Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk).Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) indir. Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) ücretsiz indir. Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik

Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk)

🐶 Beraberlik oyunları beyninizi etkili bir şekilde eğitmenize yardımcı olur, köpeğinizi arılardan kurtarmak için Dog Rescue’u indirin ve şimdi zihninizi rahatlatın!
Küçük köpeğinizi arılardan kurtarmak için bir çizgi çizmek zor mu?
Eğlenceli ve bağımlılık yapan beyin jimnastiği oyunu Dog Rescue’da bir köpeği arı sürüsünden kurtarmak için serbest çizim becerilerinizi kullanmalısınız.

🐼 Aptal köpeğin merakla kovana doğru yürüyor. Çok geç olmadan, köpeği kurtaralım! Bu sizin için bağımlılık yapan bir oyun! Beyninizi eğitmek için bu oyunu oynayabilirsiniz, üstelik yavru köpeği kurtarmak, zihninize meydan okumanıza yardımcı olan en ilginç beraberlik oyunlarından biridir. Şimdi oyna!

🐷 Köpeğiniz büyük bir arı sürüsü tarafından saldırıya uğruyor ve ekrana dokunarak ve herhangi bir şekilde bir çizgi çizerek onu savunmaya yardımcı olabilirsiniz. Sadece köpeğinizi kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda panda, kedi, kurbağa gibi birçok mem türünü değiştirirken diğer hayvanları da kurtarabilirsiniz… Arkadaşlarınızla paylaşın ve birlikte köpek arısını kurtarma oyununu oynayın!

🐶 Parmağınızı ekrandan çektiğiniz andan itibaren 5 saniye içerisinde, eğer köpeğiniz bir kaza sonucu ölmediyse veya arı sokmadıysa, bölümü tamamlamış ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Neden Köpek Kurtarma oyununu oynamalısınız?
🐝 Zihninizi rahatlatın
🐝 Yaratıcılığınızı artıran oyun çizin
🐝 Yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirin
🐝 IQ’nuzu kolayca test edin
🐝 Birçok seviyede yeteneğinize meydan okuyun
🐝 İlginç memler

📌 Köpek arılardan nasıl kurtuldu?
1. 2 kaydet çizin:
Oyunu kazanmak için küçük köpeğinizi arılardan kurtarmak için bir çizgi çekin. Köpeği arılardan koruduğunuz sürece istediğiniz şekli çizebilirsiniz.
2. Lütfen çiziminizi sonraki beş saniye içinde tamamlayın.
3. Köpeği kurtardıktan sonra bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Başarısız olursa, lütfen köpeği arılardan kurtarmak için tekrar çizmeyi deneyin.

❓ Ne kadar akıllısın? Küçük köpeğinizi şimdi arılardan kurtarın. Beyninizi keskinleştirmek için bu eğlenceli ve basit oyunu kazanmaya çalışın! Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen zanytro@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin, tüm yorumlarınız için her zaman teşekkür ederiz. Teşekkürler!Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik
Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik
Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik
Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik
Köpek Kurtarma - Kaydetmek için Beraberlik

MOD Özellikleri*

[ Player Menu ]

İNDİRMEK:

Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) – MEGA TR

Dog Rescue – Draw to Save v1.4.4 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.