korkunç King Kong’un huzurlu ve huzurlu bir kasabaya baskın düzenlemesinin hikayesini anlatıyor. Hayatta kalmak için kaçmaya devam edin! Oynanış basittir.

Özellikler :

4 temalı ve 6 temel tamamen özelleştirilebilir giysi seti
4 oyun modu: Sonsuz, Düzeyler, Çok Oyunculu ve Yılan Mini Oyunu
Tema şehri Rio de Janeiro
Çalıştırmak için farklı senaryolar. Şehir merkezi, kanalizasyon, metro, orman, orman ve farklı plajlar!
Otobüsler, kamyonlar, çöp kamyonları, metrolar ve diğerleri gibi atlatılması gereken birçok engel ve araç!
Mükemmel grafikler ve sesler
7’den fazla güçlendirici ve güçlendirici
Bonus etabı: kaykay parkı

Bus Rush 2 ile ilgili son sözler

Bus Rush, parkur tabanlı bir oyundur. Oyunda başarılı sahneler var ve oyuncuların oyunda risk alması gerekiyor. Bunu yapmak için mobil karakteri kontrol etmelisiniz. Bunu toplanan paralar aracılığıyla yapmalısınız. Burada performansınızı artırmak için kullanabileceğiniz çeşitli benzersiz öğeler olacak. Yüksek performanslı UPS’inizi geliştirmek için yükseltmeler alın, örneğin B. mıknatıslar veya çizmeler. Tüm oyunun kontrolleri oldukça iyi, bu yüzden kaçırmayın!

İndir Bus Rush 2 v1.36.1 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

bus-rush-2-v1-36-3-mod.apk

Bus Rush 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.