Dungeon Survival Apk Mod Para Hilesi İndir 1.78.3

Dungeon Survival Apk oyununda oyuncu, zindan hayatta kalma dünyasına aşina değilse, saldırmak için fırsat bekleyen yüzlerce canavarla yeni bir deneyim yaratır. Ayrıca, tonlarca gelişmiş yüksek teknoloji ekipmanı toplamanıza izin verecek şekilde bütünsel olarak oluşturulmuştur. Üstelik sizler için birçok zorluk ve maksimum başarı hazırladık. Kapıları açmak ve eşsiz yeni şehirleri keşfetmek için bolca altın toplayın.

Oyuncular, Black Haze şehrine uzay ve zamanda bir yolculuğa çıkar. Başlangıçta sınıra yakın müreffeh bir kasaba, ekonomik kalkınma için pek çok elverişli koşul sunuyor. Black Haze’in her zaman dünyadaki en büyük yataklara sahip olduğu bilindiğinden bahsetmiyorum bile. Ne yazık ki yıl sonunda ülke krize girdi ve inanılmaz bir ekonomik ve siyasi durgunluk içine girdi.

Burada iyi ile kötüyü ayırt etmek zor. Karanlık ve ışık arasındaki çizgi daha önce hiç bu kadar ince olmamıştı. İşte o zaman burayı yöneten yaşlı beyefendi iz bırakmadan ortadan kayboldu. Bu şehirde her şey insansız büyük bir teknede yüzen başsız bir yılan gibidir. Bu, her zaman birçok garip fenomene neden olur.

Dungeon Survival’da oyuncular, Kral’ın güvendiği kilit figürlerin rolünü üstlenirler. Adı Lloyd, insanlarınkinden çok daha geniş bir vizyona ve zekaya sahip bir süper kahraman. Bu ülkede yolunuzu kaybetmek, iyiyle kötü arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmak ve her şeyi yeniden bir araya getirmekle eşdeğerdir. Ek olarak, birçok tuhaf ve şifreli rapor, en makul yanıtları bulmak için araştırma yapılmasını gerektirir.

Dungeon Survival, oyun resmi olarak yayınlanmadan önce oyuncuları eğitmek ve daha fazla beceri geliştirmek için sınıflar açmaya hazır. Şimdiye kadar oyun 9 farklı sınıfa ait. Her sınıfın çeşitli becerilerde kendi güçlü yönleri vardır. Hepsini öğrenir ve bunları kendi özel durumunuza nasıl ustaca dahil edeceğinizi bilirseniz, kesinlikle ustalaşacaksınız. Kontrol edebileceğiniz başka şeyler de var. Kendi seçim tarzınıza göre bir ekip oluşturmak için kendinize aktif olarak meydan okuyun. Buradaki her üye olağanüstü güçler getiriyor. Böylece hepsi, canavarları yenmenize ve ışığa geri dönüş yolculuğunuzda size yardımcı olacak parçalar olacak. Sıra tabanlı bir dövüş sistemi, savaş alanında en büyük atası olmanızı sağlar. Bununla birlikte, Dungeon Survival’ın bir özelliği, karakterlerin bazen sizi desteklemek için bulunmamasıdır.

İlgini Çekebilir  Cooking City v3.29.0.5086 ELMAS Hileli – Mod Apk

Ekranın önünde beliren düşmanlar son derece agresif ve acımasız olduğundan, bu savaş her zamankinden daha yoğun. Ne pahasına olursa olsun sizi yok etmeye hazırlar. Bu yüzden çok dikkatli olun. Oyuncular kendilerini yargılamalı ve toplumda eşitlik ve dengeyi yeniden sağlamak için bir yol seçmelidir. Başarılı olursa, ödüllü ödül hak ettiğiniz cesaretin armağanı olacaktır.

İçindekiler

Dungeon Survival Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Dungeon Survival Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Dungeon Survival Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Dungeon Survival Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Dungeon Survival Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

Ayrıca güzel bir oyun olan Muse Dash Apk ve tüm zamanların en popüler oyunu Warpath Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum