Drift Max Pro Apk Hileli Sınırsız Para v2.4

İçeriğe Oy Ver

Drift Max Pro Apk, arabanızı şehir içi yolların, havaalanlarının ve çeşitli yerlerin ışıklarında sürükleyeceğiniz bir 3D yarış drift oyunudur. Drift max pro Apk kurulduktan sonra herhangi bir veri bağlantısı gerektirmez. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz çok oyunculu seçeneği içerir.

Ayrıca harika haritalarla farklı kamera modları ve beş farklı mod elde edeceksiniz. Bu oyunda sadece yarışı bitirmekle kalmayıp aynı zamanda mümkün olan sayıda kızak elde etmek zorundasın. Arabanızı ne kadar çok sürüklerseniz puanınız o kadar artar. Oyunda ilerledikçe daha fazla zorlukla karşılaşacaksınız.

Bu oyun, oyun tarzınıza göre ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir kontroller içerir. Kariyer modunda oynayın ve drift uzmanı olun.

Size uygun farklı bir içerik türü bulacaksınız. Ayrıca eşyaların kilidini açarak arabalarınızı özelleştirebilir ve onları drift için mükemmel hale getirebilirsiniz. Yüzlerce özelleştirme seçeneği elde edeceksiniz. Drift max pro mod apk, arabanızın tekerlekleri üzerinde saatler geçirebileceğiniz mükemmel bir 3D yarış oyunudur.

Drift max pro hileli mod apk, oyundaki performansınızı artırabileceğiniz sınırsız para ve jeton sağlayacaktır. Bu mod herhangi bir kök erişimi gerektirmez ve cihazınız için herhangi bir zararlı unsur içermediğinden cihazınız için güvenlidir.

İçindekiler

Drift Max Pro Apk Hileli Özellikleri

  • Sınırsız para
  • Ücretsiz öğeler
  • Kilidi açılmış öğeler

Drift Max Pro Apk indir

Drift Max Pro Apk
Drift Max Pro Apk
drift max pro apk hile
drift max pro apk hile
drift max pro para hilesi
drift max pro para hilesi
drift max pro hile apk
drift max pro hile apk
drift max pro hile
drift max pro hile
Drift Max Pro Hile Apk
Drift Max Pro Hile Apk

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.