CSGO Wall Hack, CSGO Aimbot indir 2023

CSGO Wall Hack, CSGO Aimbot, CSGO Trigger Bot indir. CSGO Wall Hack İndir. CSGO aimbot indir. CSGO Trigger bot indir.

İçindekiler

CSGO Wall Hack

CSGO Wall Hack Osiris tarafından geliştirilmiştir ve CSGO son sürümüyle uyumludur. Osiris tarafından geliştirilen CSGO Wall Hack tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olarak geliştirilen CSGO Wall Hack ana hesabınızda kullanmamanız tavsiye edilmektedir. CSGO Wall Hack’i ana hesabınızda kullandığınız taktirde doğabilecek yasaklamalardan sorumlu tutulamayız.

CSGO Wall Hack Osiris, tarafından geliştirilen bir çoklu CSGO Hile‘sidir. Bu hilede popüler olarak kullanılan hileler mevcuttur. CSGO Wall Hack algılanmaz ve oyunun en son sürümüyle çalışır. Osiris csgo wall hack, ücretsiz hileler arasında en popüler ve güçlü olanıdır. Bu hile, aimbot, wallhack, triggerbot, speed hack ve daha fazlası gibi popüler özelliklerle birlikte gelir.

CSGO Wallhack, algılanmaz ve CSGO’nun en son sürümüyle iyi çalışır. CSGO Wall hack, düşmanları blokların ve duvarların içinden görmenizi sağlar. Bu hack’i osiris multihack yardımıyla kullanabilirsiniz. CSGO Wall hack tam olarak tespit edilemeyen bir hack değildir, düşmanınızın yerini biliyormuş gibi oyun oynarsanız size kolayca ban verir.

CSGO Wall Hack, CSGO Aimbot
CSGO Wall Hack, CSGO Aimbot

CSGO Wall Hack multihack’in özellikleri iyi. Ve bu hack’i web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pekala, osiris hilesinin avantajları o kadar çok ki ve ben size csgo Osiris hilesinin tüm özelliklerini anlatacağım. İsterseniz onları okuyabilirsiniz, eğer hile özelliklerini okumakla ilgilenmiyorsanız, atlayabilirsiniz.

CSGO Aimbot

CSGO Aimbot, uzak mesafadeki düşmanları öldürmenize izin veren bir hile türüdür. Bu hilenin özelliği, bir mermiyi bile kaçırmadan düşmanları öldürmektir. CSGO Aimbot birçok popüler hile sever, düşmanları toplu halde öldürmek için ücretsiz csgo aimbot hilesini kullanır.

CSGO Triggerbot

CSGO Triggerbot, popüler ve fantastik bir hiledir. Aimbot+triggerbot kullanıyorsanız oyundaki en iyi oyuncu sizsiniz. Bu hack, artı işareti düşmanın üzerindeyken düşmanları öldürmenizi sağlar. Triggerbot, csgo Osiris hackinin harika ve akıllara durgunluk veren bir özelliğidir. Bu hileyi seviyorum ve bu hilenin hayranıyım. Triggerbot’u sitemizden indirebilirsiniz. Ve bu hileyi arıyorsanız, aramanız şimdi sona eriyor.

Triggerbot tamamen ban karşıtı bir hile değildir ancak size kolay kolay ban vermez. Bu hackin pek çok avantajı var. Sanki sadece nişangahınız düşmanın üzerinde hareket ettiğinde düşmanları ateşlersiniz. Bu nedenle, tetikleyici botu kullanırken yasaklanma şansı daha azdır. Pekala, bu Osiris multihack’in bir parçası ve bunun osiris csgo konfigürasyonunda alabileceğiniz en iyi hile olduğunu kanıtlıyor. Tetikleyici botu etkinleştirirken yapılandırabilirsiniz. 

İlgini Çekebilir  CS:GO Ücretsiz Bedava Wall Hack 2023

CSGO Glow

Glow, wallhack’in bir parçasıdır ve wallhack’in rengini değiştirmenize izin veren tek hiledir. Glow iyi bir hiledir ve tanımlamada size yardımcı olur. Temel olarak, daha önce wallhack kullandığımızda, düşmanların rengi gözümüze yabancıdır ve düşmanları tanımak zorlaşır.

Osiris multihack’i indirmeden önce bilmeniz gereken başka özellikler de var. Bu çeşitli seçenekler oyundaki hileleri kullanırken işinizi kolaylaştırır. Özellik harika ve buna bayılacaksınız. Osirs hack’i açtığınızda çeşitli seçenekleri etkinleştirebilirsiniz. Bir hile menüsü bulacaksınız ve bunları açıp kapatabilirsiniz.

CSGO Osiris hilesinde bunny hop, Glow, Animated klan etiketi ve çok daha fazlası gibi özelliklere sahip olacaksınız. Csgo osiris multihack’in avantajları harika ve bunu söylemeye devam ediyorum. Bu hileyi indirip test edebilirsiniz, bu hileyi çok seveceksiniz. Osiris multihack’in kullanımı ücretsizdir ve diğer hilelerin sağlayamadığı pek çok avantajı vardır.

CSGO Wall Hack, Aimbot Nasıl Kullanılır

CSGO Wall Hack, Aimbot nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, talimatları okuyabilirsiniz. Adımları bilmenin avantajı, kurulum ve kullanım sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanızdır. Geri dönüp bu hilenin nasıl çalıştığını yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Herhangi bir sorun varsa, yorum bölümünde bize danışabilirsiniz.

 • Öncelikle dosyayı indirdikten sonra aşağıdaki indirme butonundan csgo osiris hack’ini indirin.
 • Dosyayı açtıktan sonra bir Osiris.dll dosyası göreceksiniz. Şimdi o dosyayı bir csgo enjektörü kullanarak enjekte etmeniz gerekiyor.
 • Csgo enjektörü web sitemizden indirebilirsiniz, csgo için tespit edilmemiş bir enjektör paylaştım. Şimdi enjektörü açın ve .dll dosyasını yüklemek için bir seçenek göreceksiniz.
 • Oyun başlarken yükle’ye tıklayın ve dosyayı enjekte edin.
 • Hile yüklendikten sonra keyfini çıkarın

CSGO Wall Hack, Aimbot Özellikleri

 • Aimbot
 • ESP Line
 • Aim Enemy
 • Wallhack
 • Triggerbot
 • No Recoil
 • Antiban mode

Web sitemizdeki bildirimlere ücretsiz abone olarak yada bizi Facebook sayfamızı beğenerek en güncel hilelere ve hileli apk dosyalarına anında ulaşabilirsiniz. Discord kanalımıza katılabilirsiniz. Daha fazla Ücretsiz CSGO Hile‘sine ulaşmak için tıklayınız.