eFootball PES 2021 Apk indir

İçeriğe Oy Ver

eFootball PES 2021 Apk indir. eFootball PES 2021 Apk Android 5.0 + ve üstü için EFOOTBALL PES 2021 5.2.0 APK+ OBB dosyası sağlıyoruz. eFootball PES 2021 ücretsiz bir futbol oyunudur. Cep telefonunuza ve tabletinize indirmek ve yüklemek kolaydır.
Lütfen eFootball PES 2021 5.2.0 APK + OBB için orijinal ve ücretsiz saf apk yükleyicisini herhangi bir değişiklik yapmadan paylaştığımızı unutmayın.

eFootball PES 2021 Apk indir
eFootball PES 2021 Apk indir

Ortalama puan, playstore’daki 5 yıldızdan 4.30’dur. EFootball PES 2021 hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz daha fazla bilgi için KONAMİ destek Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz

Buradaki tüm uygulamalar ve Oyunlar sadece ev veya kişisel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bizimle iletişime geçin. eFootball PES 2021, geliştirici Konami’nin mülkiyeti ve ticari markasıdır.

PES 2017 MOBİL DENEYİMİ
Sadece Pro Evolution Soccer serisinin sağlayabileceği şekilde sahadaki her eylemin tam kontrolünü elinize alın!
Doğal oyuncu hareketleri, hassas geçiş ve derinlemesine Taktikler, güzel oyunun gerçek deneyimini telefonunuza getiriyor!
RESMİ KULÜP ORTAKLIKLARI
Avrupa, Güney Amerika ve Asya’daki en iyi takımlardan binlerce Futbol yıldızını keşfedin ve işe alın.
Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Andres Iniesta ve Gerard Pique gibi yıldızlarla veya yıldızlarla oynamak için gerekenleri hissetmeye hazırlanın.

KAZANAN ONBİR TAKIMINIZI OLUŞTURUN
Elde İzciler, İzci temsilcileri ya da açık Artırma ile oyuncular.
Benzersiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin (örneğin, fiziği güçlü Giroud ve dengede güçlü Mesut Özil)
Her oyuncu benzersizdir ve her maç yeni bir deneyimdir!

RESMİ “UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ”!
Avrupa’nın en iyi takımlarına karşı yarışırken “UEFA Şampiyonlar Ligi” nin resmi görsellerini yaşayın.

GERÇEK ZAMANLI PVP VS OYNAYIN!
“Yerel Maç” da arkadaşlarınıza meydan okuyun veya “çevrimiçi Maç” modunda yeni rakipleri keşfedin. PES 2021 mobile artık her zaman, her yerde hareket halindeyken PES oynamanıza izin veriyor.

GEÇMEK İÇİN KAYDIRIN! ATEŞ ETMEK İÇİN DOKUNUN!
Denetleyici eylemleri, telefonunuzda bir PES aksiyon oyunu olması gerektiği kadar pürüzsüz ve heyecan verici hissettirmek için optimize edilmiştir!

Tekniğinize hakim olun ve nihai Aksiyon Futbol oyununda kazanan bir gol atmanın heyecanını hissedin!

[Sistem Gereksinimleri] Bu uygulama bir online oyun. Lütfen istikrarlı bir internet bağlantısı ile oyunun tadını çıkarın.

eFootball PES 2021 APK İndir

eFootball PES 2021 Apk indirmek için aşağıdaki bekleme süresi dolduktan sonra linke tıklayın. Daha fazla apk dosyaları için tıklayın.

Bizi Facebook‘ta takip edin.