Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk v1.2.3

İçeriğe Oy Ver

Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk oyuncuların temel bir rol üstleneceği futbol temalı oyun. Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk Büyüyen kulübü muhteşem bir başarı ve hayran kitlesi ile etkileyici bir kulübe dönüştürecek olan siz olacaksınız. Aynı zamanda, bu gelişme nihayetinde oyuncuların her bir unsura dikkat etmeleri ve sahip oldukları potansiyeli geliştirmeleri için zaman ayırmalarını gerektirir. Elbette oyunun verdiği bilgilerden gözlerinizi alamayacaksınız.

Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk
Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk

Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk

Club Soccer Director 2022 Para Hileli Apk oyuncu sahada hareket eden ve maçı gol atarak bitirmeye çalışan sporcuları kontrol edecek bir kişi değil, bir kulüp direktörü olacak. Başka bir deyişle, takımla ilgili birçok farklı faktör üzerinde spesifik stratejiler geliştirecek ve bunları olumlu yönde geliştirmeye çalışacaksınız. Oradan, birçok büyük hayranı olan güçlü bir kulübe sahip olacaksınız.

Oyunun başında size üç farklı oyun modundan biri seçeneği sunulacak. Üç moda bölünmüş olmasına rağmen, bu oyundaki temel oyun tamamen değişmeden kalıyor. Sadece doğru hedefe ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bazı gereksinimlerde ve zamanda değişiklik vardır. Yani, belirli bir modu seçtiğinizde, oyun ilgili modun zorluğu hakkında bazı tavsiyeler verecek ve bu oyunu ilk kez deneyimleyenler için tamamen uygundur.

Bu oyundaki üç mod, Kariyer Modu, Herhangi Bir Kulüp Seç ve Bir Kulüp Oluştur içerir. İlk mod için, yolda bir kulüp için çalışan bir yönetmen olacaksınız. Herhangi Bir Kulüp Seçin, bir yıllık sözleşme süresi olan bir futbol kulübüne katılmanıza izin verir ve bu süre zarfında onu geliştirmeye ve daha iyi bir sözleşme elde etmeye çalışacaksınız. Son mod, bir kulüp oluşturmanızı ve kendi başınıza kurmanın bir yolunu bulmanızı mümkün kılacaktır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir yönetmen olacaksın ve oyunculardan yönetime, finanstan birçok faktöre kadar birçok farklı konuyu yönetebileceksin. Tabii ki, en kritik faktör hala finansal ve sahip olduğunuz kulübün parametrelerini görmek için etrafta dolaşmanız gerekecek. Maddi sorunları veya bunun gibi başka etkenleri varsa, belirli bir dönemde ne kadar para vermeniz gerektiğini de bildiğiniz için hemen ayarlamalar yapmanız gerekecektir.

Futbol temalı bir oyuna geldiğinizde, kaçınılmaz olarak yönettiğiniz kulüpteki oyuncuları görmezden gelemeyeceksiniz. Bu oyuncuların listesini göreceksiniz ve her oyuncunun menajerin stratejisinden belirli bir pozisyonu var. Aynı zamanda Club Soccer Director 2022 de bu oyuncuların durumlarını önemsemenizi şart koşuyor ve ilgili bilgiler size açık bir şekilde gönderiliyor.

Bu bilgiler genellikle özellikle dikkat etmeniz gereken oyuncunun durumuyla ilgili bilgilerdir. Özellikle, bazı oyuncuların gençken yeteneklerine öncelik vermeleri ve geliştirmeleri gerekecektir. Aynı zamanda, bazılarının oyun oynarken konumlarını optimize etmesi gerekiyor. Sözleşmelerinin sonuna yaklaşan oyuncuları unutmayın ve bazen onları transfer etmeyi düşünmeniz gerekir. Transfer piyasası sürekli olmayacak, sadece belirli bir süreliğine açık olacaktır.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.