Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk).Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) indir. Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. Dinosaur Merge Master Battle v1.1.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı

Dinosaur Merge Master Battle Apk Mod v1.1.0 (Mod Apk)

Tüm ejderhaları düşmanlara karşı savaşmak için yeterli güce sahip olmak amacıyla birleştirmek amacıyla savaşa girmek ve bloktaki en büyük dinoyu almak için dinozor ordunuzu birleştirin mi?

Göreviniz basit ama kolay değil. Dinoları veya savaşçıları birleştirmek ve düşmanlara karşı savaşmak için taktiğinizi ve beyninizi kullanmanız gerekiyor! Kazanmak istiyorsan, dinozorlarını hızla dev canavarlara dönüştürmelisin!

Dinosaur Merge Master Battle, herkes için çekici ve bağımlılık yapan bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Asıl amaç, savaşçılarınızı veya dinolarınızı birleştirerek tüm düşmanları yenmektir. Düşman pozisyonlarının kontrolünü ele geçirmek ve rakipten daha fazla güce sahip olmak için hızlı ve aktif bir şekilde düşmanlara saldırın. Aynı zamanda, savaşı kazanmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın.

Onları birleştiren yeni ve daha güçlü canavarların kilidini aç! Savaşçılarınızı ve dino’larınızı birleştirerek müthiş canavarlara dönüştürün.

Bu oyun o klasik ve sıkıcı birleştirme oyunlarından biri değil. Bu hepimiz için yeni, ücretsiz, çekici ve harika bir oyun.

ÖZELLİK:
Güzel 3D grafikler
Bedava oyun
Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
Kolay kontroller
Çocuklar ve yetişkinler için
Birleştirmek için çeşitli canavarlar, savaşçılar ve dinozorlar

NASIL OYNANIR:
Güçlerinizi artırmak için birliklerinizi birleştirin.
Dev ve korkunç bir canavara dönüş.
Mümkün olduğunca çabuk birleştirin ve tüm düşmanlarla savaşın.
Cesur ol ve savaşla yüzleş ve en güçlü ordu ol.

Dinozor Birleştirme Ustası Savaşının tadını çıkarın – sizin için sihirli bir dino oyunu!Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı
Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı
Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı
Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı
Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı

MOD Özellikleri*
1. Ücretsiz Dağıtım Maliyeti

İNDİRMEK:

Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı v1.1.0 (Mod Apk) – MEGA TR

Dinozor Birleştirme Ustası Savaşı v1.1.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.