Clash of Clans Hile Apk indir v14.211.13

İçeriğe Oy Ver

Clash of Clans Mod Apk ile köyünüzü geliştirebilirsiniz. Clash of Clans Mod Apk elmas, altın ve iksir hilesi bulunmaktadır. Clash of Clans Mod Apk, şehir kurma ve geliştirme üzerine Supercell firması tarafından yapılmış strateji oyunudur.

Clash of Clan Mod Apk
Clash of Clan Mod Apk

Clash of Clans Mod Apk İndir

Clash of Clans Mod Apk, bir köy kurup geliştirme üzerine kurulu bir strateji oyunudur. Clash of Clans Mod Apk, köyünüzü geliştirmek için çeşitli envanterlere ihtiyacınız olacak. Clash of Clans Mod Apk köyünüze çeşitli binalarla ve birbirinden farklı silahlarla tuzaklamanız gerekmektedir. Clash of Clans’ta sizin köyünüze saldırılar olabileceği gibi sizde diğer oyuncuların köylerine saldırabilirsiniz. Ayrıca Clash of Clans Mod Apk ile klanlara üye olup klan savaşlarına katılabilirsiniz.

Sınırsız Mücevher

Klan çatışmasının bir katılımcısı olarak, altın, iksir veya kara iksir dışında klan çatışmalarının en önemli yabancı parasının değerli taşlar olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, hesabınızda değerli taşlar yoksa, bunları gerçek parayla playstore veya itunes’tan satın almanız gerekir.

Ancak bu klan çatışması hilesini kullanmaktan korkmayın, satın almak zorunda değilsiniz, bu klan çatışması hilesinin kendisi de ücretsiz olarak sınırsız değerli taşlar içerir. bu yüzden aşağıdaki bağlantıdan klan çatışması mod apk’yı indirip dağıtın ve hack’in tadını çıkarın

Sınırsız Ücretsiz İksir

Değerli taşların yanı sıra iksir, gerçek paraları kullanarak dükkandan alışveriş yapmak istediğiniz klan çatışmasında bir para birimidir. yani ücretsiz olarak istiyorsanız, o zaman kesinlikle sadece yükü indirmeniz ve klan çatışması hack’ini kurmanız ve çözülmemiş coc hack’inin tadını çıkarmanız gerekir.

Clash of Clan Mod Apk
Clash of Clan Mod Apk

Scattershot’ın kilidini aç

Yepyeni bir koruma inşaatı olmadan yepyeni bir şehir koridoru varsaymak aptalca olabilir. Bu sefer Scattershot elimizde! klanlar hack çatışması içinde kilidi açıldı. Bu birinci sınıf yapı, orduları havanın içine ek olarak yere de yerleştirebilir.

Belediye Binasının Kilidini Aç

Kasaba koridoru on üç resmi olarak Supercell aracılığıyla başlatılır, ancak ilk önce metropol koridoru on üçü özgürleştirmek için metropol koridorunu 12 kesinlikle geliştirmek istersiniz, ancak bu klan çatışmasını kullanarak sorunsuz bir şekilde hack yapabilirsiniz. metropol koridoru onüçünü özgürleştir.

Mighty GiGa’nın Kilidini Açın

Clash of Clash’te güçlü giga cehenneminin kilidini açmak en tehlikeli şeylerden biridir. Might Giga’yı kullanacağınız zaman hiçbir saldırganın hayatta kalmayacağı anlamına gelir. Güçlü giga’nın kilidini açmak için coc hack’i sikktech’ten veya aşağıdaki indirme düğmesinden indirmeniz gerekir.

Kraliyet Şampiyonunun Kilidini Aç

Kraliyet Şampiyonu yeni kahramanınız olabilir. Rakiplerimizin evlerine zarar vermek için riskli mızrağını kullanıyor. Ancak onun Kalkan Arayan gücünü serbest bırakmayı kontrol etmeniz durumunda, hiç kimse düşmanlarınızın savunmasını yıkmanızı engelleyemez. Aşağıdaki butondan coc hack’i indirecekseniz, o zaman bu Royal Champion cebinizde olacak.

İşte bunlar COC mod apk’nın harika özelliklerinden bazıları. Apk’yı nasıl kullanacağınızı ve apk’yi nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları okuyun.

Nasıl çalışır?

Clash of Clan mod apk dosyası modlu sunucu ile çalışır. Orijinal sunucular, modlu olanla değiştirilir ve öğeyi satın almaya çalıştığınızda, modlu sunucu size kolayca izin verir. Clash of Clan’ın pek çok farklı mod sunucusu mevcut ama ben bunu beğendim. Ayrıca bu modlu sürümü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü benim için çalışıyor.

Sisteminizde orijinal oyun dosyalarını kullanırsanız çalışmayacaktır. Ve lütfen kişisel verilerinize erişim izni vermediğinizden emin olun. Bu ücretsiz sunucular, size haber vermeden cihazlarınızdan veri çaldı.

Clash of Clan Mod Apk Nasıl Kullanılır

  • COC Hileli apk’yı yüklemek için aşağıdaki indirme butonundan apk’yı indirmeniz gerekmektedir.
  • Apk’yı indirdikten sonra, önce eski sürümünüzü veya orijinal Clash of Clan sürümünüzü kaldırın.
  • COC’nin orijinal sürümünü kaldırdıktan sonra, Clash of clan mod sürümünü veya sitemizden indirdiğiniz sürümü yükleyin.
  • Şimdi oyunu yükleyin ve indirme işlemini tamamlayın.
  • Şimdi Clash of Clan modunun hack ve modlarının tadını çıkarın.
  • Bu hack çalışmaları güncellemeleri doğrudan almaz, güncellemeleri almak için web sitemizi ziyaret etmeniz gerekir.

Lütfen oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olun. Çünkü kurulumu kesintiye uğratabilir. Aşağıda, Clash of clan modunun modifiye edilmiş versiyonunu indirebileceğiniz bir indirme butonu bulunmaktadır. Bu modlanmış sürüm, oyunun en son sürümüyle mükemmel bir şekilde çalışır. Henüz yazıyı okumadıysanız, lütfen talimatları okuduğunuzdan emin olun. Bizi Facebook‘ta Takip Edebilir ve Discord kanalımıza katılabilirsiniz. Merak ettiklerinizi veya takıldığınız noktaları sosyal medya hesaplarımızdan yada yorumlarda belirtebilirsiniz.