BUS Simulator Ultimate v2.0.2 Hileli APK (Sınırsız Para, Mega Menü)

İçeriğe Oy Ver

Bus Simulator Ultimate Hileli APK v2.0.2, baştan sona bir otobüs şirketi işletmenizi ister. Oyunda şirketinizin genel merkezini oluşturun. Bilet planlamak ve satmak için çeşitli ülke ve şehirler arasından seçim yapın. Kalkış ve varış saatlerinin ayarlanması işlemi tamamlar.

BUS Simulator Ultimate v2.0.2 Hileli APK

Bus Simulator Ultimate Sınırsız Para Apk, profesyonel bir otobüs şoförü olduğunuzda size heyecan verici deneyimler getirecek. Bu sürücülük kariyerini sürdürmekle ilgileniyorsanız veya otobüs sürücülüğüne meraklıysanız, bu, en özgün deneyime sahip olmak için mükemmel bir fırsat. Mobil cihazlarda sadece sanal bir oyun olmasına rağmen belirli bir şekilde gerçekçi simülasyon oynama işlemleri ile de yüklenmektedir.

Bus Simulator Ultimate size 3 farklı sürüş modu sunar. Anahtar kontrol sistemi sizin için en kolay yoldur. Arabayı istediğiniz gibi döndürmek için kontrol etmek için sol veya sağ tuşları kullanın. İkinci yol direksiyon simidini kullanmaktır. Bu size biraz daha zorluk yaşatacak, ancak gerçek sürüş hissini yaşayacaksınız. Son olarak, oynamak için eğim sensörünü kullanın. Arabanın dönmesini istediğiniz yönde telefonu sallıyorsunuz. Bu, çalma deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaktır, ancak oynarken telefonun dengeli bir konuma yerleştirildiğinden emin olmalısınız.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.