Eatventure Apk Mod Para Hilesi İndir 1.10.0

Eatventure APK, Straight Banana Games’in bir simülasyon oyunudur. Buradaki zorluk, bir restoran açıp işletmek ve büyük başarılar elde etmektir. Eşsiz tatlara sahip çok çeşitli müşterilerimiz var. Büyük kazanmak için herkesi nasıl memnun edeceğinizi öğrenmelisiniz.

Oyun, oyuna daha fazla odaklanmanızı sağlayan minimalist grafiklere sahiptir. Ayrıca oyunu kolaylaştıran sezgisel kontrollere sahiptir. İşletme/restoran yönetimi oyunlarını seviyorsanız, Android için Eatventure APK’sını şimdi indirin! Süper hafiftir ve herhangi bir Android cihazda kullanım için mükemmeldir.

Oyun, oyunun temelleri hakkında kısa bir rehberle başlar. Bir gıda kamyonu satın almadan önce bir limonata standı ile başlayın. Sonra küçük bir kafe yaptım. Ve işte asıl oyun burada başlıyor! İlk olarak, bir restoran konumu seçin. Ardından müşterileri çekmek için iç ve dış tasarımla ilgilenin. Sonraki menü seçimidir. Yemekler özenle seçilmelidir. Herkesi mutlu etmek için çeşitli yemek seçenekleri planlayın.

İçindekiler

Eatventure Apk Hile Mod

Şimdi müşterilerinize hizmet verme zamanı. Siparişleri alın ve yemekleri hazırlayın. Müşterilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde memnun edin. Restoranınız büyüdükçe personel almaya ve restoranınızı modernize etmeye hazır olacaksınız. Her yeni genişleme sizi milyoner olmaya bir adım daha yaklaştırıyor!Restoranınızın başarılı olabilmesi için profesyonel personel tutmanız gerekiyor. Restoranınızın günlük operasyonlarını desteklerler.

Örneğin, aşçı yemek hazırlar, garson sipariş alır ve kapıcı temizliği sağlar. İşiniz büyüdükçe, onu desteklemek için daha fazla insanı işe alabilirsiniz. Her zaman kremin sizin için işe yarayıp yaramadığını kontrol edin. Böylece müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Restoran kalitesini korumak için yükseltmeler çok yönlü olmalıdır. Örneğin mutfağınızı, yemek alanınızı ve banyonuzu yükseltebilirsiniz. Her şey dahil restoranlar hızla kalabalığı çeker. Ama en önemlisi, gelişmeyi asla bırakmayın. Müşterilerinizin ihtiyaçları her zaman değişiyor, bu yüzden onlarla birlikte değişmelisiniz. Müşterilerinizi mutlu ederseniz, kesinlikle tavsiye ve öneriler alacaksınız. Bu bir başlangıç ​​için yeterince iyi, ancak restoranı başarılı kılmak için yapılacak daha çok iş var.

İlgini Çekebilir  Papers Please v1.4.4 FULL APK — TAM SÜRÜM (TÜRKÇE)

Daha geniş bir kitleye ulaşmak için restoranınızı tanıtmanız gerekir. Sosyal medyada reklam verin ve şehrin her yerine el ilanları asın. Ayrıca arkadaşlarınıza ve potansiyel müşterilerinize mesaj gönderebilirsiniz.

Restoranınız hakkında ne kadar çok insan bilirse, o kadar çok müşteri kazanırsınız. Ancak pazarlama, yeni müşterilere ulaşmaktan daha fazlasıdır. Aynı zamanda katılımcıları meşgul etmekle de ilgilidir. Lütfen onları her zaman!

Eatventure Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Eatventure Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Eatventure Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Eatventure Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Eatventure Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Ayrıca güzel bir oyun olan OXENFREE 2 Apk ve tüm zamanların en popüler oyunu Indian Cars Simulator Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.