Car Mechanic Simulator Hileli Apk Sınırsız Para v2.1.45

Car Mechanic Simulator Hileli Apk Sınırsız Para v2.1.45 indir. Araba tamir etmeyi seviyorsanız, o zaman araba satın alacağınız, böylece onları tamir edebileceğiniz, parçaları değiştirebileceğiniz ve boyayacağınız ve para kazanmak için satabileceğiniz Car Mechanic Simulator‘ı kesinlikle seveceksiniz!

İçindekiler

Car Mechanic Simulator APK Hakkında

Geçimini sağlamak için araba alıp satan birçok insan var. Bu meslekten büyük paralar kazanıyorlar çünkü yapmak o kadar da zor değil. Ancak Car Mechanic Simulator‘da çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tamir edeceğiniz bazı hasarları olan kullanılmış bir araba satın alma deneyimini yaşayın. Satın aldığınız arabada kolayca tamir edebileceğiniz paslar olabilir. 

Ardından, arabanın iç kısımlarını kontrol etmeniz ve kırık bir şey olup olmadığına bakmanız gerekir. Motoru, şanzımanı, egzozu, şasiyi ve daha fazlasını kontrol edin. Kırık bir şey varsa, çıkarmak için üzerine dokunabilirsiniz. Ardından, eskileri değiştirmek için kullanacağınız yeni parçaları piyasadan satın alacaksınız. Bundan sonra, yeni görünmesi için arabayı yeniden boyamanız gerekecek. Son olarak, para kazanmak için onu satacaksınız!

Car Mechanic Simulator‘da birçok arabayı tamir etme fırsatınız olacak. Karşılaşacağınız farklı araba türleri var ama hepsi gerçek arabalara dayanıyor. Bazı spor arabalar, eski model arabalar, güçlü arabalar ve hatta lüks arabalar var. Ancak, her araba birbirinden farklıdır ve farklı onarımlara ihtiyaç duyar. Becerilerinizi arabayı tamir etmek için kullanmak tamirci olarak sizin işiniz. Piyasaya satmadan önce her şeyin düzeltilmesi gerekiyor.

Car Mechanic Simulator, parçaları özgürce söküp monte edebileceğiniz gerçekçi bir araba oyunudur. Oyun, parçaları mümkün olduğunca gerçekçi görünmesini sağlamak için harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca, gerçek arabalara dayanıyorlar, bu yüzden tamirci olmak hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile çok şey öğreneceksiniz. Ardından, farklı araba parçaları satın alabileceğiniz bir parça pazarına da erişebileceksiniz. Ancak ne yapacağınız konusunda kafanız karıştıysa, her zaman görev listesini kontrol edebilirsiniz! Bu size arabayı tamamen düzeltmek için ne yapmanız gerektiği konusunda adım adım bir kılavuz verecektir.

Car Mechanic Simulator Hileli APK – Sınırsız para indir

Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
car mechanic simulator mod apk

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.