Car Simulator 2 Apk indir

İçeriğe Oy Ver

Car Simulator 2 indir. Car Simulator 2 Apk indir. Car Simulator 2 Araba Hilesi indir. Car Simulator 2 Para Hilesi indir.

Car Simulator 2 Apk

Car Simulator 2 Apk, son sürümüyle piyasaya sürülen, inanılmaz gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Oyunculara son derece heyecan verici ve rekabetçi seviyelere getirmeyi vaat eden benzersiz ve çekici bir yarış dünyasının kapısını açtı. Yeni süper arabalardan oluşan bir filo ve ilgi çekici oynanışla, burada birçok yeni şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için şimdi denemekten çekinmeyin.

car simulator 2 apk indir 2
Car Simulator 2 Apk indir 4

Car Simulator 2‘ye gelince, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi olarak pazarlama yapabilirsiniz. Birlikte yarışabilir ve en heyecanlı yarış deneyimini yaşayabilirsiniz. Kazanabilirseniz, benzersiz ödüller alacak ve biraz para kazanacaksınız. O parayı yeni bir araba almak, bir ev almak ve ne istersen almak için kullanabilirsin.

Car Simulator 2 Apk, oyunculara farklı renk ve şekillerde 45’ten fazla süper araba verdi ve yarış boyunca sizinle birlikte deneyimlemek için en beğendiğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca, mükemmel bir süper araba olmak için arabanızı bazı orijinal destek ekipmanlarıyla yükseltmeli ve donatmalısınız. Aracınızın içi modern bir şekilde monte edilmiş ve dekore edilmiştir ve birçok oyuncunun ilk görüşte ona aşık olmasını sağlar.

Car Simulator 2
Car Simulator 2

Her gün oyunun getirdiği kritik bir görev alacaksınız. Belirlenen son tarihe kadar tamamlamak sizin sorumluluğunuzdadır, bu nedenle her zaman süre dolmadan önce bitirmeye çalışmalısınız. Her görev sizin için zorlu bir mücadele olacak. Ancak, çabalayan, azimli ve tahammülü olan biriyseniz, bunlar sizin için hiçbir şey değildir. Ayrıca, rakibinizi yenmek için en akıllı oyunu bulmak için biriktirdiğiniz bilgi ve deneyimin bir kısmını da kullanmalısınız.

Güvenilir bir şoförsünüz ve her zaman trafik kurallarına uymayı, kırmızı ışıkta geçmemeyi ve kazaları önlemek için yanlış yola girmemeyi biliyorsunuz. Ayrıca polise dikkat edip çok hızlı koşman da yardımcı olur. Aksi takdirde polis tarafından yakalanır ve para cezasına çarptırılırsınız. Sadece bu değil, her yolculukta en önemli şey, arabanıza yakıt ikmali yapmayı unutmamanızdır. Bir benzin istasyonuna rastlarsanız, yolun ortasında aracın benzininin bitmesi gibi durumlardan kaçınmak için hemen boşaltmalısınız.

Car Simulator 2 Apk
Car Simulator 2 Apk

Bu oyunda en heyecan verici şey, gelirinizi artırabilmeniz ve görevleri tamamlayabilmeniz; bir taksi şoförü de var. Bu güzel bir iş ve para kazanmanıza yardımcı oluyor. Ana işiniz, müşterileri gitmek istedikleri yere çekmek. Bu, şehirde dolaşmanıza ve varlığından asla haberdar olmadığınız yerleri keşfetmenize olanak tanır. En iyi sürücü olun, bu şehirdeki tüm yollar avucunuzun içinde olsun. Direksiyonunuz çok sağlam olduğu için herkes sizi seviyor, müşterilerin can güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz. Android uygulamamızı indirerek güncel Hileli Apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.