Chicken Gun APK Mod Para Hilesi İndir 3.3.01

İçindekiler

Chicken Gun APK Mod Para Hilesi İndir 3.3.01

Sürekli atış oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? Evet benim. Güzel bir günde, ya bir hayvan olsaydım ve silahla savaşa girseydim diye düşündüm. Aramaya çalıştım ve ilginç bir şekilde, bu Chicken Gun oyununun yenilmez güzel logosu dikkatimi çekti.

Horoz dövüşü birçok ülkede geleneksel bir uzmanlık alanıdır. Biliyorum bir çoğunuz da merak ediyorsunuz ama deneyimleme şansınız yok. Benim gibi son derece mizahi bir tavuk atıcı oyunu kumar oynamadan yaşamak istiyorsanız hemen Chicken Gun oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunun başında “dövüşçü horoz” karakterinizi seçebilirsiniz. Tüylerinden heybetli armasına kadar renkleri ve kendini beğenmiş yüzünün tasarımı, aralarından seçim yapabilmeniz için ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Olumlu bir görünüme sahip olduktan sonra horozunuza bir isim vermeyi unutmayın.

O zaman dövüş horozlarının hemen savaşa girmesine izin verin. Savaş horozumuz görkemli bir şekilde silahını çıkaracak, bölgenizi yasadışı bir şekilde istila etmekle tehdit eden inatçı horozları yok etmek için avlanmaya ve ateş etmeye başlayacak. Sadece silahı seçmeniz, ateş etmek için nesneye dokunmanız gerekiyor. Tamamlandı! Her şey düzenli, düzenli ve odaklanmış durumda.

Chicken Gun APK Son Sürüm

Bir düşmanı her öldürdüğünüzde puan kazanırsınız. Yeterli puana sahip olduğunuzda, sistem evcil hayvanınızın “seviyesini yükseltmek” için seçebileceğiniz bir veya birkaç eşya getirecektir. Kağıt, kemer, şapka, mont gibi harici ekipmanları seçebilirsiniz… Ve daha fazla puanınız olduğunda, farklı hasar, hız ve yayılmaya sahip yeni bir silah seçebilirsiniz. Birkaç özel silahla, bir grup agresif horozu bile yok edebilirsiniz.

Hatta belli bir seviyeye kadar yeterli puana sahip olduğunuzda kendinize daha heybetli bir horoz karakteri bile seçebilirsiniz. Çok fazla puan gerektireceğini önceden açıklamam gerekebilir.

İlgini Çekebilir  Romance Club Lenov Ru Apk Elmas Hilesi Mod İndir 1.2.1

Ama elbette zafere giden yolda sadece güller yoktur. Düşmanlar giderek daha fazla ortaya çıkıyor, engeller giderek düzensizleşiyor, ancak hızınız ve yeteneğiniz yalnızca sistemin kararlarını bekleyebilir. Neyse ki, oyundaki bonus modu oldukça sık ve cömert olduğu için tavuğumuz asla rakipten daha kötü olmayacak.

Gerçek bir silah gibi dövüşmek için elinde silah olmasına rağmen, sen sadece büyük ve şişman bir göbeği olan bir horozsun. Bu nedenle, Chicken Gun oynarken, her zamanki kahramanlar gibi dengeli, kahramanca tempo hakkında herhangi bir hayal gücüne sahip olmayın. Oldukça yavaş, hatta bazen çok yavaş, son derece sevimli ve sevimli bir şekilde hareket edeceksiniz, hatta bazen gülünç bir şekilde dans edeceksiniz.

Ve unutmayın ki düşmanlarınız da sizin kadar inatçıdır, kolay kolay saldırmanız için asla yerlerinde durmazlar. Sürekli hareket edecekler, etrafta zıplayacaklar, böylece onları bulmak ve silahınızın görüş alanına koymak için çok çalışmanız gerekecek. Ayrıca, aniden atlayıp ölmediğiniz sürece hedefe çok yaklaşmamaya dikkat edin.

İlki, oyundaki karakter tasarımcıları ve 1001 renk tonu ile ilgili. Chicken Gun’da evcil hayvanın yüzü ve mimikleri çok mizahi. Elinde bir silah tuttuğunda heybetli, sert, somurtkan ve huysuzdur. Buna karşılık, savaşı kaybettiğinde, yüzü son derece gülünç bir şekilde dehşete ve korkaktır. Ona bak ve yürek burkan bir kahkaha alacaksın.