Cep Ahırları v2.2.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Cep Ahırları (Para/Puan) Çiftliğinin güzel doğasının ortasında ahırlar ve yüzme havuzları gibi eğitim tesisleri inşa edin. Örneğin, bir çadırda lezzetli dondurma veya küçük dükkanlarda güzel hediyelik eşyalar satın almak için paralarını çiftlik kurumlarının topraklarında harcayabilecek çok sayıda ziyaretçiyi çekerek ününüzü ve çiftliğinizi artırın.

DAHA YENİ KURS AÇIN

En iyi yarış atlarının antrenörü olursunuz. Bu, oyuncuların başlangıç-orta seviye kursları gibi eğitim tesisleri açması için bir fırsattır. İtibarınız birçok öğrenciyi katılmaya çekecektir, bu nedenle iyi düşünülmüş ekipmanlarla ders planına akıllıca yatırım yapın.

BİNALAR DOĞAL MANZARALAR ARASINDA YÜZER

Güzel bir doğal manzaranın ortasında, bir eğlence parkı veya gezi alanı inşa etmezseniz, bu bir israftır. Tabiat Ana’nın bu özel çiftliğe verdiği güzellikle ziyaretçileri cezbedebilirsiniz. Özen ve tasarımın ellerinde her zamankinden daha da inanılmaz hale geliyor; Oyuncular, ziyaretçilerin eğlenirken serin su altında dinlenebilecekleri ve rahatlayabilecekleri bir yeraltı havuzu inşa etmek için kullanabilirler. Bu eşsiz sahnenin tadını çıkarın.

KREM MAĞAZASI VE SOSYAL MAĞAZA

Ama hepsi bu kadar değil: Büyük bir at yarışı imparatorluğunun sahibi olmak için atlara yatırım yapmak için başka birçok gelir kaynağına sahip olmalısınız. Dondurma standları veya hediyelik eşya dükkanı iyi bir fikirdir. Küçük çocuklu veya farklı yerlerden birçok aile, canlı at yarışlarını izlemek için çiftliğinize geldiğinden, buradaki anıları her zaman bir hediye ile yaşatmak isterler.

YARIŞ ATI SEÇİM STRATEJİSİ

Oyuncular Cep Ahırlarına geldiklerinde birçok farklı tür ve büyüklükteki onlarca ata hayran kalacaklar. Her atın kendi dayanıklılığı, becerileri ve teknikleri vardır. Bu özellikler her yarış ve yarışmacı için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle birden fazla şampiyonluk kupası kazanmak için doğru olanı seçtiğinizden emin olun.

İlgini Çekebilir  NetGuard v2.302 PRO MOD APK — no-root firewall

YENİ NESİL ÇEŞİTLER

Cep ahırları, oyunculara at yetiştirme fırsatı bile verir. Yetiştirmek için en uygun olduğunu düşündüğünüz yarış atlarını, dünya çapında yarışan özel bir yarış atları koleksiyonu oluşturmak için olağanüstü özelliklere sahip bir yavruya gönderebilirsiniz.

Cep Ahırları v2.2.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

cep ahırları-v2.2.0-mod.apk

MOD

cep ahırları-v2.1.5-mod.apk

MOD

cep ahırları-v2.1.2-mod.apk

MOD

cep ahırları-v2-0-9-mod.apk