Drift Max Pro Apk Mod Para Hilesi İndir 2.5.41

Drift Max Pro Apk Araba yarışı – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunları, rengarenk dekore edilmiş arabalarla dünyanın dört bir yanındaki muhteşem araba yarışlarına katılmanıza olanak tanır. Yarış arabanızı özelleştirdikten sonra, diğer oyunculara onlarla rekabet etmeleri için meydan okumalar gönderebilirsiniz. Kokpite tırmanın, aracı çalıştırın, direksiyon simidini ayarlayın ve deneyim ve zorluklarla dolu yeni bir savaşa hazırlanın.

Çok oyunculu yarış pistlerinde rakiplerinizi yenin ve liderlik tablolarında kim olduğunuzu iddia edin. Dünyanın her yerinden farklı oyuncularla tanışma fırsatı. Dünyayı kasıp kavuran birinci sınıf yarışçılar. Burada oyuncular, Classic Drift ve Racing olmak üzere iki benzersiz yarış modu arasından seçim yapabilir. Kesinlikle sağlıklısın ama yakında savaşa katıl ve gerçek gücünü bul.

İpuçları ile yarış arabasının boya rengini özgürce değiştirebilirsiniz. Drift Max Pro artık oyuncuların iki renk stilini özelleştirmesine izin veriyor: normal ve mat. Çıkartma sistemi, ikinci versiyonda bulunmayan benzersiz araba modelleri tasarlamanıza yardımcı olur. Oyuncular ayrıca kapıların ve kaputun rengini değiştirerek onları sıradan olanlardan farklı hale getirebilirler. Üzerine özel bir simge veya fotoğraf yapıştırmaktan kesinlikle daha ilginç görünmenizi sağlayacaktır.

  • Oyun içi para birimiyle ücretsiz satın almalar (yeterli oyun içi para biriminiz olmasa bile araba ve özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz);
  • Lastikler kısıtlama olmadan satın alındı.
  • Season Pass’inizi hızla yükseltin.

Sadece bu da değil, Drift Max Pro’ya gelip arabanıza benzersiz renk ve şekillere sahip farklı pencereler yerleştirdiğinizde her şey sonsuzdur. Hız, motor ve fren gibi belirli parametrelerin yanı sıra tekerleklerin rengini de değiştirebilirsiniz. Spoiler modelleri çeşitli modellerde gösterilmektedir. Özelleştirmekten çekinmeyin. Ayrıca her amaca uygun birçok parametrede askı yükseklikleri mevcuttur.

İçindekiler

Drift Max Pro Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Drift Max Pro Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Drift Max Pro Apk Android oyun, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

İlgini Çekebilir  Bad Girls Wrestling Game Apk Para Hilesi İndir 1.7.5

Drift Max Pro Apk Ücretsiz İndir

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Drift Max Pro oyunu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play‘dende indirebilirsiniz.

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

Ayrıca güzel bir oyun olan Dashero.io Apk ve tüm zamanların en popüler android oyunu Earn to Die 2 Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.