Dubai Drift 2 v2.5.7 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Dubai Drift 2 – Yarışı kazanmak için sadece hıza değil, aynı zamanda bir araba kullanma yeteneğine de ihtiyacınız olan Arkadnyj yarış simülatörü. Oyuncuya çok orijinal pistlerde üç yarış modu sunulur. Hackneyed çevre yolları yerine, şantiye yakınında, havaalanı yakınında ve lunapark yakınında manzaralı parkurlar var.

Yeni arabalar satın almak için makine kontrollerindeki ustalığınızı kanıtlamanız, bonuslar toplamanız ve oyun içi para birimi toplamanız gerekiyor. Başlangıçta kullanıcı ne sürmek istediğini seçmelidir. Buradaki filo çeşitlidir: spor, arazi ve geleneksel arabalar arasında seçim yapabilirsiniz. Yönetim, ekran düğmelerini veya ivme ölçeri kullanmalıdır.

Her durumda, arabayı ilk aşamalarda kullanmak zor olacaktır, bu nedenle pratik yapmanız ve bir tür demir at yönetimi ve davranışına alışmanız gerekir. Dubai Drift 2 – bu tür projelerin hayranlarını bir süreliğine eğlendirebilecek iyi bir drift simülatörü.

İçindekiler

DUBAI DRIFT 2 MOD APK TÜM ARABALARIN KİLİDİ ​​AÇILDI

Aslında bir yarış oyunu için grafikler, bu ürünün gelecekteki başarısını belirleyen neredeyse büyük bir konuma sahiptir. Asphalt ve Need For Speed ​​gibi ünlü isimleri üreten büyüklerin potansiyel grafik yükseltme puanlarından yararlanmaya çalıştıklarını görebilirsiniz. “Dubai Drift 2” son derece stresli araba yarışları yaratmayı başarıyor. Gerçeküstü grafikler, oyuncuların bir yarış oyunundan beklediklerinizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Son derece karmaşık arka plana ek olarak, bu oyunun araç sistemi de birçok kişiyi çekici kılıyor. Bu oyun için özel olarak tasarlanmış son derece ünlü süper araba. Ucuz ama sıradan arabalar bile yüksek çözünürlük ve özgünlükle tasarlanır. Oyuncular bu oyunun onlara sunduklarından tamamen memnun kalacaklar.

Temel olarak, bu oyunun denetleyicisi, oyuncuların oyundaki oyunun hızına uyum sağlamasını sağlar. Yardımcı program, oyuncuların hızlı ve zorlanmadan manipüle etmelerini sağlar. Tanıdık olmasanız bile, ayarlardan kolayca özelleştirebilirsiniz. Ekranın sol tarafında, oyuncunun aracın yönünü kontrol etmesini sağlayan bir direksiyon bulunur. Oyuna girdiğinizde arabanız otomatik olarak ileri doğru hızlanacak ve her şey çok daha kolay hale gelecek. Engellere dokunmamaya çalışın ve sizi yavaşlatacak kazalara neden olmayın. Kaçınılmaz sonuç, kaybetmenizdir. Ekranın sağ tarafında hızlandırmak veya yavaşlatmak için araçlar bulunur. Sürüş sırasında hızınızı ölçmek için bir saat de olacaktır. Hızı sabit tutmaya çalışın, çok hızlı olmayın. Çünkü maksimum hıza ulaşırsanız kaza yapma ve diğer arabalarla çarpışma olasılığınız yüksek. Ayrıca ekranın üst kısmında konvoydaki konumunuzu gösteren göstergeler, kayıt özelliği ve yarış esnasında sizi çok fazla etkilemeyen diğer göstergeler bulunmaktadır.

İlgini Çekebilir  Last Day on Earth Survival v1.19.7 MOD APK — MEGA HİLELİ

DUBAI DRIFT 2 MOD APK SON VERSİYONU

Dubai’deki ilk yarışa katılacaksınız. En pahalı ve güçlü süper spor otomobiller bu yarışta yer alıyor. Ancak, daha yüksek seviyelere ulaştıkça işler değişecektir. Oyuncular, rakiplerine meydan okumak için başka birçok yere gidebilir. En iyi sürücüler olacaklar ve bu yarışta merhamet olmayacak. İlk zorluklar çok zor olmayacak. Bu nedenle, nazikçe üstesinden gelebilirsiniz. Kazanarak kazanabileceğiniz para ile daha sonra faydalı şeyler için kullanabilirsiniz. Çünkü daha iyi rakiplerle karşılaşmanız gerektiğinde şampiyonluğa ulaşmak zordur. Bir tavsiye, arabanızın gücünü mümkün olan en kısa sürede artırmanızdır. Bu dönemde zorlu yarışlarla boğuştukları için çok pahalı olan arabaları almak için laf toplamaya çalışmayın.

İndir Dubai Drift 2 v2.5.7 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

dubai_drift_2_v2.5.7_mod.apk

Dubai Drift 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.