COD Warzone Hile (Aimbot, ESP, Triggerbot) İndir 2022

İçeriğe Oy Ver

COD Warzone, 150 oyuncu arasında hayatta kalmaya çalıştığınız bir battle royale oyunudur. Hayatta kalmak için COD Warzone, hilelere ve hacklere ihtiyacınız var. Bu gönderide, COD Warzone Hilelerinin en son sürümünü paylaşıyoruz. COD Warzone oynarken bu hileler, oyunu sorunsuz bir şekilde kazanmanıza yardımcı olacaktır. Call of duty warzone hayranıysanız, bu yazı kesinlikle size yardımcı olacaktır.

Web sitemizde bulunan hileler üçüncü taraf web sitelerinden indirilir. Kendi hilelerimizi ve modlarımızı yaratmıyoruz. Bunları test edip sitemizde yayınlıyoruz.

COD Warzone hilesi nedir?

COD Warzone Hile
COD Warzone Hile

COD Warzone Hile‘leri, kullanıcının oyun verilerini değiştirmesine yardımcı olan araçlar veya uygulamalardır. COD Warzone hilelerinin yardımıyla oyunu kolayca kazanabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde yaklaşık 150 oyuncu bulunuyor ve hayatta kalmanız gerekiyor. COD Warzone Hile yardımıyla oyuncuları kolayca yenebilirsiniz. Aimbot, triggerbot, esp, wallhack, radar ve daha birçok COD Warzone Hile gibi en yeni hileler, kullanıcının oyunu kazanmasına yardımcı olur.

Call of duty warzone‘da hack’leri kullanmanın pek çok avantajı var. Bu yazıda en yeni antiban cod warzone hilelerini ücretsiz olarak paylaşacağız. Evet, hileler için hiçbir ödeme yapmanıza gerek yok. Çevrimiçi olarak ücretli hileleri ve modları paylaşan pek çok web sitesi var. Web sitemizde csgo, valorant ve diğer popüler oyunları ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Call of Duty warzone hilelerinin özelliklerini tanıtacağız. Size COD Warzone Hile‘den ve oyununuzu nasıl etkilediklerinden bahsedeceğim. COD Warzone Hile hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız ve bunları oyunda nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Call of Duty Warzone hakkında

Call of duty warzone, PC için kullanılabilen bir battle royale oyunudur. Oyunun grafikleri ve fiziği iyi ve gerçekten diğer COD oyunlarına benziyor. COD Warzone android cihazlar için mevcut değildir, oyunu oynamak için bir PC’ye ihtiyacınız vardır. Cod Warzone resmi web sitesinden indirebilirsiniz . Oyun ücretsiz olarak sunuluyor ve PUBG gibi diğer battle royale oyunlarına benziyor.

COD Warzone Hile Özellikleri

COD Warzone Hile
COD Warzone Hile

COD Warzone Hile‘lerinin özelliklerini tanıtacağız ve özellikler gerçekten harika. Sitemizde bulunan hileler sadece bilgisayar versiyonu içindir. Aşağıdaki hileler ve modlarla ilgili adımları ve diğer bilgileri okuyabilirsiniz.

COD Warzone Aimbot

COD Warzone aimbot hack, ücretsiz versiyonumuzda bulunan popüler hack’tir. Hack, ateş ederken bir mermiyi kaçırmadan düşmanlara daha hızlı nişan almanızı sağlar. Bu hileyi beğendim ve bu hileyi hesabımda kullanıyorum (resmi değil). Cod warzone hilelerini indirdiğinizde bu özelliği elde edeceksiniz. Ve oyunun en son sürümü ile sorunsuz çalışır. Aimbot, düzgün nişan almayan bilgisayar korsanları için gerçekten önemlidir.

Oyunla iyi çalışır ve oyunda daha az yasaklanma şansı vardır. Pekala, ücretsiz hileler paylaşıyorum, bu yüzden Cod Warzone hilelerini kullanırken biraz yasaklanma şansı var. Bu hileyi misafir hesabında kullanabilirsiniz ve mükemmel çalışacaktır. Aimbot kullanmanın avantajları, düşmana ateş ettiğinizde hiçbir mermiyi kaçırmamanızdır. Bu hack, sonuna kadar hayatta kaldığınızda kullanışlıdır. Son anda bu hile size çok yardımcı olacak, bunu deneyimle söylüyorum.

 • Otomatik Ateş Etme
 • Otomatik Şarjör Değiştirme
 • Instant Kill
 • Aim smoothly
 • Choose Aim options

Cod Warzone ESP

PC veya mobil cihazlar için mevcutsa, herhangi bir oyunda gerekli hack budur. ESP, cod warzone hack’lerinde bulunan gerçekten önemli bir hack. ESP duyular ötesi algı anlamına gelir, bu hack C++ diline dayalıdır ve düşmanları, silahları, sağlık kitlerini, el bombalarını, cephaneyi vb. bulmanızı sağlar. Birçoğunuz esp hack’i zaten biliyorsunuz, çünkü neredeyse herkes için mevcut olan popüler bir hiledir. her oyun.

Cod warzone için ESP hack, Cod Warzone hack’lerinin ücretsiz versiyonunda alacağınız gerçekten iyi bir seçenektir. Bu hileyi düşmanları bulmak ve sağlıklarını görmek için kullanıyorum. Bu hack’i COD warzone’da menüye giderek ve ardından ESP menüsüne gidip açarak kolayca etkinleştirebilirsiniz. esp hack otomatik olarak açılacak ve sizden seçenekler arasında seçim yapmanızı isteyecek;

 • ESP Oyuncusu
 • ESP Sağlık
 • ESP Bombası
 • ESP Adı
 • ESP Mesafesi
 • ESP Cephane
 • ESP Silahları
 • ESP 360

Bu hileyi cod warzone’da kullanabilirsiniz ve bunu kullanırken herhangi bir risk yoktur. Bu hack çoğu zaman fark edilmez. Şimdi lütfen güncellenmiş cod warzone hilelerini kullandığınızdan emin olun. Çünkü bazen güncel olmayan hileler indiriyorsunuz ve bunları kullanırken anında yasaklanıyorsunuz. Cod warzone için hile almanızı tavsiye etmem. COD Warzone hileleri farklı web sitelerinde ücretsiz olarak mevcuttur. Cod warzone hack’ini web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz, hack’i kullanırken herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Cod Warzone Triggerbot

Cod Warzone Triggerbot, aimbot’a benzer bir hack’tir, ancak her iki hack’in işlevleri farklıdır. Triggerbot, artı işaretini düşmanın üzerinde hareket ettirdiğinizde otomatik olarak mermi ateşler. Bu, düşmanları gecikmeden öldürmenize yardımcı olacaktır. Düşmanları hiç gecikmeden öldürebilirsin, bu hack hakkında sevdiğim en iyi şey bu. Ve bazen de farkedilmeden birkaç oyuncunun sizi anında öldürdüğünü fark edersiniz. Triggerbot veya aimbot gibi hileler kullanıyorlar. Tüm oyuncuların hileci olduğunu söylemiyorum ama birkaç tanesi fark edilmeden cod warzone’daki hileleri ve modları kullanıyor.

Triggerbot tamamen aimbot gibi değil ama her iki hileyi de aynı anda kullanabilirsiniz. Aimbot otomatik olarak oyuncuya nişan alacak ve triggerbot düşmana mermi atacaktır. Her iki hackin de avantajları harika. Cod warzone hack’lerinde, size kolayca ban verebilecek tek hile budur. Yani, düşmanları anında öldürdüğünüzde, güvenlik sistemi etkinliği tespit etmek için python kullanır ve bulurlarsa hesabınızı anında yasaklarlar.

 • Otomatik Ateş Etme
 • Gecikme yok
 • Otomatik Mermiler
 • Sabit Öldürme

Cod Warzone Wallhack

Cod Warzone Wallhack, popüler bir hile veya Cod Warzone hilelerinin bir parçasıdır. Bu hack, düşmanları duvarlardan, konteynerlerden ve diğer bloklardan görmenizi sağlar. Cod warzone’daki wallhack yardımıyla düşmanları kolayca ele geçirebilirsiniz. Bu hack, cod warzone esp hack’e benzer. Bu hack’in en iyi yanı, düşmanın doğru yerini belirlemek için kullanılmasıdır. esp hack’te Skeleton olarak bilinen bir seçenek görürsünüz, wallhack bu hack’e benzer. Ancak tüm düşmanları renkli hale getirecek ve tanımlamayı kolaylaştıracaktır.

Bu hileyi kullanmanın avantajı, arkanızdaki veya binanın içinde saklanan düşmanlar tarafından öldürülmemenizdir. Wallhack’in yardımıyla herhangi bir düşmanı ele geçirebilirsiniz. Bu hack’i seviyorum ve yukarıdakilerin hepsinde en iyisi bu. Cod Warzone Wallhack, COD Warzone‘un en son sürümüyle sorunsuz çalışır. Gelecekteki güncellemelerde bu hileyi almayacaksınız.

Cod Warzone Radar Hack

Cod Warzone Radar Hack, Oyuncular arasında eşya, silah ve diğer özel eşyaları bulmak için önemli bir tüyo. Oyunun en son sürümüyle sorunsuz çalışan radar hack 2.0’ı kullanabilirsiniz. Radar hack, yukarıdaki tüm hileler arasında en iyisi değildir. Ancak Radar hackinden yararlanabilirsiniz ve bu size radardaki tüm düşman konumlarını göstermenize yardımcı olacaktır.

Temel olarak, bunu damlaları ve hepimizin ihtiyaç duyduğu eşyaları bulmak için kullanıyorum. Wallhack veya esp hack kullanmak istemediğinizde radar hack’i kullanabilirsiniz. Bu hack benim için isteğe bağlı ve bence sen de bunun işe yaramaz olduğunu düşünüyorsun. Ancak bu hack’i beğendiyseniz, endişelenmeyin, Cod Warzone hack’lerine dahil edilecektir.

Cod Warzone
Cod Warzone

Ban alma şansı orta düzeydedir. Bazı durumlarda, kullanıcı hesabının anında yasaklandığını tespit ettik. COD Warzone için birçok hile ve mod mevcut. Bazıları düzgün çalışıyor ve bazıları çalışmıyor. Her zaman güvenilir kaynaktan hileler ve modlar indirmeniz gerekir.

Burada hesabı etkileyen noktaları tartışıyorum. Onları okuyabilir ve mümkün olduğunca kaçınabilirsiniz. Tüm önemli noktaları paylaştım ve bunlar gerçekten önemli. Cod warzone’da hile kullanan arkadaşlarınızla da bu bilgileri paylaşabilirsiniz. Ve herhangi bir noktayı kaçırırsam ve buradaki bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin.

 • İlk olarak, herhangi bir hileyi indirmeden önce lütfen antivirüsü kapatın. Antivirüs ve diğer savunma araçları, sistemde açıklardan yararlanmaya izin vermez.
 • Lütfen hileyi kullanmadan önce PC’nizi temizlediğinizden emin olun. Oyunu sorunsuz kullanabilmek için tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Aşağıda yukarıdaki adımla ilgili bilgileri paylaşıyorum.
 • Her zaman istismarın veya hilenin doğru sürümünü kullandığınızdan emin olun. Bazı hileler birkaç kez eskir, bazıları oyun geliştiricileri tarafından düzeltilir.
 • Oyuna girdiğinizde internet bağlantısının stabil olmasına dikkat ediniz. Virüs ve diğer istismarlar, veri kontrolünden kaçınmak için ping’i düşürür.

COD Warzone Hile Nasıl kullanılır?

Aşağıdaki adımların yardımıyla cod warzone hacklerini kullanabilirsiniz. Aşağıda belirtilen adımların kullandığınız hilelere ve modlara göre değiştiğini unutmayın. Hileleri ve modları haftalık olarak güncelliyoruz, eğer hile talimatlara göre uygun değilse lütfen aşağıya yorum yapın.

 1. Aşağıdaki indirme butonundan hileyi indirin. İndirdikten sonra lütfen antivirüsünüzü kapatın.
 2. Şimdi, aşağıda belirtilen şifreyi kullanarak dosyayı açın.
 3. Artık web sitemizden veya başka bir güvenilir web sitesinden indirebileceğiniz bir DLL dosyasına ihtiyacınız var.
 4. Enjektörü web sitemizden indirebilirsiniz. Enjektör en son sürümle iyi çalışır.
 5. Şimdi tüm çalışan süreci kapatın ve lütfen gerçek zamanlı korumayı kapattığınızdan emin olun.
 6. Oyun açıldıktan sonra enjektörü çalıştırın, şimdi sizden DLL dosyasını enjekte etmenizi isteyecektir.
 7. Şimdi DLL’ye göz atın ve COD Warzone enjektörünü kullanarak enjekte edin.
 8. Her şeyi yaptınız, keyfini çıkarın.

Bu hack’i kullanmak için izleyebileceğiniz adımlar bunlar. Adımlar kolay ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız YouTube’da video tercih edebilirsiniz.

Özellikleri

İşte COD Warzone hack’in özellikleri. Dilerseniz bu özellikleri okuyabilirsiniz.

 • Aimbot
 • ESP
 • Wall hack
 • Speed Hack
 • Skeleton
 • Ammo Cheats
 • Health Cheats
 • Bypass

COD Warzone hileleri güvenli mi?

Hilelerin dezavantajları ve avantajları vardır. Hesabınızı bir kez kullandığınızda veya sürekli kullanıyorsanız hesabınız yasaklanabilir.

Enjektör kullandıktan sonra COD Warzone çöküyor mu?

Oyuna dosya eklemeden önce lütfen anti-virüsü kapattığınızdan emin olun. Ayrıca, enjektörün en son sürümünü kullanın.

COD warzone anticheat sistemi nasıl atlatılır?

Bir süreliğine anticheat sisteminden kaçınmak için bypass DLL kullanabilirsiniz. Ancak bypass bir kez yamalandığında hesabınız anında yasaklanacak. Bypass DLL’yi uygulamak için enjektörü kullanabilirsiniz.

COD Warzone hileleri nasıl kullanılır?

Bu konu ile ilgili detaylı yazımızı okuyabilirsiniz. Cod warzone hacklerini ve modlarını kullanmak için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Cod warzone’da hileleri kullanabilmek için bu adımları uygulamanız gerekiyor.

Bizi Facebook‘ta takip edebilir ve Discord kanalımıza katılabilirsiniz.