Çöp Adam Halat Kahraman v4.1.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Çöp Adam kahramanların dünyası olasılıklarla doludur ve gerçek bir kahraman için bu muhteşem Çöp Adam Halat Kahraman oyununun tadını çıkarmak çok kolaydır. Keşfetmek ve deneyimlemek için birçok ilginç aktivite ile büyük şehri keşfedin. Çok sayıda etkileşimli öğe ve birlikte çalışabileceğiniz oyun içi öğeler içeren güzel 3B haritayı keşfederken eğlenin.

Eşsiz güçlere ve yeteneklere sahip harika bir kahraman olarak oynayın. Şehri ve sakinlerini tehdit eden kötü klon ordularına karşı destansı görevler üstlenin. Stickman Rope Hero’da bir çöp adam kahramanının hayatını keşfedin ve sizi kesinlikle etkileyecek birçok benzersiz oyunun kilidini açın. Ve ilgilenenleriniz için artık Stickman Rope Hero’nun oyunu çok daha sürükleyici hale getirecek fantastik hikayelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Derinlemesine incelemelerimizle bu çarpıcı Stickman Rope Hero mobil oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öykü

Şehri kötü düşmanlarından koruma görevinde çöp adam kahramanımıza eşlik ederken iyi eğlenceler. Nefes kesen ip kahramanı olarak oynayın ve ilerledikçe canavarları ve düşmanları yenmek için inanılmaz güçlerini kullanın. Stickman Rope Hero’nun sonsuz oyununda size rehberlik edecek birçok ilginç maceranın ve heyecan verici görevlerin kilidini açın.

Cömert bir oyun
Stickman Rope Hero’nun bir başka özelliği de, oyunu her tekrar ziyaret ettiğinizde bir hediye alacaksınız. Sahip olabileceğiniz farklı görünümler, silahlar, deneyim kartları var. Elbette bunlar, görevleri tamamladığınızda, seviyeleri geçtiğinizde veya diğer oyuncularla daha yüksek rütbeler için savaştığınızda da mümkündür. Ama oyuna her girdiğinde ve birkaç eşya daha aldığında, oyunu oynamaya devam etmen için harika bir motivasyon oluyor. Bu oldukça tuhaf ödül tarzı aynı zamanda oyuncuları bu oyuna “bağlı” bırakan bir faktördür.

Grafik ve ses
Stickman Rope Hero’daki 3D dünya canlanıyor ve özellikle düşmanlarla karşılaşmalar sırasında birçok çekici fizik simülasyonuyla sunuluyor. Oyundaki alan da çok geniş, keşfetmek ve eğlenmek için istediğimiz şeyi yapmak için özgürce her yere gidebiliriz.

Özellikler:

* Kullanışlı ve erişilebilir kontrol sistemi
Öncelikle Stickman Rope Hero’da Android oyuncuları, basit ve erişilebilir dokunmatik kontroller sayesinde mobil cihazlarında kullanışlı ve heyecan verici aksiyon oyununun keyfini çıkarma fırsatına sahipler. Kullanışlı kontrollerle kendinizi heyecan verici oyun dünyasına bırakın ve harika mobil oyunun keyfini sonuna kadar çıkarın.

İlgini Çekebilir  Stone Age Survival v1.51 MOD (Reklam izlemeden ödül kazanın) APK

* Oyununuzu geliştirmek için faydalı ipuçları ve talimatlar
Aynı zamanda, ilgilenenler artık oyundaki birçok ilginç öğede size rehberlik edecek faydalı ipuçlarını ve dersleri kullanabilir. Fantastik mekaniklerle çalışırken eğlenin ve birçok faydalı öğreticiyle oyunu keşfedin.

* Tamamlanacak birden fazla oyun içi başarı
Ve ilgilenenleriniz için, heyecan verici oyun içi başarılarla Stickman Rope Hero’nun keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Stickman Rope Hero’da mevcut başarıları tamamlamanın ve özel ödüllerinizi açmanın keyfini çıkarın.

* Becerilerin ve daha iyi istatistiklerin kilidini açmak için çöp adamınızın seviyesini yükseltin
Oyunu daha ilginç hale getirmek için Stickman Rope Hero, Android oyuncularının kahramanları için yeni seviyelerin kilidini açmasına da izin verir. Sonuç olarak, çöp adamınız daha güçlü ve çok daha yetenekli hale gelebilir. Gücünü sonuna kadar geliştir ve süper güçlü kahramanınla Stickman Rope Hero’nun tadını çıkar.

* Kullanmanız için harika silahlar
İlgilenenleriniz için, şimdi harika cephaneliğinizle heyecan verici çöp adam oyununu oynarken eğlenebilirsiniz. Oyuncuların inanılmaz ateş güçlerini açığa çıkarmasına ve aksiyon oyununun keyfini daha fazla çıkarmasına olanak tanıyan geniş silah yelpazesiyle çalışmaktan çekinmeyin. Yakın dövüş sopalarınız ve palalarınızla çalışmanın keyfini çıkarın ya da epik oyun içi eylemlere izin veren ağır silahlarınızı kullanmak için oyunun seviyesini yükseltin.

* Şehre binmek ve dolaşmak için büyüleyici araçlar
Ve siz aksiyonun harika oynanışına kendinizi kaptırmışken, Stickman Rope Hero, kolayca alıp atlayabileceğiniz harika araçlarına da sahiptir. Şehri kolayca dolaşmak için şirket aracınızı kullanmaktan çekinmeyin. Spor arabalarınızla harika hız deneyimlerinin keyfini çıkarın. Sizi havalı gösteren tam özellikli büyük SUV’yi keşfedin.

MOD

Çöp Adam halatlı kahraman-v4.1.0-mod.apk

MOD

Çöp Adam halatlı kahraman-v4.0.9-mod.apk

MOD

Çöp Adam halatlı kahraman-v4.0.3-mod.apk

MOD

Çöp Adam halatlı kahraman-v3.9.6-mod.apk