Construction Simulator 2 Apk Mod Para Hilesi İndir 2.0.2028

Construction Simulator 2 Apk oyuncuları, sıkı çalışmaları sayesinde yavaş yavaş en büyük inşaat şirketi haline gelen küçük bir inşaat şirketi ile başladı. Oyuncular, kazma, beton dökme ve kaldırım döşeme dahil inşaatın tüm yönlerini deneyimleyebilirler. Hepimiz burada maçı izleyeceğiz.

3D panoramik render ile İnşaat Simülatörü 2 ekranında görevimiz, gelişen şehre ulaşmak ve çeşitli inşaat makinelerini kontrol ederek inşaat görevlerini tamamlamaktır. Gelişmekte olan bir oyun kasabası olduğu için refah düzeyi büyük şehirlerden farklıdır. Sistem, devasa gövde ve çeşitli işlevler mükemmel bir uyum sergiliyor. Oyuncuların hem temel inşaat ekipmanlarını hem de gerçek inşaat ekipmanlarını sağlaması kaçınılmazdır. Sürücüler Kaplan’ın prestijini hissediyor. “Construction Simulator 2 Apk” hikayeye daha az dahil oluyor ve oyuncular işlerini kendi başlarına geliştirecekler.

Büyük inşaat makinelerine sıradan insanların ulaşması zordur. Oyunda oyuncular 36 araç ve iş makinesini deneyimliyor. CAT, Liebherr ve Palfinger gibi tanınmış üreticilerden gelen bu araçlar, orijinal orijinal araçlardır ve büyük indirimler sunar. Bu araçları kullanarak, boruların değiştirilmesinden yolların onarılmasına kadar 60’tan fazla inşaat işi mümkündür ve oyuncular “tuğla taşıma” deneyimini yaşayabilirler. Oyuncular, inşaat şirketlerinin büyüyebilmesi ve büyük karlar elde edebilmesi için çalışmaya devam edebilir.

Oyuncular oyuna girerek kendi karakter adlarını, resimlerini ve şirket adlarını belirlemelidir. Bundan sonra oyuncu başlangıç ​​eğitimine katılabilir ve aracı çalıştırıp bir dizi görevi tamamladıktan sonra oyuncu katılabilir. Oynanış ve oyun kontrolleri ile tanışın. Temel olarak, başlamak hala çok kolay. Joystick’in sol alt köşesinden sürükleyerek aracın dönüş yönünü kontrol edebiliyorsunuz ve ekranın sağ alt köşesinde yakıt ikmali ve geri geri gitmek için butonlar bulunuyor. Ancak bu, aracın artan boyutundan kaynaklanmaktadır ve kullanım hissi hala çok farklıdır.

Oyuncu bir araca veya makineye çarptığında rulet seçenekleri açılır. Oyuncular parmaklarını doğrudan uygun seçeneğin üzerine sürüklerler. B. Araç modunu değiştirin, ışıkları açın/kapatın, vb. Kısayolları bu şekilde oluşturabilirsiniz. Araç teknik bir duruma geçerse oyuncular bunu yapabilir. Çift kumanda kolunu kullanarak aracın motorunu çalıştırın. Oyuncuya ilk başta biraz kafa karıştırıcı olsa da biraz pratikle işe yarayabileceğini hatırlatmak için farklı yönlerde uygun simgeler görünür. Ayrıca oyun içinde oyuncu mevcut haritayı görüntülemek için harita simgesine basabilir. Oyuncular varış noktasını haritada belirleyebilir veya sürüş aşamasını atlayarak varış noktasına doğrudan ulaşabilir. Ancak oyun eğlenceli değil.

İlgini Çekebilir  Coffee Craze Barista Tycoon v1.018.002 MOD (Sınırsız İçecek) APK

“İnşaat Simülatörü 2” nispeten özel bir inşaat el turu türüdür. Çeşitli şehir inşaatı görevlerini üstlenmek ve kamu için mühendislik ekipmanlarının kullanımını ve yapımını bizzat tamamlamak üzere kendi mühendislik ekibimizi kurduk. Çok fazla şans yok, bu yüzden ilgileniyorsanız, lütfen mümkün olan en kısa sürede yapın.

İçindekiler

Construction Simulator 2 Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Construction Simulator 2 Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Construction Simulator 2 Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Construction Simulator 2 Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Construction Simulator 2 Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Ayrıca güzel bir oyun olan Traffic Motos 3 Apk ve tüm zamanların en popüler oyunu Big Rig Racing Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.