Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk).Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) indir. Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) ücretsiz indir. Classic Drag Racing Car Game v1.00.08 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu

Klasik Drag Yarışı Araba Oyunu v1.00.08 (Mod Apk)

Sokak yarışlarının başkentindeki yeni balık sensin ama bu araba oyununda hayatta kalmak için sürüş becerilerinden daha fazlasına ihtiyacın olacak. Arkadaş edinmen, sadakatini kanıtlaman, bir tamirciyle araba ayarını öğrenmen ve en zorlu sokak yarışı ekiplerine meydan okuman ve her biri kendileri için şehrin bir parçasını oymuş olan drag yarışı çetelerine meydan okuman gerekecek. Yarışa harika bir başlangıç ​​yapmak için üstün sürüş becerilerinizi kullanın. En sevdiğiniz klasik yarış arabanızda bitiş çizgisine kadar en yüksek hızda ilerleyin.

Sıcak çubukların hayranı mısınız ve klasik otomobillerde yolunuzu biliyor musunuz? İlgi çekici bir hikaye ile yüksek hızda, sınırsız bir drag yarışı arzusu arzu ettiğiniz bir şey mi? Arabalarınızı ayarlamak ve motorun canavar gibi kükremesini duymak ister misiniz? Classic Drag Racing Car Game’i şimdi yüklediğinizden emin olun!

100’den fazla klasik araba ve yarış arabası, motor, lastik, jant, çekiş, debriyaj, tüm vücut kaplamaları ve yarış arabanızı geliştiren daha pek çok otomobil mağazasında mevcut olan tam araba özelleştirme seçeneklerine sahip bu sınırsız sürüş simülatöründe sizi bekliyor. hız. Garajınızın içinde arabanıza hayret edin ve şık bir şekilde yarışabilmek için gümrük dükkânına gidin! Klasik araba severler, NHRA formatında klasik arabalarla böyle yüksek kaliteli, sınırsız drag yarış arabası oyunu oynama şansını kaçırmayacak. Kampanya boyunca, özel mağazada arabalarınızı pezevenk etme ve tercihinize göre geri yükleme şansına sahip olacaksınız; bu yarışları kazanmak ve yükseltmeler için yeterli para biriktirmek için biraz motivasyona ihtiyacınız olacak!

Hala ikna olmadınız mı? İşte Classic Drag Racing’de bulabileceğiniz harika özelliklerden bazıları:

– Zamanla eklenen yeni arabalarla 100’den fazla Klasik Araba
– Gerçek hayatta olduğu gibi sürüş fiziği ve arabaların doğru simülasyonu
– Yüksek kaliteli çevresel grafikler
– Her araba için her yarışı kazanmak için basit kontroller ancak zorlu mekanikler
– Asfalt parçalamak için Nitro’ya basın
– Her zevke uygun tonlarca kişiselleştirme seçeneği
– Sizi her gün geri getiren sürükleyici hikaye
– Her gün benzersiz kıvrımlarla eğlenceli günlük görevler ve yarışmalar
– Kendinizi diğer sürücülere göre boyutlandırmak için lider tablosu
– Her zaman ve her yerde yolu yırtmak için çevrimdışı mod
– Arkadaşlara karşı çevrimiçi drag yarışı ve yakında daha fazla oyun modu

Classic Drag Racing, farklı zaman dilimlerinde klasik arabalar, heyecan verici bir hikaye ve ilgi çekici oyun içi mekanikler içeren bir drag yarış oyunudur. Gerçek hayatta olduğu gibi, arabanızın bir yakıt deposu vardır, bu nedenle her yarıştığınızda yarışta yarışmak için bir veya birkaç yakıt harcarsınız. Yarışa girdikten sonra, her arabaya özgü ultra gerçekçi motor sesleriyle dikkatinizi dağıtmayan, ancak bir kuruş açabilen rakibinize üstünlük sağlamak için motorunuzu doğru şekilde devirmeniz gerekecek! Önde başladınız ama rakibinizin arabası sizinkinden daha iyi, vites değişimlerinizi ve nitro zamanınızı burada ayarlamanız gerekecek. Doğru nitro kullanımı, rakiplerinizle aranızdaki küçücük boşluğu kapatmanıza yardımcı olur!
Bu, 100’den fazla klasik araba, gösteri kamyonu, kas arabaları, yarış arabaları ve farklı nesillerin ünlü araba markalarının oynadığı sokak çubukları ve gelecekteki güncellemelerde yolda olan daha fazla NHRA arabası ile hızlı ve heyecan verici bir yarış kar oyunudur.

Classic Drag Racing Car Game, Kingkode stüdyosu tarafından geliştirilen ve Raya Games tarafından yayınlanan, oynaması ücretsiz bir drag yarış oyunudur. Daha önce GT Club, CSR 2, Asphalt veya Need for Speed ​​gibi oyunlardan keyif aldıysanız, o zaman bu drag yarış arabası oyunlarının sunduğu en iyi özellikleri sınırsız deneyimle bulacaksınız. Hikayeyi ilerletmek için şehrin en iyi sürücüleri ile bu yüksek kaliteli grafikli drag yarış oyununda en sevdiğiniz klasik arabaların direksiyonunun başına geçin. Bitiş çizgisine sadece saniyeler ve milimetreler için bu adrenalin dolu yarış arabası oyununda diğer yarış arabalarına karşı yüksek hızda yolculuk edin!Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu
Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu
Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu
Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu
Klasik Sürükle Araba Yarışı Oyunu

Mod özellikleri:
bir sürü para
Not: Oyuna girmek için dili İngilizce olarak seçebilirsiniz.

İNDİRMEK:

Klasik Drag Yarışı Araba Oyunu v1.00.08 (Mod Apk) – MEGA TR

Klasik Drag Yarışı Araba Oyunu v1.00.08 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.