Clash of Clans MOD APK 14.0.12

İçeriğe Oy Ver

Clash of Clans MOD APK ile köyünüzü geliştirebilirsiniz. Clash of Clans MOD APK elmas, altın ve iksir hilesi bulunmaktadır. Clash of Clans MOD APK, şehir kurma ve geliştirme üzerine Supercell firması tarafından yapılmış strateji oyunudur.

İçindekiler

Clash of Clans Hakkında

Clash of Clans, klasik çevrimiçi strateji oyunlarında çekici bir mobil oyun ve Fin oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilen bu oyun Android + iOS için sıcak bir oyundur. Bu oyun, ateşli ve yeni savaşlarda dünya çapında milyonlarca oyuncuyu çeken benzersiz taktik oyunların yanı sıra 3D grafiklere sahiptir. Şu anda Clash of Clans (CoC), tüm zamanların en çok satan strateji oyunlarından biridir, oyunculardan yüksek puanlar alır ve Appstore ile Google Play’de en çok kazanan oyunlardan biridir. Taktiklerin sadık bir hayranı olarak Clash of Clans sizin için harika bir seçimdir.

Clash of Clans MOD APK
Clash of Clans MOD APK

İnşa et, savun ve saldır

Oyunda, mevcut kaynakların bulunduğu bir arazi ile başlayacaksınız. Kendi krallığınızı yaratmanız, binalar inşa etmeniz, asker toplamanız gerekecek. Oyun, tuzaklar, taretler, toplar ve duvarlar gibi çeşitli savunma çalışmaları sunuyor. Bu çalışmalar, canavarlardan ve diğer oyunculardan gelen saldırılarla savaşmanıza yardımcı olarak daha güçlü hale gelmek için yükseltilebilir. Her oyuncunun kendi yükseltme yöntemi vardır, kendiniz düşünebilir veya ünlü oyuncuların deneyimlerine başvurabilirsiniz.

Savunma yapıları inşa ettikten sonra artık asker toplayabilirsiniz. Clash of Clans, savaşçılar, kılıççılar, büyücüler ve hatta ejderhalar gibi sayısız farklı asker türüne sahiptir. Savunma yapılarının yanı sıra, askerler savaş ve savunmadaki güçlerini artırmak için de yükseltilebilir. Sadece kaleyi savunmakla kalmayacak, aynı zamanda onları diğer oyuncuların topraklarını ele geçirmek veya EXP ve altın para kazanmak için kampanya modunda canavarları öldürmek için kullanabileceğiniz ana güç olarak kullanacaksınız.

Clash of Clans oynamanın en ilginç kısmı, konu diğer oyunculara saldırmaktır. Kazanmak için belirli bir taktik oluşturmanız, dikkatli bir şekilde hesaplamanız gerekecek. Yani Clash of Clans zenginlerin kazanacağı bir oyun değil.

Clash of Clans MOD APK
Clash of Clans MOD APK

En güçlü loncaya katıl

Diğer oyuncularla, arkadaşlarınızla arkadaş olabilir veya saldırı söz konusu olduğunda yardım çağırmak için bir loncaya katılabilirsiniz. Loncanız kurtarma yardımı gönderecek ve saldırıp saldırabilir. Clash of Clans’ı en ilgi çekici interaktif oyunlardan biri yapan özelliklerden biridir. Oyunun ayrıca loncaların gücünü gösteren bir sıralaması da var.

Bir loncaya mümkün olan en kısa sürede katılmalısınız, çünkü sadece desteklenmiyorsunuz, aynı zamanda loncadan çok sayıda asker talep edebilirsiniz. Taktik oyunlar için sadece birkaç birlik fark yaratıyor.

Grafik ve ses

Oyundaki grafik ve sesten bahsetmişken, hiçbir şeyin daha harika olamayacağını, kaliteli 3D grafiklerin son derece keskin olduğunu, yanında canlı renklerin, çekici ve çok dikkat çekici olmanın sizi ateşli savaşa batıracağını paylaşabilirim. Kara mayınlarının savaş ve senfonik müzikteki patlayıcı etkileri, oyundaki karakterlerin rolleri olduğunuzu hissettirecek.

Clash of Clans MOD APK
Clash of Clans MOD APK

Clash of Clans MOD APK

Bu, CoC’nin özel sunucu sürümüdür. Bu versiyonda, Altın / Değerli Taşlar / İksir dahil Sınırsız Paraya sahip olacaksınız.

Supercell’in özel oyunlarını seviyorsanız Brawl Stars MOD da deneyebilirsiniz !

Clash of Clans MOD APK İndir

Clash of Clans Mod Apk, son zamanlarda mobil cihazlarda yüksek puan alan taktik oyunlardan biridir. Oyun, en son güncellemelerle Android ve iOS platformlarında yayınlandı. Arkadaşlarınızı katılmaya ve kendi krallığınızı yaratmaya davet etmekten çekinmeyin.

Bizi Facebook‘ta takip edin!

[ads1] [ads2]