Cooking Fever v16.0.1 Mod Apk Unlimited Coins/Gems

İçeriğe Oy Ver
[ad_1]

Pişirme Ateşi Cooking Fever v16.0.1 Mod Apk Sınırsız Para/Mücevher .Oyunda olacaksın aşçı ol. Yapabileceksin lezzetli yemekler pişirmek ve tatlılar her yerel mutfak dünyada. İsterler müşteriler sana geliyor restoran yapmak sen Onlara öner en iyi şekilde. İle birlikte 150’den fazla malzemeler o vardır bundan fazla 400 yemek seçenekleri. Sen memnun müşteriler kim niyet kazanmaya çalış para. Eğer istersen bu eğlenceyi oyna oyun başlayabilirsin hemen oynamak aşağıdaki linkler indirmek bizim oyun. İyi eğlenceler.

Bu ÜCRETSİZ bağımlılık yapan zaman yönetimi oyununda dünyanın her yerinden lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin! Tatlılar ve Fast Food’dan bir Oyster Bar ve Oriental Restaurant’a kadar 16 benzersiz lokasyon seçeneğiyle, çeşitli ortamlarda ve pişirme tekniklerinde becerilerinizi geliştirebileceksiniz. Birkaç yüz lezzetli yemek pişirmek için yüzden fazla malzeme kullanın. Kahve makineleri ve pirinç ocaklarından pizza fırınlarına ve patlamış mısır makinelerine kadar tüm olası mutfak aletlerini deneyin. Daha fazla müşteri çekmek için restoranlarınızı dekore edin. Müşterilerinizin deneyimini daha kişisel ve akılda kalıcı kılmak için kurabiyeler veya kekler gibi kendi bedava ürünlerinizi yapın – tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi! Mutfağınızı yükseltin ve çok daha çeşitli yemekler üretin. Ah, bir de bu oyunun ateş kadar bağımlılık yapıcı ve sürükleyici olduğunu söylemiş miydik? Yemek yaparken eğlenin ve lezzetli yemeklerinizi Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Özellikler:
* 150 malzemeyi kullanarak pişirmek için 400’den fazla yemek
* 16 benzersiz konum
* Tamamlanacak 400’den fazla seviye
* Mutfak aletleriniz ve iç mekanınız için yüzlerce ve yüzlerce yükseltme

Cooking Fever, bazı işlevleri tam olarak etkinleştirmek için izin ister:
* Erişim konumu – bölgeye özel oyun içi teklifler sağlamak için
* İlerlemenizi doğru bir şekilde kaydetmek için harici depolamaya erişin

Pişirme Ateşi 1 Pişirme Ateşi 2 Pişirme Ateşi 3 Pişirme Ateşi 4 Pişirme Ateşi 5 Pişirme Ateşi 6Oyun Adı: Yemek pişirme Ateş
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: Macera
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 44.09 MB
geliştirici Şirket: kuzey akıntısı
Dosya tipi: .apk

İNDİRMEK:

Cooking Fever v16.0.1 Mod Apk Sınırsız Para/Mücevher – PCLOUD BAĞLANTISI

Cooking Fever v16.0.1 Mod Apk Sınırsız Para/Mücevher – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

[ad_2]