Craft Impostor Mod APK İndir 1.10

İçindekiler

Craft Impostor Mod APK İndir 1.10

Arada bir, aniden küresel bir sansasyon haline gelen bazı oyunlar görüyoruz. Minecraft bunu yaptı ama yıllarca tutarlı kaldı. Geçen yıl Aramızda, trend haline gelen patlama mobil oyunu oldu. Peki ya bu trend olan 2 oyunu 1’de birleştirirseniz? Craft Impostor bu kombinasyonun sonucudur! Craft Impostor Apk İndir ile sitemizden bu oyunu indirerek oyunun keyfini çıkartın.

Craft Impostor Hileli Mod APK

Zaten bir milyondan fazla indirilen bu oyun, Aramızda ve Minecraft hayranları arasında oldukça popüler. Kısacası, benzersiz olan ancak birçok popüler oyundan ilham alan bir bulmaca oyunudur. Grafikler Minecraft’ı andırıyor ve oyun mekaniği Aramızda. Temel olarak, bu oyunda her mürettebat arkadaşınızı öldürmeniz ve dükkanı sabote etmeniz yeterlidir. Ama yakalanmamak için dikkatli olmalısın! Ayrıca toplamanız gereken çok sayıda kaplama var.

Among Us + Minecraft

Gerçek bir oyuncuysanız Minecraft’ı en az bir kez duymuş veya oynamışsınızdır. O kadar büyük ve popüler bir oyun ki, yıllardır zirvede kaldı. On yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, hala büyük bir oyuncu ve yaratıcı topluluğu var. Aynısı, 2020’de daha popüler olmasına rağmen Aramızda için de geçerlidir.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya…

Craft Impostor APK Son Sürüm

Şimdi, Craft Impostor adlı bir oyunda iki oyunun karışıklığına hazırlanın. Minecraft’ın grafiklerini ve Aramızın mekaniklerini ödünç alan bu oyun, 2 farklı oyunu tek bir çılgın bulmacada birleştiriyor! Sadece Aramızdaki gibi mürettebatı öldürmeniz ve gemiyi sabote etmeniz gerekiyor. Ama yakalanmamak için yapıyorsun. Bir mürettebat arkadaşınız sizi öldürme eyleminde görürse, anında atılırsınız. Ardından, işleri daha da eğlenceli hale getirmek için toplayabileceğiniz farklı görünümler var.

İlgini Çekebilir  Radiant Defense v2.4.5 MEGA Hileli – Mod Apk