Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk).Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) indir. Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) ücretsiz indir. Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Dragon Merge Master Boşta

Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) En iyi ejderha ustası olmaya hazır mısın?
Dünyayı yönetecek bir ejderha ekibini birleştirmek için büyümek ister misiniz?
Tanışmak Ejderha Birleştirme Ustasıyapabileceğiniz yeni bir çevrimdışı boşta rpg ejderha oyunu birleştir, geliştir ve ejderhalarla savaş. Savaş ejderhalarını eğit ve savaşa hazırlan! Bebek ejderhaları da ekleyin ve bu yeni ejderha oyununda en iyisi olun.
Dünyayı fethedecek yüce ejderhalardan oluşan her şeye gücü yeten bir takım yaratabilir misin?
ŞİMDİ arayışınıza başlayın!
🐉DRAGON MERGE MASTER ÖZELLİKLERİ:

Bu boşta birleştirme ejderha oyununda savaş ejderhalarını birleştirin ve geliştirin
Bu ateş saçan her şeye gücü yeten yaratıkların bir hayranı olarak, sizin rehberliğinizde dünyaya hükmedecek olan birleşik ejderhalar yetiştirmek istediğinizi biliyoruz. Şaşırtıcı ejderhaları keşfedin ve şimdiye kadarki en büyük boş ejderha seçimlerinden birinin tadını çıkarın.

Yeni ejderhaların kilidini açmak için rakibin ejderhasını yen
Gerçek bir ejderha ustası olmanın memnuniyeti, ancak bebek ejderhalarınızı ve savaş ejderhalarını gerçek dövüş senaryolarında gördüğünüzde en üst düzeydedir. Destansı birleştirme ejderha savaşlarının tadını çıkarın ve düşmanlarınızı yok ederek ejderha ekibinizi büyütün.

Ejderhalarınızı eğitin, yeni hareketler öğrenmek için seviye atlayın ve arenada savaşın
Bu boşta ve birleştirme ejderha arayışında, anahtar, yenilmez olmak için ejderhaları yükseltmek ve büyütmektir. Bu nedenle, diğer ejderhalarla merge rpg savaşlarında baskın olabilmeleri için onları sürekli olarak yeni hareketler ve becerilerle eğitmeniz gerekiyor!

Rakiplerinizi yenmek için savaş ejderhası takımınızı oluşturun
Gerçek bir ejderha ustası olarak, takım dövüşleri için her şeye gücü yeten bir ejderha takımına sahip olmanız gerekir. Tüm ejderha becerilerinizi öğrenin ve baskın olacak ve düşmanlarınızdan korkacak bir takım oluşturun.

Savaş alanında ilerleyin ve ejderha ustası olun!
RPG ejderha savaşı arenalarında sık sık yarışın ve en zorlu sihirli birleştirme ejderha savaşlarında bile ilerleyin. Kral ejderha ustası olduğunuzu kanıtlamanın ve kendi ejderha efsanelerinizi yaratmanın tek yolu bu!
Şimdi 2021’in en eğlenceli yeni rpg ejderha oyunlarından birinin tadını çıkarma zamanı.
🔥 Dragon Merge Master: Train & Grow Dragons Idle RPG’yi ÜCRETSİZ edinin!
—–
NOT:
– Dragon Merge Master, büyüme birleştirme rpg ejderha uygulamasını indirmek ve oynamak için ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın.
– Bu ejderha kuluçka oyununda bulut tasarrufu işlevi için bir ağ bağlantısı gereklidir. İlerlemenizin sunucuda yedek olarak kaydedilebilmesi için wifi/veri bağlantısını etkinleştirin. Ancak yine de rpg birleştirme oyunumuzun keyfini çevrimdışı olarak çıkarabilirsiniz.
Dragon Merge Master Boşta
Dragon Merge Master Boşta
Dragon Merge Master Boşta
Dragon Merge Master Boşta
Dragon Merge Master Boşta
Dragon Merge Master Boşta

MOD:
Sınırsız Altın (harcadığınız zaman artar)

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Dragon Merge Master Idle v1.08 (Mod Apk) DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.