Castle Raid Mod APK 2.0.5 (Sınırsız para, mücevher)

İçeriğe Oy Ver

Castle Raid Hileli APK indirin Sınırsız para ve düşman askerlerini yok ettiğiniz ve kalelerini yağmaladığınız eğlenceli bir oyun oynayın! Sınırsız mücevher kazanmak için çeşitli savaş alanlarında kazanın.

Castle Raid, kazanmak için ilginç bir savaş fikrine sahip olmanız gereken temel olarak büyüleyici bir android strateji oyunudur. Oyun çeşitli seviyelerde ve 20’den fazla savaş alanında gelir. Burada, benzersiz saldırı becerilerine sahip asker dalgasına karşı savaşmalısınız. Silahları yükseltmek ve son derece yetenekli daha fazla asker elde etmek için kullanabileceğiniz sınırsız mücevher kazanacaksınız. Oyunu şimdi yükleyin ve düzinelerce seviye ve saatlerce süren heyecan verici oyun için zorlukları keşfedin.

Düşman birliklerini kolaylıkla alt edebilmek için sahip olduğunuz asker sayısını katlamanız gerekiyor. Bunu yapmak için, yolunuza çıkacak olan çarpan özelliklerinin üzerinden geçmeniz yeterlidir. Bu şekilde, savaşta feda edecek çok adamınız olacak ve kaleye girmek için kalanların olmasını sağlayacaksınız. Ayrıca askerlerinizi düşmanlara doğru hareket ettirirken çimlerin olduğu alanın her yerinde görünecek elmasları toplamaktan çekinmeyin.

Castle Raid Hileli APK indir – Sınırsız Para ve Mücevher

Castle Raid Hileli APK indirin, her oyun seviyesini kazanın ve küresel liderlik tablosunda zirveye çıkma şansı yakalayın.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.