Criminal Case MOD APK v2.38.2

İçeriğe Oy Ver

Criminal Case, 2013’te Facebook’ta en çok bağımlılık yapan oyundu. Criminal Case oynayan oyuncular, zorlu bulmacaları araştırmak ve çözmek zorunda kalacak.

Criminal Case MOD APK

Criminal Case (genellikle “CC” olarak kısaltılır), Pretty Simple tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir bulmaca macera oyunudur. İlk olarak 15 Kasım 2012’de Facebook’ta yayınlandı. iOS ve Android cihazlar için sürümler 2014 ve 2015’te destekleniyor. Criminal Case, 2013’ün başından beri Facebook’un en değişken ve bağımlılık yapan evrensel oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Şu anda , Criminal Case 4 milyondan fazla oy ve yüz milyonlarca indirme ile 4.5 / 5 puana ulaştı. Macera tutkunuysanız ve davayı kırmak istiyorsanız ne duruyorsunuz bu heyecanlı oyunu hemen denemeyin.

Criminal Case MOD APK
Criminal Case MOD APK

Oyuna katılarak, kötülükler ve yolsuzluklarla dolu acımasız şehirdeki suç mahallini araştırmak için test edileceksiniz. Arkadaşlarınızla oynayabilir, ipuçlarını bulabilir ve en iyi dedektif olabilirsiniz. İpuçlarını araştırma ve örnekleri analiz etme işlevi, failleri mahkum etmek için kanıt bulmaya yardımcı olur. Kanıtları araştırarak, katili adalete teslim etmek için tanıkları ve şüphelileri yargılayabilirsiniz.

Criminal Case MOD APK
Criminal Case MOD APK

Criminal Case 6 bölüme ayrılmıştır. İlk bölümde, oyuncu New York’a dayanan kurgusal Grimsborough kentindeki cinayetleri araştırıyor. Grimsborough altı bölgeden oluşur: Sanayi Bölgesi, Finans Merkezi, Tarihi Merkez, Üniversite, Maple Heights ve Havaalanı. İkinci bölümde, oyuncu Los Angeles, California merkezli kurgusal bir şehir olan Pacific Bay’e transfer edilir. Pacific Bay, Ocean Shore, Bayou Bleu, Inner-city, .. gibi on tipik bölgeye ayrılmıştır. World Edition adlı üçüncü bölüm, oyunculara dünyanın farklı bölgelerindeki suçları çözmekle görevlendirilir. Avrupa, Güney Asya, Doğu Asya, Afrika gibi…

Mysteries of the Past, dördüncü bölümde, oyuncuların Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kurgusal Concordia kentindeki cinayetleri araştırmaları gerekiyor. Beşinci bölüme Komplo denir, bir kez daha Grimsborough’a geri dönersiniz. Bu sefer üçüncü bölümdeki olaylardan sonra geri dönüyorsunuz. Grimsborough’nun yeni versiyonu on ilçeden oluşuyor: Fairview, Money Mile, The Greens, Old Town, Maple Heights, Misty Grove, University, Spring Field, Airport ve Newmark. Zamanda Yolculuk adı verilen altı bölümde, oyuncuların Antik çağlardan Rönesans’tan günümüze kadar birçok aşamadaki cinayetleri çözmesi gerekiyor.

Criminal Case MOD APK
Criminal Case MOD APK

Criminal Case’de oyuncular cinayet davalarını çözmek ve oyunun senaryosunu geçmek için bir dedektif gibi hareket eder. Oyuncular, ekrandaki nesnelere tıklayarak olay yerindeki ilgili ipuçlarını belirlemelidir. Ne kadar hızlı bitirirseniz puanınız o kadar yüksek olur. Davalardan sonra oyuncular, kanıtları incelemek ve şüphelileri sorgulamak gibi gerekli görevleri yerine getirmek için bir para birimi olan yıldızları kazanırlar.

Oyun sırasında oyuncular, tamamlanması birkaç saat sürebilecek karmaşık durumlarla da karşılaşacaklar. Soruşturma, oyuncuların kurbanın kim olduğu, nasıl öldürüldükleri ve davanın şüphelisiyle ilişkileri hakkında ipuçları almasına yardımcı oluyor. Dava sonunda oyuncu tüm şüphelilere ibraz etmeli ve soruşturma sırasında kriterleri karşılayan şüpheliyi tutuklamalıdır. Kararınız doğruysa dava kapanmıştır ve bir sonraki davayı açabilirsiniz.

Criminal Case MOD APK
Criminal Case MOD APK v2.38.2 5

Bu oyun çoğunlukla tek oyunculudur ancak bazı sosyal özellikler içerir. Oyuncu, her olay yeri incelemesine katılmak ve bir bonus almak için “ekip” listesinden bir “ortak” seçebilir. Davayı araştırırken, oyuncu ayrıca çeşitli bulmaca öğelerinden geçmelidir. Suçlu vakalarda olduğu gibi bulmaca tarzında gizlenmiş durumda yeniden düzenlenmeli ve birkaç basit tıklama ve sürükleme işlemi durumu netleştirmelidir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.