Call Of Duty Mobile Hile 2022

İçeriğe Oy Ver

Call Of Duty Mobile Hile indir. Call Of Duty Mobile Hile hem emülatörde hemde mobil cihazınızda kullanabilirsiniz. Call Of Duty Mobile Hile indirmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Call Of Duty Mobile Hile özellikleri ve kullanımı yazımızda anlatıldı.

Call of Duty Mobile Hile‘ye neden ihtiyacımız var gibi sorular olabilir. Oyunda başınıza gelen olağandışı etkinliklerden sıkıldıysanız, kesinlikle bu dosyaya ihtiyacınız olacak. Oyun korsanları, harika hack araçları ve diğer şeylerle oyunu üstlendiler. Basit oyun tarzınızla bilgisayar korsanlarıyla rekabet edemezsiniz.

Call Of Duty Mobile Hile 2021
Call Of Duty Mobile Hile 2021

Call of Duty Mobile Mod APK’nın Özellikleri:

 • Hedef robotu.
 • Karakterlerin Kilidini Açın.
 • Kök Gerektirmez.
 • Otomatik Yeniden Yükleme özelliği.
 • COD sınırsız puan.
 • Çevrimiçi Modlar.
 • Çok güvenli ve güvenli.
 • Kurulumu kolay.

1. Call of Duty mobile Hile

Call of duty mobile hile mod apk’deki basit mod, daha önce tanıtılandan çok farklı. Oyuncular ateş etmek için silahlarını düşmana doğrultmak zorunda kalacaklar. Büyük bir anlaşma gibi görünse de, sanıldığı kadar kolay görünmüyor. Bu modda nokta doğruluğunu anlamak çok zordur. Avantajı, oyun karakterinizin kafasını düşmanı vurmayı düşünme ihtiyacından daha fazla verimlilikle çevirme kolaylığıdır.

Call of Duty Mobile Hile MOD Apk’taki gelişmiş mod, oyuncuların silahlarını birden fazla güdü ile taşımasını gerektirir. Oyuncular, gerektiğinde geçiş yapma seçeneğiyle birlikte, başparmağın altına ateş etmek veya cephane bırakmak için gerekli tüm düğmeleri alacaklar.

Battle Royale modu, oyuncuların ilk darbeyi almak için onları suçlayan gerçek dünyadaki rakiplerle sürekli olarak savaştığı acımasız bir moddur. Oyunu daha da büyütecek zombi hayatta kalma modu da tanıtıldı.

Call Of Duty Mobile Hile 2021
Call Of Duty Mobile Hile 2021

2. Call of Duty Mobile Hileli apk – Aimbot

Call of duty mobile Hile aimbot, COD Mobile için en önemli ve gerekli hacklerden biridir. Aimbot for call of duty mobile bazı özel programlanmış dosyalar içerir. Nişan alma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. İyi nişan alma becerileriniz olmasa bile düşmanlarınızı mükemmel şekilde vurabilirsiniz. Hedefinizi düşmanlarınıza kilitleyen bir özellik sağlar. Mermileri her yere ateşleyebilirsiniz ve mermiler düşmanlarınıza çarpacaktır. Nişan alma konusunda kötüyseniz, Call of Duty Mobile Aimbot size çok yardımcı olabilir. Call of Duty Mobile hileli mod apk’mız call of duty aimbot içerir ve verilen linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3. Call of Duty Mobile hileli apk – Sınırsız Para

Call of Duty parası, satın almak istediğiniz oyundaki eşyaları satın alabileceğiniz bir oyun para birimidir. Para, kıyafetler, silah kaplamaları gibi öğeleri satın almanıza izin verir ve ayrıca para kullanarak karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Ancak sorun şu ki, gerçek para harcayarak oyun parası satın almanız gerekiyor. İşte size sınırsız para kazandıran oyun içi görev mobil hileli mod apk’mız. Oyun para birimi satın almak için herhangi bir para harcamanıza gerek yok. Modun bu özelliğinden faydalanabilir ve herhangi bir harcama yapmadan istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz.

4. Call of Duty mobil mod apk – sınırsız CP

Call of duty mobile hileli apk sınırsız CP, oyun eşyaları veya silah kaplamaları veya araç kaplamaları alabileceğiniz ve oyunda eğlenebileceğiniz oyun parasına erişmenizi sağlayan oyun para birimidir. CP’yi gerçek parayla satın almanız gerekiyor ve ardından CP’yi oyun içinde eşya satın almak için kullanabilirsiniz. Ancak call of duty mobil hileli mod apk’mızda hiç para harcamadan sınırsız CP elde edeceksiniz. O halde Call of Duty mobile mod apk’mızı ücretsiz indirin ve sınırsız CP’ye erişin.

5. Call of duty mobile hile mod apk

COD mobil mod apk, modları yüklemek için herhangi bir kök izni gerektirmez. Bunları telefonunuzu rootlamadan kullanabilirsiniz ve cihazınıza zarar vermez.

Call Of Duty Mobile Hile 2021
Call Of Duty Mobile Hile 2021

6. Call of duty mobile hileli mod apk – Otomatik yeniden yükleme

Silahların yeniden doldurulması, diğer takımlarla savaşırken tüm oyuncular için büyük bir sorundur. Ancak artık otomatik yeniden doldurma özelliğini kullanabilirsiniz ve silahınızın cephanesi biterse silahınız otomatik olarak yeniden doldurulacaktır.

Call of duty mobil hile ile sınırsız para size oyunun mod verilerini sağlar. Diğer oyunculara göre size avantaj sağlar. COD MOD apk, oyun deneyiminizi artırabileceğiniz birçok özellik sağladığından, görevleri yapmanız daha kolaylaşacaktır.

Call Of Duty Mobile Hile 2021
Call Of Duty Mobile Hile 2021

Call of duty mobile hile mod apk’yı indirme adımları:

 • Dosyayı web sitemizdeki indirme butonundan indirmeniz yeterlidir.
 • Call of duty mobile hile dosyasını cihazınıza kurun.
 • Dosyayı açın ve talimatları izleyin.
 • İyi eğlenceler!

Bizi Facebook‘ta Takip Edebilir ve Discord kanalımıza katılabilirsiniz. Merak ettiklerinizi veya takıldığınız noktaları sosyal medya hesaplarımızdan yada yorumlarda belirtebilirsiniz.