CS GO Yeni Operasyon Güncellemesi Hakkında 2023

İçindekiler

CS GO Yeni Operasyon Güncellemesi Hakkında 2023

Son paylaşılan duyumlara göre CS GO Yeni Operasyon Güncellemesi gelmesi düşünülüyor.

En son paylaşılan Parçalanmış Ağ Operasyonu Kasım ayında  eklenmişti. CS GO oyuncuları, bu süre içerisinde yeni operasyonu merak ile beliyorlardı ve bu sene de CS GO Yeni Operasyon Güncellemesi konusunda internette aramalara başlamışlardı.

CS GO Yeni Operasyon Özellikleri

CS GO oyuncuları operasyon boyunca oyunda paylaşılan güncel silah ve skin alabilirler. Operasyona göre hediyeler paylaşılan oyunda, oyuncular; TP Tecrübe Puanı kazanıp yeni silahlar alabilirler.

Bütün CS GO yeni operasyon oyunları çıkmadan önce resmi sitesinde duyurular yapılır. Operasyon yayınlandığı zaman oyuna eklenir. Oyuncular, yeni operasyona ücret ödemeden edinebilirler. Fakat operasyona erişim için en az iki kişilik takım olması gerekmektedir.

Oyun içinde operasyonlara ücret ödenmese dahi bazı operasyon hediyeleri için oyuncunun bilet alması zorunludur. Ücret ödemeden oynayan oyuncular bazı ödülleri alamazlar. Bu biletler Steam üzerinden alabilirsiniz. Çoğunlukla operasyon sezonu sonuna yaklaşıldığında ise fiyatlara indirim gelir.

Bütün yeni çıkan operasyonda, eski operasyonda eklenen güncel harita ve silahlar farklılaşır. Birçok CS GO  oyuncunun operasyonları heyecanla beklemesinin nedeni budur. Oyuncuların operasyondan kazanabilecekleri ödülleri şu şekilde paylaşabiliriz:

CS GO Yeni Operasyon Yenilikler

  • Bronz seviyesinden Elmas seviyesine yükselme
  • Yeni karakterler
  • Yeni grafitiler
  • Yeni çıkartmalar
  • Tamamlanan görevlerde ekstra TP

Oyunda bu özellikler oyuncular için ilgi çekici olduğundan operasyonlar birçok oyuncu tarafından heyecanla beklenir.

CS GO Yeni Operasyon Tarihi

CS GO yeni operasyon kesin çıkış tarihi ya da güncel durumu hakkında resmi bir açıklama resmi sitesinde bulunulmadı. Dışardan gelen haberlere göre 2020 yılı son aylarında yeni bir operasyon gelmesi muhtemel.

İlgini Çekebilir  Love Sick: İnteraktif Hikayeler v1.110.5 Sınırsız ELMAS Hilesi – Mod Apk

Fakat bu konu ile ilgili Valve tarafından henüz resmi bir duyuruda yapılmadı.

Bundan önceki operasyonların yayınlama tarihi göz önünde bulundurulursa yeni operasyonun yakın zamanda çıkacağını söyleyebiliriz. Güncelleme geldiği zamanda buradan güncellemenizi yapabilirsiniz.

Cs Go ile ilgili Cs Go Only Headshot Kodu 2020 yazımızı okuyabilirsiniz. Cs Go ile ilgili diğer konular için sitemizi gezebilirsiniz.