Convenience Stories Apk Para Hilesi Mod İndir 1.2.6

Convenience Stories Apk, oyuncuların bir süpermarkete sahip olduğu ve daha fazla müşterinin satın almasını sağlamanın yollarını bulduğu bir yönetim oyunudur. Mobilya keşfetmek veya eklemek, zamanla satabileceğiniz ürün sayısını artırır. Aynı zamanda topluluk faaliyetleri de vazgeçilmezdir ve mağaza operasyonlarına destek veren çalışanlar da gereklidir.

Convenience Story’de oyuncular, yoldan geçenlerle bir servet kazanmak için mal ticareti yapabilecekleri bir pazara götürülür. Ayrıca, aşağıdakiler gibi çeşitli faktörlerle uğraşmamız gerektiğinden, bu pazarı yönetmenin karmaşık olduğunu da görüyoruz: Örneğin: şirket ekipmanı, çalışanlar, iş ilişkileri vb. Oyuncular bu nedenle doğru gelişim yönünü belirlemek için muhakemelerini kullanabilirler.

Oyuncular piyasayı daha geniş bir perspektiften görebilecek ve orada neler olduğunu görebilecek. Mağazama kaç müşterinin geldiğini ve çalışanlarımın nasıl çalıştığını biliyorum. Mağazadaki ortamı, yeni öğeler oluştururken bulabileceğiniz farklı karelere bölünmüş olarak da görebilirsiniz. Tabii ki, mağazanızdaki alandan en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Kolaylık Hikayesinde, bir bakkalın ayakta kalmasına yardımcı olan faktörlerden biri, sahip olduğunuz ev aletlerinin sayısıdır. Yeni bir cihaz piyasaya sürüldüğünde mağazanın etkisini arttırmaya çalışır. Tabii ki, daha fazla satış ve daha fazla kar elde etmenize yardımcı olur. Yeni keşfedilen yiyecekleri de tezgahta satabilirsiniz ve yeni ürünlerin etkisini kesinlikle hissedeceksiniz.

Cihaz sayısı sabit değildir ve pazarı kademeli olarak değiştirmenin birçok yolu vardır. Ayrıca kitap, dondurma ve içecek satabilirsiniz. Yeni ekipmanın kilidini açmanın da yolları vardır. Örneğin, bu öğelerin kilidini kendiniz açmak veya diğer yapım şirketleriyle pazarlık yapmak. Bu müzakere size birçok fayda sağlayacaktır.

Farklı ortaklarla tanıştığınızda ve elde edebileceğiniz başarı oranını bildiğinizde, müzakere süreci çok daha kolay hale gelir. Bu oranı, dikkatlice düşünülmesi ve başarılı olana kadar beklenmesi gereken çeşitli etkileşimler yoluyla da etkileyebilirsiniz. Birkaç saniye sonra bir teslimatçı belirecek.

İlgini Çekebilir  Shadow of Death 2 v1.77.0.0 MOD APK — PARA HİLELİ

İçindekiler

Convenience Stories Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Convenience Stories Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Convenience Stories Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Convenience Stories Apk Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Convenience Stories Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.