Dude Theft Wars Apk Mod Para Hilesi İndir 0.9.0.9a10

İçindekiler

Dude Theft Wars Apk Son Sürüm

Minecraft Apk ve GTA Apk arasında bir geçiş oluşturursak ne olur? Merak etmeye devam etmenize gerek yok çünkü olasılık gerçek. Dude Theft Auto: Open World Sandbox Simulator, devasa pikseller ve şiddetle dolu oldukça cimri ama eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oldukça normal görünümlü bir adamsın, bir gün bir vandal olursa hayatının çok daha eğlenceli olacağına karar veriyor. www.hilelioyunindir.com sitemizden Dude Theft Wars Apk İndir ve bu harika oyunun içine gir.

Dude Theft Wars: Online FPS Sandbox Simulator BETA, polis tarafından hemen arkanızda kovalanırken heyecan verici ve stresli bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu dünyada bir kez şehirde dolaşabilir, para kazanabilir ve çeşitli eğlenceli ve tehlikeli görevleri tamamlayabilirsiniz. Üç ana karakter içeren en yüksek profilli birinci şahıs fantezi oyunu olarak kabul edilir: Jack, Richie ve Chad.

Dude Theft Wars Apk Hile

Bu düşünceyle, yumruklarımızı, beyzbol sopasını ve el bombalarımızı kullanarak mahallemizin etrafına şiddet yaymaya başlayacağız. Her zamanki şeyler. Yıkım, nefret ve ölüm sarmalımızda, vurabileceğimiz veya soyabileceğimiz başka insanlarla karşılaşacağız. En şiddetli endişelerimizi açığa çıkarmak için sokakları, parkları, bahçeleri, dükkanları, özel evleri keşfedeceğiz … Ve topladığımız parayla ne yapabiliriz? Elbette silah satın alın.

Oyuncularımıza her zaman mümkün olan en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu nedenle, en son güncellemenin gelmesiyle birlikte, yeni benzersiz özellikler ve iyileştirmeler ekler. Artık dünyanın her yerinden takım arkadaşlarınızla Dude Theft Wars’a katılabilirsiniz. Ölürlerse yaşayamazlar, öyleyse birleşelim ve hayatta kalalım. Sadece bu değil, aynı zamanda aşağıdakiler de dahil olmak üzere silah koleksiyonu da büyük ölçüde genişletildi: B. Yeni Silahlar, Yeni Yakın Dövüşçü, Yeni Ducci Öğeleri, Bomb Disko Bomba Sistemi.

İlgini Çekebilir  Army Men Strike v3.213.0 Hileli İndir – Mod Apk

Ana karakterimizin fazla strese girmeyeceği ve polis ya da rakip çete tarafından GTA oynuyormuşuz gibi kovalamayacağı düşük modlu bir aksiyon oyunu. Dahası, tıpkı Mojang’ın sandbox oyununda olduğu gibi, tüm senaryoları keşfederek ve hatta akıllı telefonumuzda tembellik ederek rahatlayabiliriz.

Dude Theft Wars Apk Oyun indir Club

Kontrolleri çok basittir, herhangi bir yönde hareket etmemize, zıplamamıza, nesneleri toplamamıza ve karşılaştığımız herhangi birine vurmamıza izin verir. Ayrıca aşağıdaki özelliklerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz:

  • Tüm aksiyonu bir FPS’de olduğu gibi birinci kişide yaşayın.
  • Silah mağazasına gidin ve farklı modeller satın alın: AK47, SMG, av tüfeği …
  • Her türlü arabayı, pateni ve hatta UFO’ları sürün.
  • İnsanların canını sıkın ve ragdoll etkisiyle nasıl öldüklerini izleyin.
  • Yeni bir araba sipariş etmek için akıllı telefonunuzu dUber uygulamasıyla kullanın.
  • Kasabanın etrafına gizlenmiş sırları ve paskalya yumurtalarını keşfedin.
  • İnsanlara el bombası atın ve nasıl koştuklarını izleyin.

Artık şehirde hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak sonsuz macera sürüş savaşlarına katılabilirsiniz. Modern klasik arabalara sahip olabilir ve onları tehlikeli ama heyecan verici eylemler için yeniden başlatabilirsiniz. 60’tan fazla fizik tabanlı araç mücadelenizi bekliyor.

Rahat bir şiddet oyunu arıyorsanız, Dude Theft Auto’nun APK’sını indirmekten çekinmeyin.

Dude Theft Wars Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Dude Theft Wars Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Dude Theft Wars Apk Android oyun, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.