Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk).Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) indir. Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) ücretsiz indir. Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma

Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) Desert Nomad – çöl kumu okyanuslarının uçsuz bucaksız genişliklerinde kapana kısılmış yalnız bir kurtulan olarak oynadığınız ve sadece havada yüzen bir sal üzerinde hayatta kalmaya çalışmak için geriye kalan tek hedefiniz olarak oynadığınız yeni en iyi ücretsiz çevrimiçi hayatta kalma oyunlarından biridir. . Yetersiz beslenme ve susuzluktan ölmemek ve her an sizi bitirmeye hazır çöl canavarlarının pençelerinde ölümle karşılaşmamak için her şeyi yapın. Çölün uçsuz bucaksız topraklarını dolaşın, sağlık, açlık ve susuzluk göstergelerini izleyin ve diğer kurtulanları arayın.
Bu hayatta kalma oyunu simülatörüdür – büyük bir hava salı kalesi inşa edebilir, binaları geliştirmek için faydalı kaynaklar toplayabilir ve kendinizi davetsiz misafirlerden korumak için çeşitli zırhlar ve silahlar üretebilirsiniz.

Desert Nomad’da hayatta kalma oyunu kuralları:

• Üretin ve inşa edin;
• Kaynakları toplayın ve üretin;
• Tehlikeli canavarlara karşı savaşın;
• Çok çeşitli silahlar ve zırhlar yapın;
• Farklı konumlara sahip devasa bir dünyayı keşfedin.

~~~ Yeni bölgeleri keşfedin ~~~
Bu dünyada hayatta kalan tek kişi sensin, bu yüzden sal üzerinde havada bir yolculuğa çıkarken yeni ilginç yerleri keşfetme fırsatına sahip olacaksın, açık dünya seni bekliyor. Hayatta kalma stratejinizi yapın. En ufak bir ayrıntıyı kaçırmayın, çünkü yeni bölgelerde salın gelişimi için benzersiz kaynaklar bulabilir, yeni hayvan ve canavar türleri ile tanışabilir, temalı görevleri tamamlayabilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz.

~~~ Kaynak Toplama ve Üretim İstasyonları ~~~
Başarılı bir sal gelişimi için güvenli bölgenizi oluşturmanız ve faydalı kaynakları stoklamanız gerekir. Ücretsiz hayatta kalma oyununda hayatta kalmak için, su ve yiyecek çıkarmak için makineler ve ayrıca salı geliştirmek için giysi ve malzeme yapmak için cihazlar inşa edebilirsiniz, o zaman Vahşi Batı’da kaybolmaktan korkmazsınız. Mümkün olduğu kadar çok malzeme ve kaynak toplayın, aksi takdirde güneşi gördüğünüz son gününüz olacak.

~~~ Sıcak Hava Balonu Seyahati ~~~
Dev bir balon şeklinde sunulan oyun salının yeni ve geliştirilmiş bir modelinde seyahat edin. Birinci katı inşa edin, gerekli istasyonları ve ekipmanları kurun, salı, saldırgan düşmanların saldırılarına karşı savunmak için çitler ve metal duvarlarla güçlendirin.

~~~ Macera görevlerini tamamlayın ve hikayeyi gözden geçirin ~~~
Desert Nomad dünyasında oynanışı çeşitlendirmek için, görevler ve macera görevleriyle heyecan verici bir hikayenin geçişini ekledik. Salınızı hızlandırmak ve hayatta kalma ekipmanı geliştirmeyle mücadele etmek için çeşitli görevleri tamamlayın ve güzel bonuslar kazanın.

~~~ Çölün canavarlarıyla savaşın ~~~
Her şey kıyamet gibi görünüyor. Canavarlar, zombiler gibi koşar, canlı bir şey koklar. Hava salınızı size ziyafet çekmeye can atan çeşitli yaratıkların istilasından ve saldırılarından koruyun. Salın yapısını güçlendirerek ve altın kumların mutantlarıyla yüz yüze yüzleşerek hayatta kalmaya çalışın. Hem yerde hem de yeraltında yaşayan tehlikeli canavarlarla çevrili sonsuz çöl konumlarının ortasında bir sal üzerinde hayatta kalmak için savaşın.

~~~ Yüksek kaliteli 3D grafikler ~~~
Çarpıcı 3D grafiklerde bir hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Oyunun çöl, hayvan ve bitki dünyaları HD kalitesinde yapılmış olup, giyim, zırh ve eşya unsurları oldukça detaylıdır. Kıyametten sonra ne pahasına olursa olsun çölün ortasında bir hava salında hayatta kalacaksınız!

~~~ Tüm cihazları destekler ~~~
Desert Nomad kesinlikle herhangi bir cihazda desteklenir. Oyun iyi optimize edilmiş ve en zayıf cihazlarda bile oynayabilirsiniz. Yolculuğun tadını çıkar!

Yeni eşyalar, mekanlar ve hikayeler içeren yeni çölde hayatta kalma macera oyunumuzla sizi memnun etmeye hazırız. Desert Nomad hayatta kalma ücretsiz simülatörünü şimdi indirin ve heyecan verici hava salı kurtarma atmosferine dalın. Arkadaşlarınızla çevrim içi ve çevrim dışı olarak oyunda bu korkuyu aşmaya çalışın ve çölde hayatta kalma günlerinin sayısı için kendi rekorlarınızı kırın. Kaderin senin elinde!
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma
Çöl Göçebesi x Sal Hayatta Kalma

MOD:
1. Tek Vuruşta Öldürme
2. Sınırsız Para
3. Sınırsız Cadı

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Desert Nomad x Raft Survival v0.28 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.