Casting Away Survival v0.0.56 MOD (Sınırsız Rün/Kaynak/Reklamsız) APK

Açıklamalar :

Casting Away, meditatif hikaye anlatımıyla memnun edebilecek ıssız bir adada hayatta kalma simülatörüdür. Oyunun aksiyonu, ana karakterin özel bir uçakta fırtınaya yakalanmasıyla başlıyor. Gemiye düşen yıldırım, karakterin haritalarda işaretlenmemiş bir adada olmasına neden olur. Artık amacı, tüm faaliyetlerini adaması gereken yalnızca hayatta kalmaktır. Oyun ilerledikçe oyuncu, kahramana balık tutma, toplama ve hatta çiftliğini vahşi hayvanlarla inşa etme konusunda yardımcı olur. Oyundaki grafikler mükemmel seviyede ancak kendine has minimalist bir tarza sahip.

İçindekiler

DÖKÜM UZAKTA MOD APK (SINIRSIZ HER ŞEY)

Tatil yerine uçakla giden ünlü bir film yıldızı olarak oynuyorsunuz. Gazetesini okurken ve rahat bir şekilde bir fincan kahvesini yudumlarken her şey oldukça normal gitti. Bu noktada, pencerenin dışı aniden griye döndü ve uçak sert hava koşullarına girmiş olabilir. Daha da ürkütücü olan, yıldırımın da ortaya çıkması ve uçağa çarparak zarar vermesi ve denize çarpmasıdır.

Bu korkunç kazadan sonra kimse hayatta değil ama siz ve siz uçsuz bucaksız okyanusun ortasındaki küçük bir adada sürüklenmeye başlıyorsunuz. Güçlü yaşama arzusu nedeniyle üstesinden gelemeyeceğini düşünse de, yine de burada hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya karar verdi. Pek çok yeni şeyin olduğu yeni bir yolculuk sizi bekliyor ve hadi adamımızın sağ salim hayatta kalmasına yardım edelim.

CASTING AWAY MOD APK ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Hayatta kalabilmesi için her şeye alışması gerekiyor ve bu hiç de kolay değil. Kendi besin kaynağınızı bulmaktan başka yiyecek bulunmayacaktır. Büyük bir okyanusun ortasında olduğunuz için, dışarıdaki balıkları avlamak için olta ile küçük bir sal yapmak kolaydır. Bazen domuz veya köpek gibi bir hayvan karaya sürüklenir.

Yerleşmek için her şeyi ayarladıktan sonra, bir çiftlik oluşturmak için ihtiyacınız olan hayvanları kullanmaya başlayın. Bu, kıyafet yapmak için et, süt ve hatta tüyleri gibi daha fazla ganimete sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak burada dikkat çekici olan bir şey de adanın ortasında gizemli taşlarla dolu bir sunak olması ve siz hala onun sırrını keşfediyorsunuz. Başınıza tuhaf şeyler gelecek mi?

İlgini Çekebilir  Gun Club Armory v1.2.8 Sınırsız PARA hilesi – Mod Apk

Hayatta kalma türünün takipçisiyseniz Casting Away’i görmezden gelemeyeceksiniz ve her şeyden önce güzel grafiklere sahip olmanız gerekiyor. Bu aynı zamanda dalgaların yumuşak sesi ile rahatlamanız ve sakinleşmeniz için bir oyun olacaktır.

Özellikler :

* Uçağınızı düşürme ve bir adaya geri dönme hakkında heyecan verici bir hikaye ile oyuna başlayın.
* Her durumda, oyundaki göreviniz ıssız adada hayatta kalmaktır.
* Issız bir adada hayatınızı sürdürmek için yapmanız gereken, yemek için balıktır.
* Birçok farklı hayatta kalma aktivitesi ile ıssız adadaki hayatınızı geliştirin.
* Melodik ses melodileri ile birleşen muhteşem grafikler, eğlenceli anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Casting Away Survival v0.0.56 MOD’u İndirin (Sınırsız Rünler/Kaynaklar/Reklamsız) APK Ücretsiz

cast-away-v0.0.60-mod.apk

Casting Away Survival Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.