Dice Dreams v1.60.0.11881 MOD (birçok hamle) APK

Açıklamalar :

Dice Dreams™️ – oyuncunun ana karakter Bob ve arkadaşlarının krallıklarını geri kazanmasına yardım ettiği parlak bir arcade oyunu. Hikayede karakter uzun bir yolculuktan sonra memleketine döner ve evinin kötü düşmanlar tarafından saldırıya uğradığını keşfeder. İşgalcilerden kurtulmak için o ve kardeşleri savaşa katılacak. Düşmanları yenmek için Bob zar atmalıdır. Bu kahramanlar, altın paralarla dolu korsan adalarında zengin yolculuklar beklemektedir.

ARKADAŞLARINLA OYNA VE DAHA FAZLA ŞANS İÇİN ONLARI DAVET ET

Sistem, oyuncuların Dice Dreams’e kolayca katılmalarını sağlamak için temel kurallar oluşturmuştur. Oyunu başarıyla kurduktan sonra kendi hesabınızı oluşturarak ve deneyim kazanarak başlayabilirsiniz. Davet göndermeyi kolaylaştırmak için bu hesabın harici bir sosyal ağa bağlanmasına izin veriyoruz. Oyunu daha çok eğlenmek için arkadaşlarınızla birlikte deneyimlersiniz ve başarıları birlikte karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca oyundaki diğer oyuncularla arkadaşlık kurmasına da izin veriliyor. Oyuna katılarak elde edeceğiniz fayda, arkadaşlarınıza davet göndermenin daha fazla zar atmanıza yardımcı olabilmesidir.

ŞANS İÇİN BİR ZAR OYUNUNA KATILIN

Oyuncuların daha fazla zar atmasının yolu, rakibe eğlenceye katılmaları için samimi davetler göndermektir. Dice Dreams, Dice Rolling adlı daha küçük bir oyun geliştirdi. Zar tahtası görüntü tasarım sistemi, bu oyun için ayrı bir aşamada oldukça kapsamlıdır. Zarların kenarları, resim olarak alabileceğiniz ifadenin içeriğini gösterir. Hırsız karakteri için başkasının eşyalarını çalma sırası sizde. Bombanın basılı olduğu taraf, bir adaya gitme ve yapıyı yok etmek için bomba atma komutudur.

Ancak, kalıp rulonuz sistem tarafından sınırlandırılmıştır. Sadece maksimum oyun sayısı düşürüldüğünde yeni dönüşler sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda oyuncuların adanın konumunu ve zar oyununu değiştirmek için sürekli hareket etmek zorunda kalmalarının nedenidir. Herhangi bir hamleniz yoksa sistem zar atmanıza izin vermeyecektir. Posta kutusu aracılığıyla verilen ipuçları, oyuncunun daha fazla çöp bulmasına yardımcı olacaktır.

KALİTE YOLUYLA TEKNOLOJİNİN UYGULANABİLİRLİĞİNİ ARTIRMAK

Böylece oyuncu, Dice Dream arayüzünde farklı adalara seyahat edebilir veya çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilir. Sistemin sürekli olarak performansı artırmak için çalışması gerekiyordu. Eylemleriniz kaydedilir ve oyunun çalışmasını gerektiren komutları hızla oluşturur. Bu aynı zamanda bu içeriği daha keyifli bir şekilde deneyimlemenizin bir yoludur. Binalar için etkileyici tasarımların birçok güzel resmi sizi şaşırtacak. Ses kalitesine gelince, oyuncuların ses seviyesini ayarlamasına veya rahatsız edici bulursa sesini kapatmasına izin verilir.

İlgini Çekebilir  Traffic Cop Simulator 3D v16.1.3 MEGA Hileli – Mod Apk

EĞLENCEYE KATILIN, TANIŞIN VE YENİ ARKADAŞLAR EDİNİN

Dice Dreams, oyuncuların birçok devasa yapıdan kendi krallıklarını yaratabilecekleri bir hayal dünyası inşa etmelerine yardımcı olur. Ancak bu başarılara ulaşmak için oyuncuların heyecan verici bir zar oyununda ardışık zorluklarla karşılaşması gerekir. Zarların kenarları size bir sonraki görevin ne olduğunu söyler. Birçok yerde faaliyet göstermek cebinizi dolduracak; birçok yapı da inşa edilmiştir. Oyun, her gün diğer arkadaşlarınıza oyun davetleri gönderirken size ekstra bir zar atma hakkı verir.

Özellikler :

* Küçük turuncu canavarlarla yüzen adalarda dünyayı keşfedin; Onları oynayacak ve zorlu bir zar oyunu ile inşa etmek, çalmak veya eğlendirmek gibi heyecan verici işler yapacaksınız.
* Oyuncuların daha fazla arkadaşı olacak, sosyal ağlara bağlanacak ve onlara hızlı bir şekilde davet gönderecek. Ayrıca aynı odada oynamak birçok yeni arkadaş edinmenize yardımcı olacaktır.
* Cebinizdeki paralarla farklı binalar inşa etme görevini tamamlayın. Her bina kabloyu geçmek için ek bir ücret ödemek zorundadır. Ne kadar çok bina, krallığınız o kadar büyür.
* Yeni arkadaşlara katılarak veya davet ederek zar atışına daha fazla katılım sağlayın. Sistem, zar atma sayısını sınırlar ve oyuncular, atış tamamlandıktan sonra oyuna katılamaz.
* Güzel bir arayüzde eğlenceye katılın, arkadaşlarınızın güzel adalarını gezilerle keşfedin. Her adayı yok etmek için çalabilir veya bombalayabilirsiniz.
* Dünyanın her yerinden oyuncularla ücretsiz aksiyona katılın ve sosyal ağınız ile oynayın.
* Arkadaşlarınızın panolarından çalın ve onlara zar rüyalarının kralının kim olduğunu gösterin
* Facebook arkadaşlarınızı destansı eğlenceye katılmaya davet edin!
* Zar ustası olun ve arkadaşlarınıza ustanın kim olduğunu gösterin!

Dice Dreams v1.60.0.11881 MOD (birçok hamle) APK Ücretsiz İndir

MOD

zar-rüyalar-v1.60.0.11881-mod.apk

MOD

zar-rüyalar-v1.55.1.11171-mod.apk

MOD

zar-rüyalar-v1.53.2.10316-mod.apk

Dice Dreams Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.