Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk).Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) indir. Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. Cyber Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Siber Silah: Battle Royale Oyunları

Cyber ​​Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) Cyber ​​Gun, heyecan verici bir siberpunk battle royale atış oyunudur. Büyük bir adaya inin, orman, çöl ve gökdelenli şehir gibi farklı biyomlarda oynayın. Ayrıca takım ölüm maçı gibi cs tarzı oyun modlarımız var. Oynanış aynı çevrimiçi nişancı oyunu değil, çok daha fazla aksiyon!
Dikkatli olun, size ek olarak savaş alanında sizin için grev avlayacak düşmanlar da var. Yalnız, ikili veya bir takımda hayatta kalın. Arabalarda, uçan kaykaylarda veya taşıyıcılarda dolaşın.

Adada Hayatta Kalma
Gizli ganimet kutuları, daha güçlü modern silah silahları arayın, bir uçaktan yardım çağırın, hayatta kalan son oyuncu olun. Patates kızartması yemenin, ateşi yakmanın ve gitmenin zamanı değil!

Çeşitli oyun modları
Oyunda çok sayıda savaş modu bulunuyor, solo, ikili ve manga savaşlarının yanı sıra 5vs5 arenalarda takım savaşlarında savaşma fırsatınız var.

Nihailer ve geleceğin dünyası
Bir drone çağırma, enerji kalkanı, taret veya kızarmış süper hız kokusu gibi benzersiz yetenekler kullanın.

Takımlarda oyna
Eğer bir takım oyuncusuysanız, aynı çılgın dövüşçülerin kadrosuna hoş geldiniz, 4 kişilik vuruş takımı sizi bekliyor. Warzone modunda karşı savaşlardan bıktıysanız, 5v5 haritalarda yarışın.
Siber Silah: Battle Royale Oyunları
Siber Silah: Battle Royale Oyunları
Siber Silah: Battle Royale Oyunları
Siber Silah: Battle Royale Oyunları
Siber Silah: Battle Royale Oyunları

Mod özellikleri:
daha fazla mermi

İNDİRMEK:

Cyber ​​Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) – MEGA NZ

Cyber ​​Gun: Battle Royale Games v2.5.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.